دفتر کار ؛ 5 ترفند طراحی داخلی دفتر کار برای افزایش اعتبار برند تجاری

دفتر کار

دفتر کار ؛ طراحی هدف‌دار فضای شرکت و دفتر کار به چه معنی است؟ در واقع منظور نظاره و ارزیابی داستانی است که می‌خواهید در مورد کسب و کار خود بگویید، شرکت شما چه هدفی را دنبال می‌کند؟ مشتریان فعلی شما چه کسانی هستند؟ و تمایل دارید که توجه چه کسانی را به خود جلب کنید؟

دفتر کار شما، خانه شما نیست، اما شما و کارکنان شرکت ممکن است روزانه حتی زمان بیشتری را در دفتر خود سپری کنید.

صرف نظر از اندازه اتاق کار و دفتر کارشما، و یا بودجه زیاد یا کم، در اینجا مطلب به راهنمایی‌هایی برای شروع طراحی داخلی شرکت‌ها می‌پردازیم.

این کار را می‌توانید این گونه آغاز کنید: پیام نام تجاری من چیست؟ می خواهم مشتریان من در مورد دفتر من چه هدفی را درک کنند؟ در مورد رنگ دفتر، رنگ خاصی در نظر هست یا رنگی روشن و یا صلح‌آمیز ؟ چه سبکی مناسب‌تر است: مدرن، کلاسیک، شیک؟ مشتریان من چه کسانی هستند؟

طراحی داخلی دفتر کار  شما نیز به اندازه ایجاد یک لوگو برای نام تجاری شما ضروری می‌باشد.

دفتر کار
دفتر کار

 

مشخص کنید که دفتر کار و دفتر شما چه حسی به دیگران القا می‌کند؟

اگر شما یک سازمان خلاق هستید و دفتر شما مانند اتاق یک پزشک می‌باشد، حتما به تغییرات نیاز دارید . قبل از شروع به طراحی فضا، موارد جذاب و مورد پسند خود را از مجلاتی که دوست دارید مشخص کنید و یا حتی ایده‌های که دوست ندارید.

مشتریان شما چه کسانی هستند و چه خدمات را به آن‌ها ارائه می‌کنید؟ وقتی مشتریان وارد دفترکار  شما می‌شوند چه احساسی دارند؟ این سوالات اصلی برای درک چگونگی طراحی فضای شرکت به شما کمک خواهد کرد.

دکوراسیون داخلی دفتر کار چه حسی را منتقل می‌کند؟

برای مثال در شرکت‌های حقوقی دکوراسیون باید قابل اعتماد به نظر برسد. راه انتقال این حس چیست؟ رنگ چوب ماهاگونی، مس، برنج، سنگ مرمر و کروم از اعتماد و اطمینان صحبت می‌کنند. سعی کنید طراحی را انتخاب کنید که نشان دهنده شخصیت صاحبان شرکت باشد.

دفتر کار
دفتر کار

رنگ به کار رفته در دکوراسیون دفتر کار و دفتر کار

لوازم جانبی در دکوراسیون دفترکار مانند گلدان، چراغ، فرش و حتی بالش‌های مبل یک راه عالی برای اضافه کردن تغییرات در یک فضا بدون نیاز به رنگ کردن دیوار ها می‌باشند.

آثار هنری دفتر کار شما نیز از نام تجاری شما صحبت می کنند

وجود آثار هنری و قاب‌ها در دفترکارشما ومحیط و روی دیوارها نیز می‌توانند به رساندن پیام شما به مشتری‌ها کمک کنند.

همان‌طور که گفته شد، با استفاده از این نکات می‌توانید طراحی هدف‌داری برای فضای شرکت خود انجام دهید که به جذب مشتریان و پیشبرد اهداف شما کمک خواهد کرد.

[porto_block id=”17769″ name=”interordecorationrelatedproducts”]

تحریریه به تام