نمایشگاه میدکس تهران ؛ فرصت ظهور تکنولوژی‌های جدید ساختمانی

نمایشگاه میدکس تهران

با ظهور تکنولوژی‌های جدید در حوزه ساختمان و معماری زمینه برای معرفی محصولات و کالاهای مختلفی به وجود آمده است و شرکت‌های تولیدکننده به فضایی برای معرفی محصولات خود نیاز دارند. ازاین‌رو نمایشگاه‌های سالانه معرفی این محصولات در شهرهای مختلف برگزار می‌شود که نمایشگاه میدکس تهران یکی از این برنامه‌هاست.

به گزارش واحد خبری به تام، نمایشگاه معماری و دکوراسیون داخلی تهران یا همان نمایشگاه میدکس تهران امسال نیز از تاریخ 21 دی تا 24 دی برگزار می‌شود و شرکت‌های داخلی و خارجی این فرصت را خواهند داشت که به معرفی محصولات مدرن خود بپردازند.

نمایشگاه میدکس تهران یکی از برنامه‌های بسیار محبوب و پرطرفدار در سطح کشور است که نمایشگاه دکوراسیون داخلی تهران با اخذ تائیدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه‌ها مجوز ایجادان را گرفته است و شرکت‌های داخلی و خارجی بسیاری به شرکت در آن تمایل نشان داده‌اند.

زمان برگزاری نمایشگاه میدکس تهرانطبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در نمایشگاه میدکس تهران موضوعات متنوعی مانند معماری داخلی، خانه‌های هوشمند، دکوراسیون‌های مدرن و جدید و همچنین انواع قفل‌های دیجیتال نیز معرفی می‌شوند و فضا برای نشان دادن محصولات جدید در این زمینه فراهم شده است. تجهیزات نورپردازی، تجهیزات هوشمندسازی، تکنولوژی‌های نوین ساختمان، تجهیزات دکوراسیون، کف پوش، دیوارپوش و انواع سیستم‌های نورپردازی و دکوراسیون مواردی هستند که در نمایشگاه میدکس تهران عرضه خواهند شد.

کلینیک ساختمانی به تام به عنوان یک پیشگام در حوزه صنعت ساختمان و دکوراسیون و همچنین طراحی و ساخت انواع خانه‌های هوشمند توانسته است که مجوز حضور در نمایشگاه میدکس تهران را به دست آورد و در این نمایشگاه می‌توانید شاهد نمایش محصولات پیشرفته ما از جمله قفل دیجیتال و تجهیزات خانه هوشمند باشید.

ما در به تام ضمن دعوت از تمامی مخاطبان سایت و مشتریان عزیز خود، این مژده به آنها می‌دهیم که برای تمامی مشتریان خود تخفیف‌های نمایشگاهی در نظر گرفته‌ایم و مشتاقانه منتظر دیدار شما در نمایشگاه میدکس تهران هستیم.

محل برگزاری: محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران

tamep2