علم دوش چیست

علم دوش ( علم یونیکا ) یکی از مهمترین قسمت های مورد استفاده در سرویس بهداشتی میباشد چرا که علم دوش ها امکان انتقال آب از لوله به بدن جهت تنظیف بیشتر را سهولت میبخشند.اصلی‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت علم دوش ، جنس علم دوش و همچنین طراحی آنهاست. به عنوان مثال، علم دوش‌ پلاستیکی نسبت به علم دوش برنجی از قیمت پایین تری برخوردار است. معمولاً قیمت علم دوش‌ استیل ۳۰۴ از سایر مدل ها بیشتر است.همچنین از لحاظ طراحی، قیمت انواع علم دوش‌ فانتزی و علم دوش دوکاره بیشتر از علم دوش‌ تک کاره ثابت و علم دوش متحرک است.

نصب علم دوش

نصب علم دوش چندان سخت نیست و همانطور که در مدل‌ های ساده آنها دیده‌اید، دارای یک بخش ورودی و یک یا چند بخش خروجی است. این تجهیزات چه به صورت علم دوش تک کاره و چه به صورت علم دوش دوکاره طراحی شده باشند، ورودی آنها در هر صورت یکسان است. اما ممکن است خروجی آنها متفاوت باشد و از سبک‌ های مختلفی استفاده شود.بنابراین برای نصب علم دوش، تنها لازم است که ورودی علم دوش یونیکا، به شیر اصلی وصل شود.

قیمت و خرید علم دوش

در کنار تنوع در جنس استفاده شده، طراحی علم یونیکا نیز بسیار مهم است و انتخاب بسیاری از خریداران به همین موضوع اختصاص می‌یابد.انتخاب و خرید علم دوش به سلیقه‌ ی شما و همچنین محل استفاده از آن بستگی دارد. ممکن است در برخی از حمام‌ ها و سرویس‌ های بهداشتی، امکان استفاده از یک مدل خاص علم دوش وجود نداشته باشد.امروزه بسیاری از فروشگاه ها و برند ها امکان خرید اینترنتی علم دوش ها را برای مشتریان خود فراهم کرده اند لذا فروشگاه اینترنتی به تام در همین راستا امکان خریدی آسان و راحت برای مشتریان خود به ارمقان اورذه است

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

021-22820747 | 021-22820748

info@behtam.org

  • به دلیل نواسانات قیمت دلار ، قبل از خرید , برای اطلاع از قیمت محصولات با کارشناسان در تماس باشید تماس با کارشناسان