درب هایی با طراحی های جدید در صنعت ساختمان

درب

درب يكي از اولين اصول طراحی داخلی در هر ساختماني است. درب در همه اتاق ها وجود دارند. طراحي درب ورودی ، درب اتاق خواب، درحمام و غيره، يكي از مهمترين موارد طراحي داخلي هستند.

 

درب هایی با طراحی جدید

تمامي شركت هاي توليد كننده در به دنبال توليد دربهاي جديد با طراحي هاي جديد هستند. آنها در تلاشند تا دربهايي توليد كنند كه مطابق هر سليقه بوده و بتوانند با هر نوع سبكي تلفيق شوند. شركت Premdor در بريتانيا واقع شده و يكي از شركت هاي پيشرو در توليد انواع در ساختمان مي باشد. اين شركت اخيرا يكي از جديد ترين در هاي خود را طراحي و به بازار عرضه كرده است.

درب
درب

اين در از سري  Premium Oak  FD30است. طراحي آن به گونه اي است كه ترکیبی از سبک های سنتی و معاصر دارد. به صورت دو جداره توليد شده است. اين محصول در اندازه هاي متريك و امپريال موجود است.  سه طرح مختلف براي برآورده سازي سليقه هاي متفاوت دارد. اين محصول داراي استاندارد BS 476 است. همان طور كه در شكل اين درب مي بيند قسمت بالايي آن داراي شيشه است و نكته مهم در مورد اين شيشه، ضد حرارت بودن اين شيشه است. براي ايمن بودن شيشه، ضخامت شيشه داراي 7 ميلي متر است. شيشه آن داراي گارنتي Fire safety است و از هر لحاظ ايمن است.

جنس چوب آن از چوب افرا مي باشد و در هر چهار لبه داراي سختي استاندارد است. رنگ آميزي آن مي تواند به سفارش مشتري انجام شود، بنابراين طراحان و مالكين ساختمان مشكلي براي هماهنگي آن با طراحي هاي ديگر خانه ندارند. در آن به خوبي جفت مي شود و چارچوب آن به مرور زمان دچار فرسودگي و خرابي نمي شود. اين شركت گارانتي هاي بلند مدت ارائه مي دهد و يكي از بهترين شركتها در خدمات پس از فروش به حساب مي آيد.

تحریریه به تام