فوق‌العاده‌ترین هتل های لوکس مسکو را بشناسید

مسکو یکی از گران‌ترین شهرهای جهان است که در آن می‌توان انواع مختلف سرگرمی‌ها را پیدا کرد بخش مهمی است و می‌توان به اقامت در هتل های لوکس مسکو  اختصاص داد. در این شهر هتل‌ها دیده می‌شود که برای کسانی مناسب است که نمی‌توانند زندگی بدون شکوه و تجمع را تصور کنند و البته می‌توانند هزینه‌ی این مکان‌های لوکس را بپردازد. روسای جمهور کشورهای مختلف، افراد مشهور بین‌المللی و حتی سلطنتی ترجیح می‌دهند که در سفرهای خود به کشور روسیه و شهر مسکو در یکی از این سوئیت‌های غول‌پیکر با مجسمه‌های طراحی شده دست‌ساز در هتل های لوکس مسکو مستقر شوند.

در این مطلب ۵ مورد از بهترین هتل های لوکس مسکو معرفی خواهیم کرد و با نشان دادن تصاویر مربوطه امکانات آنها را شهر خواهیم داد. بنابراین با ما در کلینیک ساختمانی به تام همراه باشید!

هتل متروپول مسکو؛ مهمترین هتل های لوکس مسکو

این هتل به اندازه کافی دغدغه و هیجان برای دیدار از مسکو فراهم می‌کند و به‌راحتی می‌توان آن را از هتل های لوکس مسکو به شمار آورد، زیرا یک نمونه زیبا از معماری نیوئورو است که توسط معمار برجسته بریتانیایی ویلیام والکوت ساخته شده است. نمای داخلی آن شاهکار است. موزاییک‌های رولیتی زیبایی در آن وجود دارد و بزرگترین آن، “شاهزاده رویاها”، توسط هنرمند افسانه‌ای روسیه، میشائیل وروبل طراحی شده است. دیگر هنرمندان با استعداد نیز در داخل هتل شرکت کردند.

هتل متروپول در بین فوق‌العاده‌ترین هتل های لوکس مسکو را بشناسید

در ژوئیه 2017، این هتل تاریخی، مجموع سوئیت‌های لوکس خود را با هر دو مناظر تاریخی و مدرن به پایان رسانده است. این  سوئیت گران‌ترین و معتبرترین سوئیت در نوع خود در جهان هستند. آن‌ها نه تنها به منظره میدان تروسکایا و تئاتر بلشویی چشم انداز دارند، بلکه از زمانی که هتل در سال‌های 1899 تا 1905 ساخته شده است، اقامتگاه مهمی برای مهمانان مهم و معروف شهر هستند.

هتل متروپول در بین فوق‌العاده‌ترین هتل های لوکس مسکو را بشناسید 2

در یکی از هتل های لوکس مسکو ، اتاق دو نفره Premier Suite کمی ارزانتر است اما دارای دکورهای قدیمی است. این مکان عالی نه تنها برای تعطیلات، بلکه برای پذیرش رسمی و جلسات تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. اقامت در هر دو مجموعه دسترسی شما را به اتاق اجاره هتل، که صبحانه، شام، تنقلات و نوشیدنی‌های نامحدود را ارائه می‌دهد، فراهم می‌کند.

هتل متروپول در بین فوق‌العاده‌ترین هتل های لوکس مسکو را بشناسید 3

هتل آرارات پارک هیات

مدونا، ریحانا، جورج مایکل و هیو جکمن در این هتل اقامت داشته‌اند که درست در پشت تئاتر بلشوی قرار دارد. از رستوران بزرگ روی زمین، شما می‌توانید تمام مسکو را از نمایی متفاوت ببینید. اما تعجب نکنید که یادآور شویم که صبحانه معروف Hyatt، که توسط بانوان جوان و زیبای مسکو بسیار مورد توجه قرار گرفته، بخشی از قیمت پنت هاوس نیست و باید جداگانه حساب کنید.

هتل آرارات هیات در بین فوق‌العاده‌ترین هتل های لوکس مسکو را بشناسید 1

طراح هتل مشهور تونی چی، که پیش از این در هتل پارک هیات در شانگهای و واشنگتن کار کرده است، بازسازی هتل را انجام داده و پنت هاوس دو طبقه را طراحی کرده است. این هتل پذیرایی برجسته‌ای ارائه می‌دهد و امکانات آن باعث شده است که عنوان یکی از هتل های لوکس مسکو را یدک بکشد.

هتل آرارات هیات در بین فوق‌العاده‌ترین هتل های لوکس مسکو را بشناسید 2

این مجموعه با بسیاری از آینه‌ها و سطوح بازتابنده طراحی شده است. همچنین دارای حمام لوکس و جکوزی با دید کامل به کاخ کرملین است. برای بالا بردن سطح این هتل، فریزر فرانسه Blaise Mautin یک عطر مخصوص برای خطوط آرایشی ایجاد کرده است که به طور خاص برای این اهتل ساخته شده است و تنها در اینجا استفاده می‌شود. حالا به نظرتون نمی تونه یکی از هتل های لوکس مسکو باشه؟!

[irp posts=”18702″ name=”لوکس ترین هتل های تایلند را بشناسید”]

هتل آرارات هیات در بین فوق‌العاده‌ترین هتل های لوکس مسکو را بشناسید 3

هتل Baltschug Kempinski

این مجتمع جدید پس از به روز رسانی اخیر خود به هتل اضافه شده است و مزیت اصلی آن نمایش پانورامای آن از مرکز شهر مسکو – میدان سرخ، کاخ کرملین و کلیسای جامع سنت باسیل است. در این هتل همه چیز در اختیار گردشگران قرار دارد و می‌توانند آنچه احساس می‌کنند به دست بیاورند. این هتل با کلیسای سنت باسیل قرارداد همکاری دارد و در صورت درخواست گردشگران، می‌توانند به‌راحتی از آن دیدن کنند.

هتل کمپینسکی در بین فوق‌العاده‌ترین هتل های لوکس مسکو را بشناسید 1

به گفته یک از نمایندگان این هتل، کل منطقه مجموعه (یک اتاق نشیمن، دو اتاق خواب، دو حمام و یک کمد) 125 متر مربع است، اما می‌توان آن را تا شش اتاق در درخواست مهمان گسترش داد. پس عنوان یکی از هتل های لوکس مسکو واقعاً برازنده آن است.

هتل کمپینسکی در بین فوق‌العاده‌ترین هتل های لوکس مسکو را بشناسید 2

یکی دیگر از دلایل اصلی برای باقی ماندن و اقامت در این هتل  این است که این ساختمان تاریخی است – نمای ساختمان هتل به سال 1898 باز می‌گردد و شما می‌توانید احساس کنید که شما در یک مسابقه چریکی هستید، قبل از انقلاب مسکو، اما با استفاده از مدرن و طراحی داخلی نوآورانه، شرایطی به وجود آمده است که گردشگران از بودن در یکی از هتل های لوکس مسکو احساس رضایت کنند. این هتل در منطقه تاریخی مسکو در جزیره بالتچوگ واقع شده است.

هتل کمپینسکی در بین فوق‌العاده‌ترین هتل های لوکس مسکو را بشناسید 3

هتل ریتز کارلتون

این هتل احتمالاً برای مشاهیر و عکاسان محبوب باشد، که دوست دارند اینجا بمانند و از منظره کرملین از پشت بام عکس بگیرند. بهترین و گران‌ترین اقامتگاه در طبقه یازدهم است و همان نمایش پانورامای خیره کننده را به عنوان سقف با یک اتاق خواب بزرگ، حمام سنگ مرمر بزرگ و حتی سونا شخصی فراهم می‌کند.

هتل ریتز کارلتون در بین فوق‌العاده‌ترین هتل های لوکس مسکو را بشناسید 1

این مجموعه شامل یک اتاق نشیمن با پیانو بزرگ و یک آشپزخانه کاملاً مجهز است، اما احتمالاً از آن استفاده نخواهید کرد، زیرا 24 ساعت خدمات هتل و کارکنان نگهبان مخصوصاً برای خدمت به مهمانان این مجموعه اختصاص یافته است. همه این اتاقها دارای امنیت بالا هستند.

هتل ریتز کارلتون در بین فوق‌العاده‌ترین هتل های لوکس مسکو را بشناسید 2

یکی دیگر از مزایای این هتل این است که در خیابان تروسکایا قرار دارد، و  در 5 دقیقه پیادهروی از کلیه اهداف مهم گردشگری و تئاتر و غذا خوردن در رستوران مشهور  روسیه Novikov بهره مند شوید.

هتل ریتز کارلتون در بین فوق‌العاده‌ترین هتل های لوکس مسکو را بشناسید 3

هتل چهار فصل Pozharsky

نام این مجموعه به شما می‌گوید که هر چیزی که باید بدانید در آن وجود دارد. این هتل نه تنها یکی از هتل های لوکس مسکو است، بلکه مستحق یک مهمان سلطنتی نیز است. محبوبیت و معروفیت این هتل بیانگر این است که در این مجموعه در فضایی قرار دارید که احساس می‌کنید در یک سوئیت خصوصی قرار دارید.

هتل چهار فصل در فوق‌العاده‌ترین هتل های لوکس مسکو را بشناسید 1

این مجموعه در طبقه هفتم قرار دارد و دارای سه اتاق خواب با تخت پادشاهی، اتاق نشیمن، اتاق ناهار خوری (که می‌تواند 10 نفر را پوشش دهند) و تراس خصوصی با منظره‌ای از کرملین، میدان مانژانایا و باغ Alexandrovsky است. همچنین سونا خصوصی و حمام مهمان نیز برای آنها در نظر گرفته شده است.

هتل چهار فصل در بین فوق‌العاده‌ترین هتل های لوکس مسکو را بشناسید 2

[irp posts=”19020″ name=”با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید”]

tamep2