جدیدترین پنكه سقفي داراي موتور با قابلیت چرخش معکوس

پنکه سقفی با اشغال فضای کمی از محیط موجب ایجاد جریان باد مناسب در فضا می شود. این دستگاه به خصوص برای مناطقی که مانند مناطق شمالی کشورمان داراي رطوبت زیاد است مناسب می باشد. از پنکه سقفی می توان در منازل، ادارات، مدارس، فروشگاه ها و مراکز خرید استفاده كرد. پنکه سقفی دارای چند پره بزرگ می باشد که با چرخش خود موجب ایجاد جریان هوا در محیط می گردد.

 

پنكه سقفي داراي موتور با قابلیت چرخش معکوس

اگر پنكه سقفي داراي موتور با قابلیت چرخش معکوس باشد اجازه جریان هواي به طرف بالا و پائین را فراهم می کند. به این ترتیب پنکه سقفی را می توان در چهار فصل سال استفاده كرد. جديد ترين محصول در بازار مربوط به شركت Entrematic است كه با نام تجاري HVLS از كلاس C به بازار عرضه شده است.

پنکه سقفی
پنکه سقفی

اين پنكه سقفي شيك و قابل تنظيم است. سرعت مناسب و قدرت بالايي دارد. به طور خاص براي محيط هاي تجاري طراحي شده است. حداكثر سرعت فن 200 دور در دقيقه مي باشد. رنگ هاي توليدي آن متنوع مي باشد و مي تواند سليقه هاي متفاوت را راضي كند. رنگ هاي آن در بازار عبارتند از: سفيد، سياه، نقره اي، آبي، سبز، زرد، نارنجي و قرمز. اين شركت قابليت توليد با رنگ سفارشي نيز دارد،‌ بنابراين طراحان براي تطابق و تلفيق رنگ آميزي آن با محيط نگراني خاصي ندارند.

پنکه سقفی
پنکه سقفی

از ويژگي هاي اين پنكه سقفي كه آن را متمايز كرده است مي توان از سيستم پردازنده الکترونیکی، جمع و جور بودن آن، دارا بودن فن های دیجیتال نام برد. عملكرد آن از ديدگاه توليد صدا فوق العاده است و كاملا بي صدا مي باشد. صداي توليد شده توسط آن كمتر از 35 دسي بل است. داراي قابليت فن معكوس است، و يكي از پنكه هاي سقفي در بازار است كه داراي پنج تيغه مي باشد. اين خصوصيات در كنار هم در بازار پنكه سقفي منحصر به فرد است.

تحریریه به تام
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • به تام 8 بهمن 1396 / 10:36 ق.ظ

    ارسال خواهد شد

دیدگاه ها بسته شده.