• دستگیره درب دستگیره درب چوبی

  دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد 28.000

  0 out of 5

  دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد 28000 ساخت دستگیره ایران میباشد.این دستگیره ها از آلیاژ زاماک ZnAl4 می باشند و با دستگاه فول اتوماتیک تولید شده.قابل نصب در تمامی درب های چوبی می باشند.ضریب خستگی فنر تا ۴۸۰۰۰ مرتبه تست شده است .آبکاری دستگیره ها تا تست ۲۰۰ ساعت سالت اسپری،مقاومت دارند. استاندارد آبکاری دستگیره ها ۷میکرون مس و ۱۵ میکرون نیکل و ۰.۷ میکرون کرم و ۲۰ میکرون الکترولاک میباشد.دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد 28000 در 3 نوع رنگبندی (طلایی براق،زیتونی) عرضه میگردد.

  از: 95,000 تومان
 • دستگیره درب دستگیره درب چوبی

  دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد 81.000

  0 out of 5

  دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد 81.000 ساخت دستگیره ایران میباشد.این دستگیره ها از آلیاژ زاماک ZnAl4 می باشند و با دستگاه فول اتوماتیک تولید شده.قابل نصب در تمامی درب های چوبی می باشند.ضریب خستگی فنر تا ۴۸۰۰۰ مرتبه تست شده است .آبکاری دستگیره ها تا تست ۲۰۰ ساعت سالت اسپری،مقاومت دارند. استاندارد آبکاری دستگیره ها ۷میکرون مس و ۱۵ میکرون نیکل و ۰.۷ میکرون کرم و ۲۰ میکرون الکترولاک میباشد.دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد 81.000 در 2 نوع رنگبندی (طلایی براق،زیتونی) عرضه میگردد.

  از: 150,000 تومان
 • دستگیره درب دستگیره درب چوبی

  دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد NEEV DIAMOND

  0 out of 5

  دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد NEEV DIAMOND ساخت دستگیره ایران میباشد.این دستگیره ها از آلیاژ زاماک ZnAl4 می باشند و با دستگاه فول اتوماتیک تولید شده.قابل نصب در تمامی درب های چوبی می باشند.ضریب خستگی فنر تا ۴۸۰۰۰ مرتبه تست شده است .آبکاری دستگیره ها تا تست ۲۰۰ ساعت سالت اسپری،مقاومت دارند. استاندارد آبکاری دستگیره ها ۷میکرون مس و ۱۵ میکرون نیکل و ۰.۷ میکرون کرم و ۲۰ میکرون الکترولاک میباشد.دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد  NEEV DIAMOND  در 3 نوع رنگبندی (کرم براق,طلایی براق،زیتونی) عرضه میگردد.

  از: 190,000 تومان
 • دستگیره درب دستگیره درب چوبی

  دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد ۱۷۰۰۰

  0 out of 5

  دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد 17000 ساخت دستگیره ایران میباشد.این دستگیره ها از آلیاژ زاماک ZnAl4 می باشند و با دستگاه فول اتوماتیک تولید شده.قابل نصب در تمامی درب های چوبی می باشند.ضریب خستگی فنر تا ۴۸۰۰۰ مرتبه تست شده است .آبکاری دستگیره ها تا تست ۲۰۰ ساعت سالت اسپری،مقاومت دارند. استاندارد آبکاری دستگیره ها ۷میکرون مس و ۱۵ میکرون نیکل و ۰.۷ میکرون کرم و ۲۰ میکرون الکترولاک میباشد.دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد 17000 در 3 نوع رنگبندی (سیلور مات,طلایی براق،زیتونی) عرضه میگردد.

  از: 95,000 تومان
 • دستگیره درب دستگیره درب چوبی

  دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد NEEV ATIN

  0 out of 5

  دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد NEEV ATIN ساخت دستگیره ایران میباشد.این دستگیره ها از آلیاژ زاماک ZnAl4 می باشند و با دستگاه فول اتوماتیک تولید شده.قابل نصب در تمامی درب های چوبی می باشند.ضریب خستگی فنر تا ۴۸۰۰۰ مرتبه تست شده است .آبکاری دستگیره ها تا تست ۲۰۰ ساعت سالت اسپری،مقاومت دارند. استاندارد آبکاری دستگیره ها ۷میکرون مس و ۱۵ میکرون نیکل و ۰.۷ میکرون کرم و ۲۰ میکرون الکترولاک میباشد.دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد NEEV ATIN در 4 نوع رنگبندی (سیلور براق,طلایی براق،زیتونی) عرضه میگردد.

  از: 115,000 تومان
 • دستگیره درب دستگیره درب چوبی

  دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد NEEV ARIA

  0 out of 5

  دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد NEEV ARIA ساخت دستگیره ایران میباشد.این دستگیره ها از آلیاژ زاماک ZnAl4 می باشند و با دستگاه فول اتوماتیک تولید شده.قابل نصب در تمامی درب های چوبی می باشند.ضریب خستگی فنر تا ۴۸۰۰۰ مرتبه تست شده است .آبکاری دستگیره ها تا تست ۲۰۰ ساعت سالت اسپری،مقاومت دارند. استاندارد آبکاری دستگیره ها ۷میکرون مس و ۱۵ میکرون نیکل و ۰.۷ میکرون کرم و ۲۰ میکرون الکترولاک میباشد.دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد NEEV ARIA در 4 نوع رنگبندی (سیلور براق,طلایی براق،زیتونی) عرضه میگردد.

  از: 130,000 تومان
 • دستگیره درب رزت سیلور براق دستگیره درب چوبی

  دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد NEEV AROON

  0 out of 5

  دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد NEEV AROON ساخت دستگیره ایران میباشد.این دستگیره ها از آلیاژ زاماک ZnAl4 می باشند و با دستگاه فول اتوماتیک تولید شده.قابل نصب در تمامی درب های چوبی می باشند.ضریب خستگی فنر تا ۴۸۰۰۰ مرتبه تست شده است .آبکاری دستگیره ها تا تست ۲۰۰ ساعت سالت اسپری،مقاومت دارند. استاندارد آبکاری دستگیره ها ۷میکرون مس و ۱۵ میکرون نیکل و ۰.۷ میکرون کرم و ۲۰ میکرون الکترولاک میباشد.دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد NEEV AROON در 4 نوع رنگبندی (سیلور براق،سیلور مات,طلایی براق،زیتونی) عرضه میگردد.

  از: 70,000 تومان
 • قفل دیجیتال قفل دیجیتال اثر انگشتی

  قفل دیجیتال اثر انگشتی مدل JULIET PRO

  0 out of 5

  قفل دیجیتال اثر انگشتی مدل JULIET PRO یکی از محصولات برند یوکا می باشد.راه دسترسی در این قفل دیجیتالرمز عبور و اثر انگشت می باشد که در این مدل قابلیت ترکیب دسترسی از طریق رمز عبور و اثر انگشت نیز برای امنیت بیشتر تعبیه شده است. این قفل اثر انگشتی مجهز به سیستم ضد سرقت ، ضد شوک ، اعلام حریق و قفل کودک می باشد . جنس بدنه این قفل هوشمند از آلیاژ روی می باشد که بعد از سالها استفاده همچنان زیبایی و درخشندگی روز اول را دارد . در قفل دیجیتال اثر انگشتی مدل JULIET PRO موتور با طول عمر بالای 700 هزار بار کار گذاشته شده است . این مدل قفل دیجیتال اثر انگشتی دارای 3 ترکیب رنگ متفاوت می باشد.

  950,000 تومان
 • قفل دیجیتال قفل دیجیتال اثر انگشتی

  قفل دیجیتال اثر انگشتی مدل LUNA PRO

  0 out of 5

  قفل دیجیتال اثر انگشتی مدل LUNA PRO یکی از محصولات برند یوکا می باشد.راه دسترسی در این قفل دیجیتالرمز عبور و اثر انگشت می باشد که در این مدل قابلیت ترکیب دسترسی از طریق رمز عبور و اثر انگشت نیز برای امنیت بیشتر تعبیه شده است. این قفل اثر انگشتی مجهز به سیستم ضد سرقت ، ضد شوک ، اعلام حریق و قفل کودک می باشد . جنس بدنه این قفل هوشمند از آلیاژ روی می باشد که بعد از سالها استفاده همچنان زیبایی و درخشندگی روز اول را دارد . در قفل دیجیتال اثر انگشتی مدل LUNA PRO موتور با طول عمر بالای 700 هزار بار کار گذاشته شده است.

  990,000 تومان
 • قفل دیجیتال قفل دیجیتال کارتی

  قفل دیجیتال کارتی مدل NOVA PRO

  0 out of 5

  قفل دیجیتال کارتی مدل NOVA PRO یکی از محصولات برند یوکا می باشد.راه دسترسی در این قفل دیجیتالرمز عبور و اثر انگشت می باشد که در این مدل قابلیت ترکیب دسترسی از طریق رمز عبور و اثر انگشت نیز برای امنیت بیشتر تعبیه شده است. این قفل اثر انگشتی مجهز به سیستم ضد سرقت ، ضد شوک ، اعلام حریق و قفل کودک می باشد . جنس بدنه این قفل هوشمند از آلیاژ روی می باشد که بعد از سالها استفاده همچنان زیبایی و درخشندگی روز اول را دارد . در قفل دیجیتال کارتی مدل NOVA PRO موتور با طول عمر بالای 700 هزار بار کار گذاشته شده است . این مدل قفل دیجیتال اثر انگشتی دارای 3 ترکیب رنگ متفاوت می باشد.

  1,890,000 تومان
 • در انبار موجود نمی باشد
  قفل دیجیتال قفل دیجیتال کارتی و رمزدار

  قفل دیجیتال کارتی و رمزدار مدل FA-YCFA3C

  0 out of 5

  قفل دیجیتال کارتی و رمزدار مدل FA-YCFA3C یکی از محصولات برند یوکا می باشد.راه دسترسی در این قفل دیجیتالرمز عبور و اثر انگشت می باشد که در این مدل قابلیت ترکیب دسترسی از طریق رمز عبور و اثر انگشت نیز برای امنیت بیشتر تعبیه شده است. این قفل اثر انگشتی مجهز به سیستم ضد سرقت ، ضد شوک ، اعلام حریق و قفل کودک می باشد . جنس بدنه این قفل هوشمند از آلیاژ روی می باشد که بعد از سالها استفاده همچنان زیبایی و درخشندگی روز اول را دارد . در قفل دیجیتال مدل FA-YCFA3C موتور با طول عمر بالای 700 هزار بار کار گذاشته شده است . این مدل قفل دیجیتال اثر انگشتی دارای 3 ترکیب رنگ متفاوت می باشد.

  تماس : 8-22820747-021
 • قفل دیجیتال قفل دیجیتال کارتی و رمزدار

  قفل دیجیتال کارتی و رمزدار مدل SF-YC

  0 out of 5

  قفل دیجیتال کارتی و رمزدار مدل SF-YC مناسب برای آپارتمان ها و واحد های تجاری و اداری میباشد.این قفل ساخت کشور کره بوده است همچنین از قابلیت های این قفل میتوان به باز شدن توسط ریموت کنترل با قابلیت بسته شدن اتوماتیک با گارانتی تعویض اشاره کرد.

  690,000 تومان

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

021-22820747 | 021-22820748

info@behtam.org

 • به دلیل نواسانات قیمت دلار ، قبل از خرید , برای اطلاع از قیمت محصولات با کارشناسان در تماس باشید تماس با کارشناسان