جديد ترين پنجره سه جداره ، مانعی برای هدر رفت انرژی

شركت زولا كه يك مستقر در اروپا است، به تازگي پنجره سه جداره به بازار عرضه كرده كه جهت جلوگيري از هدر رفت انرژي ساخته شده است و يك پيشرفت در تكنولوژي ساخت اين نوع پنجره ها مي باشد.مصرف انرژي در سال هاي اخير به طور فزاينده اي رو به افزايش است.

پنجره سه جداره دوست دار طبیعت!

فعالان محيط زيست نگران گرم شدن زمين و تغييرات آب و هوايي هستند. يكي از مكان هاي مصرف زياد انرژي ساختمان ها هستند، جايي كه انرژي زيادي هدر مي رود. پنجره ها در ساختمان معمولا جايي هستند كه به دليل تبادل با هواي خارج از ساختمان موجب اتلاف انرژي مي شوند.

پنجره سه جداره قابليت و مزيت هاي بسياري دارد كه آن را به يك محصول بي نظير تبديل مي كند. نام تجاري اين محصول Alu75 است، كه در واقع يك مانع براي تبادل هوا بين محيط داخل و خارج ساختمان است. مزيت مهم اين پنجره سه جداره عدم امكان باز شدن آن از بيرون از ساختمان است، بنابراين امنيت مناسبي در ساختمان ايجاد مي كند و براي مراكزي كه امنيت بسيار مهم است يك انتخاب خوب است.

دستگيره هاي اين پنجره سه جداره، در سه نوع طراحي متفاوت شده است تا بتواند سليقه هاي مختلف را راضي نگه دارد.

پنجره سه جداره
پنجره سه جداره

تنوع رنگ بالايي دارد و مهم تر از آن شما مي توانيد رنگ مورد علاقه خود را براي توليد ‌سفارش دهيد. قاب اين پنجره سه جداره قابليت رفتن در ديوار را دارد به طوري كه فقط 3 سانتي متر از قاب آن قابل مشاهده است.

شيشه اين محصول به نحوي ساخته شده است كه هنگام شكسته شدن احتمال كمي براي آسيب به بدن انسان دارد. نكته مهم ديگر در مورد اين محصول، عايق بودن آن نسبت به صدا مي باشد، به طوري كه كاملا جلوي سر و صداي محيط را مي گيرد. اگر در يك خيابان شلوغ هستيد حتما از آن براي ساختمان خود استفاده كنيد.

تحریریه به تام