کنفرانس بین‌المللی‌ پایداری در معماری و شهرسازی

کنفرانس بین‌المللی‌

سومین دوره کنفرانس بین‌المللی‌ پایداری در معماری و شهرسازی از سوی انجمن معماری و شهرسازی استان البرز با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد دبی روزهای 22 و 23 اسفند ماه امسال برگزارمی‌شود.

به گزارش به تام به نقل از ایسنا، این کنفرانس تحت حمایت رسمی و علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای علوم تحقیقات و تهران مرکزی و با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد دبی برگزار می‌شود.

گفتنی است کنفرانس بین المللی پایداری در معماری و شهرسازی هرساله در اسفند ماه در کشور امارات (شهرهای دبی و ابوظبی و مصدر) برگزار می گردد.

دبیر کنفرانس دکتر وحید قبادیان  و دبیر علمی کنفرانس دکتر ایرج اعتصام  از چهره‌های تاثیرگذار و مطرح در حوزه معماری هستند.

همچنین در این کنفرانس اساتید برجسته دانشگاه های خارجی نظیر دکتر جان الکساندر اسمیت – دکتر فاطیما اسمیت – دکتر حنان طالب – دکتر نیوا ماهانتا حضور دارند.

این کنفرانس تا به حال مورد استقبال علاقه مندان قرار گرفته است و به دلیل برگزاری متوالی سه دوره، هر ساله از ایران و سایر کشورهای دیگر تعداد قابل توجهی از جامعه مهندسین عمران، معماری و شهرسازی در این کنفرانس حضور یافته و اقدام به تبادل ایده و ارائه نظر می نمایند. همچنین کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهند شد.

همچنین محققان و پژوهشگران جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این کنفرانس بین‌المللی توانند به نشانیcamuconf.com مراجعه کنند.

تحریریه به تام