معرفی پارتیشن شیشه ای کشویی در نمایشگاه ساختمان و معماری میلان

در این مقاله قصد داریم  پارتیشن شیشه ای کشویی که محصول جدید شرکت  Ferreroiegno  در نمایشگاه ساختمان و معماری میلان را به شما معرفی کنیم.

 

این شرکت یکی از شرکت های فعال در این زمینه است که به معرفی درب های جدید خود پرداخته است. یکی از این محصولات Delineo نام دارد. این محصول پارتیشن شیشه ای کشویی است.

ارائه پارتیشن شیشه ای در نمایشگاه ساختمان و معماری میلان

نمایشگاه ساختمان و معماری میلان بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان سازی و معماری است که هر دو سال یک بار در مجتمع نمایشگاهی میلان ایتالیا برگزار می شود. آخرین دوره این نمایشگاه در تاریخ 18 لغایت 21 اسفند 1395 (8 لغایت 11 مارس ۲۰۱۷) برگزار شد. در این نمایشگاه به روز ترین محصولات، راه حل ها و پیشرفت های جدید در صنعت ساختمان به نمایش در می آیند. جدید ترین مصالح ساختمانی، تجهیزات و فن آوری ها، تجهیزات ایمنی و امنیت، پوشش ساختمان، سیستم نما، پنجره و سیستم های حفاظت در برابر آفتاب نمونه کوچکی از مواردی است که در این نمایشگاه ارائه می شود. با توجه به اهمیت این نمایشگاه و محصولات آن، محصولات ارائه شده در این نمایشگاه را به شما معرفی می کنیم.

پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای

DELINEO  یک شیشه احاطه شده توسط پروفیل آلومینیوم می باشد. این درب با پروفیل های فلزی در سه رنگ منحصر به فرد لاک زنی شده است. رنگ های آن عبارتند از خاکستری آتشفشانی، خاکستری پلاتینی و مروارید خاکستری. علاوه بر این به رنگ آلومینیوم طبیعی و سیاه و سفید نیز عرضه شده است.

در ساخت این پارتیشن شیشه ای از انواع مختلفی از شیشه ها استفاده شده است مانند شیشه فوق العاده روشن، شیشه منعکس کننده، شیشه لاکی در رنگ های مختلف و شیشه آینه ای.

پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای

نکته جالب در تولیدات این محصول این است که شما می توانید مطابق سلیقه خود هر طرف را با یک نوع شیشه سفارش بدهید، یعنی مثلا یک طرف آینه ای و طرف دیگر لاکی. نحوه باز شدن این پارتیشن شیشه ای کشویی است. طراحی های آن به گونه ای است که با هر نوع طراحی معماری سازگار است، این یک قابلیت برای طراحی انعطاف پذیر و کاربردی است که این محصولات دارا هستند.

تحریریه به تام