مزایای توالت فرنگی

مهمترین ویژگی توالت فرنگی سیستم تخلیه آن می باشد. سیستم تخلیه توالت فرنگی هم می تواند به صورت آبشاری یا شستشو از بالای توالت فرنگی باشد و هم به صورت شستشو از پایین یا گردابی باشد . در توالت فرنگی های جدید سیستم توربوجت باعث تخلیه مناسب فاظلاب می باشد . نکات مهم در انتخاب توالت فرنگی می تواند لعاب توالد فرنگی ، حجم مخزن توالت فرنگی ، مکانیزم سیفون ، توالت فرنگی ، درب آرام بند توالت فرنگی ، جنس سرامیکی درب توالت فرنگی ، سطح نشیمن توالت فرنگی و سایز خروجی فاضلاب توالت فرنگی می باشد . سایز خروجی توالت فرنگی معمولا 63 یا 90 می باشد .توالت فرنگی به صورت یک تکه یا دوتکه می باشد . در معماری های جدید از سیفون تو کار یا استراکچر دیواری استفاده می شود و توالت دیواری یا وال هنگ استفاده می شود . یکی از جدیدترین توالت فرنگی ها ، توالت فرنگی دیجیتال یا هوشمند می باشد .

نصب توالت فرنگی

مهمترین نکته در نصب توالت فرنگی ، آکس توالت فرنگی می باشد تا توالت فرنگی به طور صحیح و دقیق بر روی لوله فاضلاب قرار گیرد . هزینه نصب توالت فرنگی بستگی به تعداد و محل نصب توالت فرنگی دارد .

خرید توالت فرنگی

جهت خرید توالت فرنگی می توان به فروشگاه های معتبر مراجعه نمود . قیمت توالت فرنگی بستگی به برند تولید کننده توالت فرنگی و قابلیت های آن دارد . راه آسان و راحت انتخاب و مقایسه قیمت و قابلیت های توالت فرنگی ، فروشگاه اینترنتی لوازم ساختمانی می باشد . قیمت توالت فرنگی لوکس از سایر تولیدات بیشتر می باشد .

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

021-22820747 | 021-22820748

info@behtam.org

  • به دلیل نواسانات قیمت دلار ، قبل از خرید , برای اطلاع از قیمت محصولات با کارشناسان در تماس باشید تماس با کارشناسان