قفل دیجیتال

قفل دیجیتال یا قفل هوشمند نسل جدید و مطابق با تکنولوژی روزِ دنیای قفل ها هستند . شاید این روزها بارها و بارها عبارت هوشمند سازی خانه ها به گوش شما خورده باشد . در دنیای تکنولوژی تقریبا تجهیزات یا به عبارت دیگر کلمه ای نیست که در کنار آن عبارت “هوشمند ” قرار نگرفته باشد . قفل ها و درب ها هم از این قاعده مستثنی نیستند . قفل دیجیتال محصولی برای افزایش ایمنی و امنیت در خانه ها ، شرکت ها ، سازمان ها و سایر مکان هایی است که به کنترل تردد افراد نیاز دارند. قفل دیجیتال بر خلاف قفل های قدیمی و سنتی که فقط با کلید باز می شدند که خود این مساله باعث کامل نبودن امنیت آنها و همین طور مشکلات فراوان مانند گم کردن و حمل و نقل کلید می شد، دارای سیستم ها و مکانیزم های ایمن و راحتی تری برای کنترل تردد است .

 • قفل دیجیتال قفل دیجیتال اثر انگشتی

  قفل دیجیتال اثر انگشتی مدل JULIET PRO

  0 out of 5

  قفل دیجیتال اثر انگشتی مدل JULIET PRO یکی از محصولات برند یوکا می باشد.راه دسترسی در این قفل دیجیتالرمز عبور و اثر انگشت می باشد که در این مدل قابلیت ترکیب دسترسی از طریق رمز عبور و اثر انگشت نیز برای امنیت بیشتر تعبیه شده است. این قفل اثر انگشتی مجهز به سیستم ضد سرقت ، ضد شوک ، اعلام حریق و قفل کودک می باشد . جنس بدنه این قفل هوشمند از آلیاژ روی می باشد که بعد از سالها استفاده همچنان زیبایی و درخشندگی روز اول را دارد . در قفل دیجیتال اثر انگشتی مدل JULIET PRO موتور با طول عمر بالای 700 هزار بار کار گذاشته شده است . این مدل قفل دیجیتال اثر انگشتی دارای 3 ترکیب رنگ متفاوت می باشد.

  950,000 تومان
 • قفل دیجیتال قفل دیجیتال اثر انگشتی

  قفل دیجیتال اثر انگشتی مدل LUNA PRO

  0 out of 5

  قفل دیجیتال اثر انگشتی مدل LUNA PRO یکی از محصولات برند یوکا می باشد.راه دسترسی در این قفل دیجیتالرمز عبور و اثر انگشت می باشد که در این مدل قابلیت ترکیب دسترسی از طریق رمز عبور و اثر انگشت نیز برای امنیت بیشتر تعبیه شده است. این قفل اثر انگشتی مجهز به سیستم ضد سرقت ، ضد شوک ، اعلام حریق و قفل کودک می باشد . جنس بدنه این قفل هوشمند از آلیاژ روی می باشد که بعد از سالها استفاده همچنان زیبایی و درخشندگی روز اول را دارد . در قفل دیجیتال اثر انگشتی مدل LUNA PRO موتور با طول عمر بالای 700 هزار بار کار گذاشته شده است.

  990,000 تومان
 • قفل دیجیتال قفل دیجیتال کارتی

  قفل دیجیتال کارتی مدل NOVA PRO

  0 out of 5

  قفل دیجیتال کارتی مدل NOVA PRO یکی از محصولات برند یوکا می باشد.راه دسترسی در این قفل دیجیتالرمز عبور و اثر انگشت می باشد که در این مدل قابلیت ترکیب دسترسی از طریق رمز عبور و اثر انگشت نیز برای امنیت بیشتر تعبیه شده است. این قفل اثر انگشتی مجهز به سیستم ضد سرقت ، ضد شوک ، اعلام حریق و قفل کودک می باشد . جنس بدنه این قفل هوشمند از آلیاژ روی می باشد که بعد از سالها استفاده همچنان زیبایی و درخشندگی روز اول را دارد . در قفل دیجیتال کارتی مدل NOVA PRO موتور با طول عمر بالای 700 هزار بار کار گذاشته شده است . این مدل قفل دیجیتال اثر انگشتی دارای 3 ترکیب رنگ متفاوت می باشد.

  1,890,000 تومان
 • در انبار موجود نمی باشد
  قفل دیجیتال قفل دیجیتال کارتی و رمزدار

  قفل دیجیتال کارتی و رمزدار مدل FA-YCFA3C

  0 out of 5

  قفل دیجیتال کارتی و رمزدار مدل FA-YCFA3C یکی از محصولات برند یوکا می باشد.راه دسترسی در این قفل دیجیتالرمز عبور و اثر انگشت می باشد که در این مدل قابلیت ترکیب دسترسی از طریق رمز عبور و اثر انگشت نیز برای امنیت بیشتر تعبیه شده است. این قفل اثر انگشتی مجهز به سیستم ضد سرقت ، ضد شوک ، اعلام حریق و قفل کودک می باشد . جنس بدنه این قفل هوشمند از آلیاژ روی می باشد که بعد از سالها استفاده همچنان زیبایی و درخشندگی روز اول را دارد . در قفل دیجیتال مدل FA-YCFA3C موتور با طول عمر بالای 700 هزار بار کار گذاشته شده است . این مدل قفل دیجیتال اثر انگشتی دارای 3 ترکیب رنگ متفاوت می باشد.

  تماس : 8-22820747-021
 • قفل دیجیتال قفل دیجیتال کارتی و رمزدار

  قفل دیجیتال کارتی و رمزدار مدل SF-YC

  0 out of 5

  قفل دیجیتال کارتی و رمزدار مدل SF-YC مناسب برای آپارتمان ها و واحد های تجاری و اداری میباشد.این قفل ساخت کشور کره بوده است همچنین از قابلیت های این قفل میتوان به باز شدن توسط ریموت کنترل با قابلیت بسته شدن اتوماتیک با گارانتی تعویض اشاره کرد.

  690,000 تومان
 • قفل دیجیتال قفل دیجیتال اثر انگشتی

  قفل دیجیتال اثر انگشتی مدل LEO PRO

  0 out of 5

  قفل دیجیتال اثر انگشتی LEO PRO یکی از محصولات شرکت یوکا می باشد.این قفل دیجیتال مجهز به سیستم امنیت خروج ، کدهای تصادفی ، ضدسرقت ، ضد شوک ، اعلان حریق و حریم خصوصی می باشد . همچنین این دستگیره وقفل دیجیتال قابلیت استفاده همزمان از رمز عبور و اثر انگشت / رمز عبور و کارت را دارد.قفل دیجیتال مدل LEO PRO ساخت کره جنوبی و دارای استاندار معتبر KSP & KS می باشد.قفل دیجیتال اثر انگشتی LEO PRO قابلیت ذخیره سازی 100 اثر انگشت و 50 کارت را دارد

  1,890,000 تومان
 • قفل دیجیتال اثر انگشتی قفل دیجیتال

  قفل دیجیتال اثر انگشتی مدل UF-YC

  0 out of 5

  قفل دیجیتال اثر انگشتی مدل UF-YC  دارای دو راه دسترسی رمز عبور و اثر انگشت می باشد که در این مدل قابلیت ترکیب دسترسی از طریق رمز عبور و اثر انگشت نیز برای امنیت بیشتر تعبیه شده است. در این مدل قفل هوشمند بعد از 5 بار ورود رمز عبور اشتباه به مدت 5 دقیقه برای حفظ امنیت بیشتر قفل میشود و امکان دسترسی و باز کردن قفل وجود ندارد  .این قفل اثر انگشتی مجهز به سیستم ضد سرقت ، ضد شوک ، اعلام حریق و قفل کودک می باشد . جنس بدنه این قفل هوشمند از آلیاژ روی می باشد که بعد از سالها استفاده همچنان زیبایی و درخشندگی روز اول را دارد . در قفل دیجیتال اثر انگشتی موتور با طول عمر بالای 700 هزار بار کار گذاشته شده است .تکنولوژی تشخیص اثر انگشت در این قفل Auto -focus  می باشد که روشی بسیار دقیق و با حداقل میزان خطا در شناسایی اثر انگشت در قفل های دیجیتال است .

  890,000 تومان
 • قفل دیجیتال قفل دیجیتال اثر انگشتی

  قفل دیجیتال اثر انگشتی مدل GF-YC 

  0 out of 5

  قفل دیجیتال اثر انگشتی مدل GF-YC  یکی از محصولات برند یوکا می باشد.راه دسترسی در این قفل دیجیتال رمز عبور و اثر انگشت می باشد که در این مدل قابلیت ترکیب دسترسی از طریق رمز عبور و اثر انگشت نیز برای امنیت بیشتر تعبیه شده است. این قفل اثر انگشتی مجهز به سیستم ضد سرقت ، ضد شوک ، اعلام حریق و قفل کودک می باشد . جنس بدنه این قفل هوشمند از آلیاژ روی می باشد که بعد از سالها استفاده همچنان زیبایی و درخشندگی روز اول را دارد . در قفل دیجیتال اثر انگشتی  GF-YC موتور با طول عمر بالای 700 هزار بار کار گذاشته شده است.

  1,590,000 تومان
 • قفل دیجیتال اثر انگشتی و رمزدار قفل دیجیتال

  قفل دیجیتال اثر انگشتی و رمزدار F300-F

  0 out of 5

  قفل دیجیتال اثر انگشتی و رمزدار  مدل F300-F یکی از محصولات شرکت Gateman می باشد.این قفل دیجیتال مجهز به سیستم ضد سرقت ، ضد شوک ، اعلام حریق و قفل کودک می باشد . همچنین این دستگیره و قفل دیجیتال قابلیت استفاده همزمان از رمز عبور و اثر انگشت را دارد. قفل دیجیتال مدل F300-F  دارای بدنه استیل ضد رطوبت و ضد آتش می باشد.

  2,095,000 تومان
 • قفل دیجیتال قفل دیجیتال اثر انگشتی و رمزدار

  قفل دیجیتال اثر انگشتی و رمزدار مدل F100-F

  0 out of 5

  قفل دیجیتال  مدل F100-F یکی از محصولات شرکت Gateman می باشد.این قفل دیجیتال مجهز به سیستم ضد سرقت ، ضد شوک ، اعلام حریق و قفل کودک می باشد . همچنین این دستگیره و قفل دیجیتال قابلیت استفاده همزمان از رمز عبور و اثر انگشت را دارد. قفل دیجیتال مدل F100-F  دارای بدنه استیل ضد رطوبت و ضد آتش می باشد.

  1,955,000 تومان
 • قفل دیجیتال قفل دیجیتال کارتی و رمزدار

  قفل دیجیتال کارتی و رمزدار مدل SHS-P820

  0 out of 5

  یکی از جدیدترین محصولات سامسونگ قفل دیجیتال کارتی و رمزدار کد SHS-P820 می باشد که از طراحی فوق العاده و منحصر به فرد برخوردار است که به منظور استفاده بر روی درب های امنیتی یک انتخاب ایده آل می باشد . قفل دیجیتال کارتی و رمزدار کد SHS-P820 ساخت کشور کره جنوبی می باشد و دارای استانداردهای معتبر روز دنیا از جمله KPS & KS می باشد .

  1,900,000 تومان
 • قفل دیجیتال قفل دیجیتال کارتی

  قفل دیجیتال کارتی و رمزدار مدل SHS-P810

  5.00 out of 5

  یکی از منحصر به فردترین محصولات سامسونگ قفل دیجیتال کارتی مدل SHS-P810 می باشد که از طراحی فوق العاده برخوردار است . قفل دیجیتال کارتی مدل SHS-P810 ساخت کشور کره جنوبی می باشد و دارای استانداردهای معتبر روز دنیا از جمله KPS & KS می باشد .

   

  1,900,000 تومان

قفل دیجیتال

قفل دیجیتال یا قفل هوشمند جایگزین خوبی برای قفل و دستگیره درب می‌باشد. طراحی قفل دیجیتال به گونه صورت گرفته است که علاوه بر زیبایی منحصربه فرد، باعث ایجاد امنیت بیشتر و آسایش بیشتر ساکنین ساختمان می‌شود. نصب و راه‌اندازی قفل دیجیتال بسیار ساده می‌باشد و تنها کافی است که کمی فنی و دست به آچار باشید.

انواع قفل دیجیتال

قفل دیجیتال کارتی، قفل دیجیتال اثر انگشتی، قفل دیجیتال تشخیص چهره از انواع قفل‌های هوشمند و دیجیتال هستند. در بسیاری از قفل‌های دیجیتال و هوشمند از کلیدهای مکانیکی نیز استفاده می‌شود. در قفل دیجیتال هوشمند ارتباط و کنترل از طریق موبایل و اپلیکیشن مربوطه انجام می‌شود. امنیت قفل دیجیتال و قفل هوشمند و همچنین کارایی و مزیت‌های آنها به صورتی است که غیرقابل مقایسه با قفل و دستگیره معمولی درب می‌باشند. قفل دیجیتال درب چوبی، قفل دیجیتال درب سکوریت، قفل دیجیتال و هوشمند درب فلزی از نمونه‌های مختلف قفل هوشمند می‌باشند.

خرید قفل دیجیتال

خرید قفل دیجیتال باید از شرکت‌ها و فروشگاه‌های معتبر صورت پذیرد. قیمت قفل دیجیتال با توجه به قابلیت‌های آن متغیر است. قیمت قفل هوشمند به روش‌های شناسایی، جنس بدنه و دستگیره، مغری قفل دیجیتال، تعداد و جنس زبانه، گارانتی و خدمات پس از فروش قفل دیجیتال بستگی دارد. قیمت قفل دیجیتال لوکس و کلاسیک از قفل‌های هوشمند مدرن بیشتر است. قفل دیجیتال یوکا و قفل دیجیتال سامسونگ از جمله برندهای مطرح در بازار این هستند. هزینه نصب قفل دیجیتال با توجه به نوع درب تعیین می‌گردد.

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

021-22820747 | 021-22820748

info@behtam.org

 • به دلیل نواسانات قیمت دلار ، قبل از خرید , برای اطلاع از قیمت محصولات با کارشناسان در تماس باشید تماس با کارشناسان