• وان حمام تک نفره مدل Elsana

  وان حمام تک نفره مدل Elsana

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل Elsana دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  816,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل Tara

  وان حمام تک نفره مدل Tara

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل Tara دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  747,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل ARMITAN

  وان حمام تک نفره مدل ARMITAN

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل ARMITAN دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  828,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل ARSHA

  وان حمام تک نفره مدل ARSHA

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل ARSHA دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  828,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل Armis

  وان حمام تک نفره مدل Armis

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل Armis دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  828,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل Arian

  وان حمام تک نفره مدل Arian

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل Arian دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است  . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  828,000 تومان
 • وان حمام مدل Arsin

  وان حمام تک نفره مدل Arsin

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل Arsin دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است  . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  851,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل Arshida

  وان حمام تک نفره مدل Arshida

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل Arshida دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است  . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  897,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل Rayan

  وان حمام تک نفره مدل Rayan

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل Rayan دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است  . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  931,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل ATRINA

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل ATRINA دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است  . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  931,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل Opirous

  وان حمام تک نفره مدل Opirous

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل Opirous دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است  . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  931,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل VICTORIA

  وان حمام تک نفره مدل VICTORIA

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل VICTORIA دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است  . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  1,058,000 تومان

وان حمام

وان حمام یکی از وسایل دکوراتیو حمام ها میباشد که در مدلهای متنوع مانند وان حمام شیشه ای و وان حمام سنگی طراحی شده اند.ابعاد وان حمام متفاوت میباشد بطوریکه وان های حمام به وان حمام تک نفره و یا وان حمام دو نفره تقسیم میشوند.

نظافت وان حمام

برای نظافت وان حمام از مواد شوینده اسیدی مانند جوهر لیمو در تمیز کردن بدنه وان حمام خود میتوانید استفاده کنید.همچنین با استفاده از شوینده های معمولی همانند سفید کننده ها می توانید به تمیز کردن شیرآلات وان حمام خود بپردازید

خرید وان حمام

ابعاد وان حمام متفاوت میباشد همین امر باعث تفاوت در قیمت وان حمام ها میشود چرا که وان حمام ابعاد بزرگ طبیعتا دارای قیمت بیشتری نسبت به وان حمام ابعاد کوچک دارد.فروشگاه اینترنتی لوازم ساختمانی به تام با در نظر گرفتن سلیقه مشتریان و محصولات تولیدی با کیفیت کارخانه های مختلف مجموعه ای از محصولات وان حمام را که امروزه در دکوراسیون داخلی مدرن طرفداران زیادی دارند را جمع آوری کرده است.همچنین با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی تجربه ی خرید اینترنتی وان حمام را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است.

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

021-22820747 | 021-22820748

info@behtam.org

 • به دلیل نواسانات قیمت دلار ، قبل از خرید , برای اطلاع از قیمت محصولات با کارشناسان در تماس باشید تماس با کارشناسان