افزایش امنیت در خانه با قفل هوشمند

قفل هوشمند

 قفل هوشمند توانایی خوبی در برقراری امنیت خانه دارند.امنیت ساختمان ها و خانه ها همیشه یکی از مهم ترین دغدغه های ساکنین می باشد. آنها می خواهند تحت هر شرایطی از ورود افراد غیر مجاز و سارقین به خانه جلوگیری کنند.

امنیت و آسایش با قفل هوشمند

با ورود تکنولوژی های جدید، تا حدود زیادی این امر محقق شده است. یکی از قفل هوشمند جدید با نام Smart Secure به بازار عرضه شده است. این قفل، یک قفل الکترونیکی با کنترل هوشمند است که توسط شرکت Carl F Groupco رونمایی شده است. این قفل هوشمند دارای تکنولوژی است که ویژگی های امنیتی و ایمنی قوی را فراهم می کند.

در کنار مزایایی همچون زیبایی و قابلیت های فنی، این قفل هوشمند جهت برآورده سازی نیاز معماران، سازندگان ساختمان، مدیریت حرفه ای ساختمان، افراد بازنشسته و نیازمند مراقبت در خانه طراحی و در نظر گرفته شده است.

قفل هوشمند
قفل هوشمند

تکنولوژی قفل کردن این محصول به صورت اتوماتیک بوده و تمامی نقطه ها را به صورت کاملا ایمن قفل می کند. همچنین با داشتن دو موتور دو قلو، فقط در عرض چند ثانیه درب را می بندد که این موجب اطمینان از قفل شدن موثر شده و افزایش حفاظت را با خود به همراه می آورد.

بازخورد های حاصل از موسسه های خانه سازی مشخص می کند که بعضی از افراد سالمند ممکن است فراموش کنند دستگیره را ببندد، بنابراین در این حالت استفاده از قفل های چند نقطه ای مثل Smart Secure امنیت لازم را می توانند برقرار کنند.

همه اجزا این سیستم می تواند به صورت توکار نصب شود. این امر موجب کاهش رسیک داخل شدن می شود و برای توسعه بیشتر، سیستم می تواند با سیستم دسترسی کنترل خروجی ادغام شود یا این ادغام می تواند با سیستم مدیریت ساختمان انجام شود. همچین این محصول می تواند با گوشی های هوشمند کار کند. این مزیتی است که بسیاری از قفل هوشمند بازار نیز دارای آن می باشند.

تحریریه به تام