• در انبار موجود نمی باشد
  درب ضد سرقت

  درب ضد سرقت لوکس کد NOVA 805

  0 out of 5

  درب ضد سرقت لوکس  مدل NOVA SERIES DOORS  کد NOVA 805

  این درب محصول کشور ترکیه است . نما و لایه داخلی درب ضد سرقت NOVA 805 دارای پوشش MDF لمینت براق به ضخامت 8 میلی متر می باشد.قاب های فلزی درب ضد سرقت NOVA 805 با رنگ پودری الکترو استاتیکی رنگ شده است.

  تماس : 8-22820747-021
 • درب ضد سرقت پرستیژ

  درب ضد سرقت پرستیژ VERSUSE

  0 out of 5

  درب ضد سرقت پرستیژ VERSUSE محصول کشور چین بوده است.رویه داخلی و خارجی این درب از ورق فولاد با کیفیت بالا و با ضخامت 0/8 میلی متر که با تکنولوژی رنگ heat transfer print و طرح چوب پوشش داده شده است.درب ضد سرقت پرستیژ VERSUSE دارای یک قفل اصلی با 12 زبانه که شامل دو سری کلیدمتفاوت می باشد کلید اولیه جهت استفاده پیمانکاران تا اتمام عملیات ساختمانی بوده و کلید های سری دوم جهت استفاده مالک نهایی ساختمان می باشد،به طوریکه با وارد کردن هر یک از کلید های سری دوم قفل،تغییر مکانیزم داده و کلید اولیه فاقد کارائی خواهد شد.

  445,000 تومان
 • درب ضد سرقت پرستیژ IMPERIO

  درب ضد سرقت پرستیژ IMPERIO

  0 out of 5

  درب ضد سرقت پرستیژ IMPERIO محصول کشور چین بوده است.رویه داخلی و خارجی این درب از ورق فولاد با کیفیت بالا و با ضخامت 0/8 میلی متر که با تکنولوژی رنگ heat transfer print و طرح چوب پوشش داده شده است.درب ضد سرقت پرستیژ IMPERIO دارای یک قفل اصلی با 12 زبانه که شامل دو سری کلیدمتفاوت می باشد کلید اولیه جهت استفاده پیمانکاران تا اتمام عملیات ساختمانی بوده و کلید های سری دوم جهت استفاده مالک نهایی ساختمان می باشد،به طوریکه با وارد کردن هر یک از کلید های سری دوم قفل،تغییر مکانیزم داده و کلید اولیه فاقد کارائی خواهد شد.

  تماس : 8-22820747-021
 • درب ضد سرقت پرستیژ

  درب ضد سرقت پرستیژ LeonPR402

  0 out of 5

  درب ضد سرقت پرستیژ LeonPR402 محصول کشور چین بوده است.رویه داخلی و خارجی این درب از ورق فولاد با کیفیت بالا و با ضخامت 0/8 میلی متر که با تکنولوژی رنگ heat transfer print و طرح چوب پوشش داده شده است.درب ضد سرقت پرستیژ LeonPR402 دارای یک قفل اصلی با 12 زبانه که شامل دو سری کلیدمتفاوت می باشد کلید اولیه جهت استفاده پیمانکاران تا اتمام عملیات ساختمانی بوده و کلید های سری دوم جهت استفاده مالک نهایی ساختمان می باشد،به طوریکه با وارد کردن هر یک از کلید های سری دوم قفل،تغییر مکانیزم داده و کلید اولیه فاقد کارائی خواهد شد.

  455,000 تومان
 • درب ضد سرقت سری CNC کد 113

  درب ضد سرقت چوبی کد 113

  0 out of 5

  درب ضد سرقت چوبی کد 113 محصول کشور ایران است .نمای این مدل درب ضد سرقت با طراحی خاص و منحصر به فردی تولید شده است. روکش این درب از چوب گردو یا راش بوده است. جنس لایه داخلی این درب از پشم سنگ فشرده است.چارچوب این درب ضد سرقت با آلومینیوم و فولاد ضد زنگ با رنگ الکترو استاتیک پوشش داده شده است.درب ضد سرقت چوبی کد 113 را بر روی تمامی چارچوب های چوبی میتوان نصب نمود.

  1,012,000 تومان
 • درب ضد سرقت CNCکد 109

  درب ضد سرقت چوبی کد 109

  0 out of 5

  درب ضد سرقت چوبی کد 109 محصول کشور ایران است .نمای این مدل درب ضد سرقت با طراحی خاص و منحصر به فردی تولید شده است. روکش این درب از چوب گردو یا راش بوده است. جنس لایه داخلی این درب از پشم سنگ فشرده است.چارچوب این درب ضد سرقت با آلومینیوم و فولاد ضد زنگ با رنگ الکترو استاتیک پوشش داده شده است.درب ضد سرقت چوبی کد 109 را بر روی تمامی چارچوب های چوبی میتوان نصب نمود.

  1,012,000 تومان
 • درب ضد سرقت cnc کد 120

  درب ضد سرقت چوبی کد 120

  0 out of 5

  درب ضد سرقت چوبی کد 120 محصول کشور ایران است .نمای این مدل درب ضد سرقت با طراحی خاص و منحصر به فردی تولید شده است. روکش این درب از چوب گردو یا راش بوده است. جنس لایه داخلی این درب از پشم سنگ فشرده است.چارچوب این درب ضد سرقت با آلومینیوم و فولاد ضد زنگ با رنگ الکترو استاتیک پوشش داده شده است.درب ضد سرقت چوبی کد 120 را بر روی تمامی چارچوب های چوبی میتوان نصب نمود.

  1,350,000 تومان
 • درب ضد سرقت cnc کد 119

  درب ضد سرقت چوبی کد 119

  0 out of 5

  درب ضد سرقت چوبی کد 119 محصول ایران است .نمای این مدل درب ضد سرقت با طراحی خاص و منحصر به فردی تولید شده است. روکش این درب از چوب گردو یا راش بوده است. جنس لایه داخلی این درب از پشم سنگ فشرده است.چارچوب این درب ضد سرقت با آلومینیوم و فولاد ضد زنگ با رنگ الکترو استاتیک پوشش داده شده است.درب ضد سرقت چوبی کد 119 را بر روی تمامی چارچوب های چوبی میتوان نصب نمود.

  1,580,000 تومان
 • درب ضد سرقت CNC کد 121

  درب ضد سرقت چوبی کد 121

  0 out of 5

  درب ضد سرقت چوبی کد 121 محصول ایران است .نمای این مدل درب ضد سرقت با طراحی خاص و منحصر به فردی تولید شده است. روکش این درب از چوب گردو یا راش بوده است. جنس لایه داخلی این درب از پشم سنگ فشرده است.چارچوب این درب ضد سرقت با آلومینیوم و فولاد ضد زنگ با رنگ الکترو استاتیک پوشش داده شده است.درب ضد سرقت چوبی کد 121 را بر روی تمامی چارچوب های چوبی میتوان نصب نمود.

  1,350,000 تومان
 • درب ضد سرقت سری cnc کد 115

  درب ضد سرقت چوبی کد 115

  0 out of 5

  درب ضد سرقت چوبی کد 115 محصول ایران است .نمای این مدل درب ضد سرقت با طراحی خاص و منحصر به فردی تولید شده است. روکش این درب از چوب گردو یا راش بوده است. جنس لایه داخلی این درب از پشم سنگ فشرده است.چارچوب این درب ضد سرقت با آلومینیوم و فولاد ضد زنگ با رنگ الکترو استاتیک پوشش داده شده است.درب ضد سرقت چوبی کد 115 را بر روی تمامی چارچوب های چوبی میتوان نصب نمود.

  1,012,000 تومان
 • درب ضد سرقت چوبی کد 116

  درب ضد سرقت چوبی کد 116

  0 out of 5

  درب ضد سرقت چوبی کد 116 محصول ایران است .نمای این مدل درب ضد سرقت با طراحی خاص و منحصر به فردی تولید شده است. روکش این درب از چوب گردو یا راش بوده است. جنس لایه داخلی این درب از پشم سنگ فشرده است.چارچوب این درب ضد سرقت با آلومینیوم و فولاد ضد زنگ با رنگ الکترو استاتیک پوشش داده شده است.درب ضد سرقت چوبی کد 116 را بر روی تمامی چارچوب های چوبی میتوان نصب نمود.

  1,350,000 تومان
 • درب ضد سرقت لوکس کد 122

  درب ضد سرقت لوکس کد 122

  0 out of 5

  درب ضد سرقت سری لوکس کد 122 محصول کشور ترکیه است .نمای این مدل درب ضد سرقت با طراحی خاص و منحصر به فردی تولید شده است. روکش این درب از چوب گردو یا راش بوده است. جنس لایه داخلی این درب از پشم سنگ فشرده است.چارچوب این درب ضد سرقت با آلومینیوم و فولاد ضد زنگ با رنگ الکترو استاتیک پوشش داده شده است.درب ضد سرقت سری لوکس کد 122 را بر روی تمامی چارچوب های چوبی میتوان نصب نمود.

  1,650,000 تومان

تعریف درب ضد سرقت

درب ضد سرقت به عنوان یک کالای ساختمانی که امنیت خانه را ایجاد میکند شناخته میشود . درب ضد سرقت چوبی، درب ضد سرقت شیشه ای ، درب ضد سرقت فلزی ، درب ضد سرقت رویه سنگ از انوع آن می باشند.درب ضد سرقت چینی، درب ضد سرقت ایرانی، درب ضد سرقت ترک بیشترین مصرف را در بازار ایران دارند. اجرای درب ضد سرقت عبارتند از : چهار چوب درب، کلاف فلزی ، فولادی، رویه درب ، قفل و دستگیره درب . رویه درب ضد سرقت می تواند چوبی ، ملامین ، mdf ، فلزی باشد .مکانیزم قفل درب ضد سرقت معمولا به صورت عمودی و افقی عمل می کند و در برخی از درب ها تا 17 نقطه قفل وجود دارد . طرح درب ضد سرقت می تواند مدرن ، کلاسیک ، سلطنتی باشد .

قیمت درب ضد سرقت

درب ضد سرقت قیمت های متفاوتی دارد . معمولا درب های چینی و برخی از درب های ایرانی از قیمت های پایین تری به نسبت قیمت درب ضد سرقت ترک دارند. در هنگام خرید درب ضد سرقت می بایست از شرکت های معتبر و سایت های فروشگاهی تخصصی خرید نمود . هزینه نصب و و کرایه حمل درب ضد سرقت با توجه به سختی مسیر راه مشخص می گردد .با استفاده فروشگاه اینترنتی به تام می تواند خرید آنلاین درب ضد سرقت را به راحتی و با کمترین هزینه انجام نمود.

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

021-22820747 | 021-22820748

info@behtam.org

 • به دلیل نواسانات قیمت دلار ، قبل از خرید , برای اطلاع از قیمت محصولات با کارشناسان در تماس باشید تماس با کارشناسان