خانه سفارش دهید؛ 3 روزه تحویل بگیرید

به گزارش به تام و به نقل از خبرگزاری مهر، یک شرکت نوپا در لس آنجلس عرضه خانه های پیش ساخته را در دستور کار خود قرار داده و با استفاده از فناوری های پیشرفته این کار را با هزینه بسیار پایینی انجام می دهد.

این شرکت که Cover نام دارد توسط دو معمار به نام آلکسیس ریواس و جموئل جوزف در سال 2014 تاسیس شده و خانه های پیش ساخته طراحی شده توسط آن به سرعت و بدون نیاز به تخصص و مهارت بالا قابل سرهم کردن است.

مزایای خانه پیش ساخته

یکی دیگر از مزایای مربوط به ساخت این نوع خانه ها، امکان شخصی سازی آنها بر اساس سلیقه و نیازهای افراد است. متقاضیان قبل از طراحی خانه پیش ساخته شان باید به 50 تا 100 سوال پاسخ دهند تا نیازها، سبک زندگی، نحوه انجام امور مختلف توسط آنها در منزل و غیره مشخص شود.

خانه
خانه

در ادامه طراحی ساختمان با استفاده از نرم افزار طراحی CATIA صورت می گیرد و بدین منظور داده های جمع آوری شده از مشتری برای ارائه پیشنهادات طراحی مورد استفاده قرار می گیرند. در نهایت طرح مورد تایید مشتری پیاده سازی و در سه روز اجرا می شود.

یکی از مزایای استفاده از این نرم افزار شناسایی مسیر دقیق تابش نور خورشید برای جانمایی پنجره ها در بهترین شرایط آفتاب گیری است. این امر به بهینه سازی مصرف انرژی نیز کمک می کند. مزیت دیگر استفاده از این روش کاهش هزینه ساخت ساختمان های پیش ساخته در حد 250 دلار به ازای هر فوت مربع است.

تحریریه به تام