حمام

به طور کلی حمام از بخش هایی از منزل می باشد که کمتر کسی به فکر ایجاد یک دکوراسیون مناسب برای فضای داخلی آن می باشد.اما امروزه اهمیت فضای حمام و طراحی آن کمتر از سایر فضاهای داخلی منزل نمی باشد.یکی از پر اهمیت ترین طراحی ها در حمام این است که با ترکیب متریال ها و استفاده از عناصر و بافت های متفاوت دکوراسیون حمام کوچک خود را منحصر به فرد طراحی کنید.یکی از مهمترین عواملی که در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی های مشترک باید در نظر گرفت انتخاب کابین دوش می باشد.در دکوراسیون حمام های کوچک انتخاب کابین دوش شیشه ای می تواند مانع از گرفتگی فضای داخلی شما شود و فضای شما را نسبتا بزرگ نشان دهد.استفاده از وان و جکوزی یکی از مواردی است که نیاز به فضایی نسبتا بزرگ دارد، اما شما می توانید با انتخاب وان جکوزی های مون استون طراحی شده برای حمام های کوچک از این وسیله ی بی نظیر برای منزل خود استفاده کنید و حمام دلچسب تری را تجربه نمایید.چنانچه به دنبال تجهیزات مناسب برای حمام و سرویس بهداشتی خود هستید، فروشگاه اینترنتی ساختمانی به تام به شما توصیه میکند از صفحه وان و جکوزی دیدن بفرمایید.

 • وان حمام تک نفره مدل Elsana

  وان حمام تک نفره مدل Elsana

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل Elsana دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  816,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل Tara

  وان حمام تک نفره مدل Tara

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل Tara دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  747,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل ARMITAN

  وان حمام تک نفره مدل ARMITAN

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل ARMITAN دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  828,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل ARSHA

  وان حمام تک نفره مدل ARSHA

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل ARSHA دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  828,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل Armis

  وان حمام تک نفره مدل Armis

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل Armis دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  828,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل Arian

  وان حمام تک نفره مدل Arian

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل Arian دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است  . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  828,000 تومان
 • وان حمام مدل Arsin

  وان حمام تک نفره مدل Arsin

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل Arsin دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است  . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  851,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل Arshida

  وان حمام تک نفره مدل Arshida

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل Arshida دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است  . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  897,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل Rayan

  وان حمام تک نفره مدل Rayan

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل Rayan دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است  . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  931,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل ATRINA

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل ATRINA دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است  . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  931,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل Opirous

  وان حمام تک نفره مدل Opirous

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل Opirous دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است  . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  931,000 تومان
 • وان حمام تک نفره مدل VICTORIA

  وان حمام تک نفره مدل VICTORIA

  0 out of 5

  وان حمام تک نفره مدل VICTORIA دارای دو نوع راست و چپ تولید میشود . این وان خانگی  از ورق های فایبرگلاس تقویت شده ساخته شده است  . جنس شاسی های این وان از گالوانیزه  ضد زنگ  و مقاوم به اکسیداسیون است ، و دارای  امکانات سفارشی ،نظیر شاسی – پانل – زیر سری – دست گیره و سیفون اتوماتیک میباشد که قیمت آن با توجه امکانات مختلف ان متغییر است.

  1,058,000 تومان

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

021-22820747 | 021-22820748

info@behtam.org

 • به دلیل نواسانات قیمت دلار ، قبل از خرید , برای اطلاع از قیمت محصولات با کارشناسان در تماس باشید تماس با کارشناسان