شارژ گوشی هوشمند با گلدان های خانگی

امروزه، گوشی های هوشمند تقریبا همه کاره هستند و اطلاعات زیادی در آنها ذخیره و نگهداری می شود. دسترسی به این اطلاعات در کمترین زمان ممکن عامل ذخیره سازی اطلاعات در آنها می باشد.

 

شارژ گوشی هوشمند دوستدار محیط زیست

بنابراین روشن بودن گوشی هوشمند در هر وضعیتی بسیار مهم است. برای روشن بودن گوشی هوشمند بایستی باطری آن شارژ بشود، بنابراین روش هایی که می توانند باطری را در هر وضیعتی شارژ کنند مهم هستند. در سال های اخیر روش های منحصر به فرد و جالبی برای شارژ گوشی های هوشمند ارائه شده است، اما اگر دوست دارید این فرآیند با در نظر داشتن محیط زیست و حفظ آن انجام شود بهتر است نگاهی به پروژه ای به نام Bioo Lite بیاندازید. این محصول یک گلدان است.

هوشمند
هوشمند

گلدان هوشمند برای شارژ گوشی

این گلدان قرار است که هم شارژ دستگاه های موبایلی شما را بر عهده گیرد و هم اینکه یک گلدان واقعی برای گیاه مورد علاقه تان باشد. احتمالا تصورتان این است که Bioo Lite  صرفا گلدانی همراه با یک پکیج باتری است اما در واقعیت این گلدان می تواند انرژی را از فرآیند فوتو سنتز گیاه بگیرد و از طریق آن دستگاه های موبایل را شارژ کند.

خالقان این محصول مدعی شده اند که نصب قطعات در داخل این گلدان هیچگونه اختلالی را در فرآیند رشد گیاه به وجود نمی آورد و در توضیحات خود گفته اند که این انرژی در هر حال چه از آن استفاده بشود چه نشود، توسط فرآیند فوتو سنتز تولید می شود و در اصل می توان آن را بخشی از فرآیند ضروری فوتو سنتز خواند که گیاه برای زنده ماندن باید در آن مشارکت نماید.

در نتیجه ما گیاه را وادار به انجام کاری یا تولید ماده ای اضافه نمی کنیم و این فرایندی است که گیاهان همواره انجام می دهند. این پروسه به هیچ وجه به گل ها و گیاهان آسیب نمی زند و در نتیجه محیط زیست نیز می تواند از پیاده سازی این فناوری بهره مند شود.

کلیدواژه : شارژگلدانهوشمند
تحریریه به تام