درخواست کالا و خدمات ساختمانی

ساده تر از همیشه , درخواست کالا و خدمات ساختمانی از هزاران تامین کننده داخلی و خارجی

در به تام عضو هستید؟ورود به پنل درخواست

درخواست کالا و خدمات ساختمانی

ساده تر از همیشه , درخواست کالا و خدمات ساختمانی از هزاران تامین کننده داخلی و خارجی

در به تام عضو هستید؟ورود به پنل درخواست

چرا سیستم درخواست کالا و خدمات ساختمانی ؟

تهیه و تدارکات کالا و لوازم ساختمانی همواره از مهمترین دغدغه‌های سازندگان و مهندسین معمار و شرکتهای ساختمانی و خانم های خانه دار می باشد . در یک ساختمان در حال ساخت از ابتدای شروع به کار ( دریافت مجوز و پروانه ساخت ) تا انتهای کار (دکوراسیون داخلی و تحویل کلید به خریدار خانه ) بیش از 1000 قلم کالا در ساختمان استفاده می شود . در این میان بیش از ۱۰۰ استاد کار در ساختمان مشغول به کار می‌شوند که هر کدام نیازمند ابزارهای ساختمانی خواص خود می باشند .


مشکلات تامین کالا و خدمات ساختمانی

در روش سنتی مشکلات فراوانی گریبان گیر سازندگان و تامین کنندگان است

محدودیت های زمانی و محدوده ای

در تامین کالا , لوازم و خدمات مربوط به ساختمان دوری مسافت های بین شهری , شلوغی و ترافیک سفر های درون شهری , آلودگی های زیستی و محدودیت زمانی , محدودیت های حجمی انتقال و محدودیت های قانونی برای تامین کالا و لوازم مورد نیاز ساختمان و تامین خدمات کار ساختمانی بر سختی تهیه و تدارک کالای ساختمانی می‌افزاید .

بودجه کارفرما برای تامین درخواست

در مقابل همه مسائل تهیه لوازم و کالای ساختمانی بودجه کارفرما ، تمام فرمول ها را تغییر می دهد.تامین کالا و خدمات مورد نیاز کارفرما با توجه به بودجه اختصاص داده شده برای پروژه کاملا متفاوت خواهد بود.بودجه اختصاص داده شده برای پروژه های ساختمانی میتواند در سطح کیفیت محصول / خدمات و سرعت تحویل و انجام موثر باشد

موجودی و تامین کالا و خدمات

در صنعت ساختمان و مخصوصا تامین مصالح و لوازم مورد نیاز مسئله موجود بودن و تامین درخواست کالای ساختمانی مدنظر ، کار تهیه و تدارک و تامین کالای ساختمانی با کیفیت را سخت‌تر می‌نمایند . همچنین تامین درخواست های خدمات ساختمانی با کیفیت به دلیل شلوغی و مدت فعالیت (معمولا زیاد) پروسه زمانبر و سختی میباشد .

تامین خواسته تیم مهندسی ساختمان

مسئله  مهم در تهیه لوازم و مصالح ساختمانی، تامین خواسته تیم مهندسی ساختمان اعم از مهندس معمار، مهندس تاسیسات، مهندس سازه ، مهندس ناظر و مجری ساختمان می باشد  زیرا می بایست مصالح و کالای ساختمانی بر اساس طراحی های انجام شده و اساس استاندارد از لحاظ جنس ، طرح رنگ ،ابعاد و اندازه تهیه و به کار برده شود .


اما راه حل چیست؟

در عصر تکنولوژی , استفاده از اینترنت ، سایت های تولید کنندگان مصالح و کالای ساختمانی و بانک‌های اطلاعاتی تولید کنندگان و فروشندگان کالا و لوازم ساختمانی باعث سهولت انتخاب و خرید کالا و لوازم خانه و ساختمان گردیده است .به تام به عنوان یکی از پیشروان صنعت فروش اینترنتی لوازم و کالای ساختمانی با تهیه و ایجاد بانک اطلاعاتی از تولیدکنندگان ، فروشندگان ، واردکنندگان کالای ساختمانی اقدام  به آسان‌سازی خرید کالای ساختمانی جهت ساختمانهای درحال ساخت نموده است .

با ثبت رایگان درخواست کالای ساختمانی خود در فروشگاه اینترنتی ساختمانی به تام ،  شما به بانک تولید کنندگان و توزیع کنندگان لوازم ساختمانی دسترسی پیدا خواهید نمود . و تولیدکنندگان مرتبط با کالای درخواستی شما می توانند محصولات خود را به شما معرفی نمایند . شما می توانید از میان بانک اطلاعاتی ساختمان کالا و خدمات مربوطه را در کوتاهترین زمان با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انتخاب نمایید .

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

021-22820747 | 021-22820748

info@behtam.org

  • به دلیل نواسانات قیمت دلار ، قبل از خرید , برای اطلاع از قیمت محصولات با کارشناسان در تماس باشید تماس با کارشناسان