• شیر برقی دو و یک دوم اینچی

  شیر برقی دو و یک دوم اینچی

  0 out of 5

  شیر برقی دو و یک دوم اینچی تکین گاز یکی از محصولات شرکت تکین گاز است که برای کنترل جریان گاز در حوادث استفاده می‌شود. این شیر برقی دو و یک دوم اینچی در سایزهای مختلفی ساخته می‌شود و هر کدام از این سایزها در یک فشار خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. شیر برقی دو و یک دوم اینچی تکین گاز برای گاز متان، گاز شهری و مایع قابلیت استفاده دارد و می‌تواند تا 1 بار فشار را تحمل کند. نوع صنعتی این شیر می‌تواند فشار 6 بار را نیز تحمل کند.

  924,000 تومان
 • شیر برقی دو اینچی

  شیر برقی دو اینچی

  0 out of 5

  شیر برقی دو اینچی تکین گاز یکی از محصولات شرکت تکین گاز است که برای کنترل جریان گاز در حوادث استفاده می‌شود. این شیر برقی دو اینچی در سایزهای مختلفی ساخته می‌شود و هر کدام از این سایزها در یک فشار خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. شیر برقی دو اینچی تکین گاز برای گاز متان، گاز شهری و مایع قابلیت استفاده دارد و می‌تواند تا 1 بار فشار را تحمل کند. نوع صنعتی این شیر می‌تواند فشار 6 بار را نیز تحمل کند.

  184,000 تومان
 • شیر برقی یک و یک دوم اینچی

  شیر برقی یک و یک دوم اینچی

  0 out of 5

  شیر برقی یک و یک دوم اینچی تکین گاز یکی از محصولات شرکت تکین گاز است که برای کنترل جریان گاز در حوادث استفاده می‌شود. این شیر برقی یک و یک دوم اینچی در سایزهای مختلفی ساخته می‌شود و هر کدام از این سایزها در یک فشار خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. شیر برقی یک و یک دوم اینچی تکین گاز برای گاز متان، گاز شهری و مایع قابلیت استفاده دارد و می‌تواند تا 1 بار فشار را تحمل کند. نوع صنعتی این شیر می‌تواند فشار 6 بار را نیز تحمل کند.

  168,000 تومان
 • شیر برقی یک و یک چهارم اینچی

  شیر برقی یک و یک چهارم اینچی

  0 out of 5

  شیر برقی یک و یک چهارم اینچی تکین گاز یکی از محصولات شرکت تکین گاز است که برای کنترل جریان گاز در حوادث استفاده می‌شود. این شیر برقی یک و یک چهارم اینچی در سایزهای مختلفی ساخته می‌شود و هر کدام از این سایزها در یک فشار خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. شیر برقی یک و یک چهارم اینچی تکین گاز برای گاز متان، گاز شهری و مایع قابلیت استفاده دارد و می‌تواند تا 1 بار فشار را تحمل کند. نوع صنعتی این شیر می‌تواند فشار 6 بار را نیز تحمل کند.

  155,400 تومان
 • شیر برقی یک اینچی

  شیر برقی یک اینچی

  0 out of 5

  شیر برقی یک اینچی تکین گاز یکی از محصولات شرکت تکین گاز است که برای کنترل جریان گاز در حوادث استفاده می‌شود. این شیر برقی یک اینچی در سایزهای مختلفی ساخته می‌شود و هر کدام از این سایزها در یک فشار خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. شیر برقی یک اینچی تکین گاز برای گاز متان، گاز شهری و مایع قابلیت استفاده دارد و می‌تواند تا 1 بار فشار را تحمل کند. نوع صنعتی این شیر می‌تواند فشار 6 بار را نیز تحمل کند.

  89,000 تومان

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

021-22820747 | 021-22820748

info@behtam.org

 • به دلیل نواسانات قیمت دلار ، قبل از خرید , برای اطلاع از قیمت محصولات با کارشناسان در تماس باشید تماس با کارشناسان