کاغذ دیواری سه بعدی ،پوششی جذاب ،شیک و رویایی برای اتاق نشیمن در طراحی دکوراسیون

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ؛ در سال های گذشته استفاده از کاغذ دیواری نسبت به امروزه رواج زیادی نداشت اما امروز با ساخته شدن کاغذ‌دیواری هایی زیبا و با طرح های مختلف و شیک ، مردم استفاده از آن را به عنوان یک دیوار پوش لوکس و عالی برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل و شرکت های خود در نظر میگیرند .

تغییرات زیبای بوجود آمده ناشی از استفاده کاغذ دیواری منحصر به فرد است و انواع رنگ ها نمی توانند این تغییر را ایجاد کنند. کاغذ‌دیواری دارای نقش و نگار برجسته ای است که رنگها اینگونه نیستند، از جمله ی این نقش و نگار ها می توان به مخمل ، اکلیل و گاهی نگین اشاره کرد که در طراحی آن استفاده می شود. دسته ای از کاغذ‌یواری ها هستند که به صورت سه بعدی در فضا کار می شوند که واقعا جلوه ی زیبایی به دکوراسیون داخلی منزل و محل کار ما می دهند.

ساخت کاغذ‌دیواری با مواد و متریال مختلفی همراه است که مهمترین آن روکش وینیل است که کاغذ‌دیواری را عایق شستشو و دوده می کند یعنی با این روکش می توانید کاغذ‌دیواری را با اطمینان کامل بشویید و همچنین مطمئن باشید که ضد دوده است و به هیچ عنوان بر اثر سوختن غذا و یا دود کردن از بخاری ها و شومینه های موجود در منزل هیچوگونه دوده ای به خود نخواهد گرفت .

کاغذ دیواری
کاغذ دیواری

با توجه به طرح های گوناگون و بسیار زیبایی که کاغذ دیواری دارد میتوان به این ویژگی اشاره کرد که کاغذ دیواری بر خلاف رنگ ها و دیوارپوش های  مختلف از ماندگاری زیادی برخوردار است. با توجه به ویژگی ضد دوده بودن کاغذ‌‌دیواری رنگ آن عوض نمیشود. در مقایسه ی رنگ با کاغذدیواری ، پارگی و خرابی کاغذدیواری ها نسبت به رنگ ها به مراتب کمتر است و در صورت کثیف شدن کاغذدیواری با خودکار ، ماژیک یا رنگ میتوان آنرا با مواد شوینده نظیر  ( تاید، ریکا ، صابون ، وایتکس ) شست.

هزینه استفاده از کاغذ دیواری با وجود دوام و جلوه ی زیبایی که کاغذدیواری به دکوراسیون داخلی منزل یا شرکت های تجاری و اداری می دهد نسبت به سایر محصولات طراحی داخلی مناسب و مقرون به صرفه تر است.

کاغذ دیواری 3 بعدی :

امروزه یکی از لوازم تزیین خانه ها, استفاده از کاغذدیواری می باشد.  یکی از جدیدترین مدل های کاغذدیواری, کاغذدیواری سه بعدی می باشند. در این مطلب با مدل های کاغذدیواری سه بعدی زیبا با طرح های مدرن آشنا می شویم.

کاغذ دیواری
کاغذ دیواری

طرح مدرن و زیبای کاغذ دیواری 3 بعدی

امروزه استفاده از کاغذ دیواری های سه بعدی گسترش زیادی پیدا کرده است. این کاغذدیواری ها زیبا و منحصر به فرد علاوه بر اینکه جلوه ی بسیار زیبایی به محیط پیرامون می بخشند, می توانند محیط را بسیار متفاوت و منحصر به فرد کنند.به این صورت که طرح های مختلف در ابعاد مختلف به صورت کاملا 3 بعدی بر روی کاغذهای دیواری پیاده میشود و در دیوارهای مورد نظر شما نصب میشود که همانطور که در بالا گفتیم جلوه بسیار زیبا و منحصر به فردی را در دکوراسیون داخلی منازل مسکونی ، مراکز تجاری ، شرکت و ادارات مختلف خواهد داد .

 کاغذ دیواری 3 بعدی در طرح های مختلفی یافت می شوند و بسته به سلیقه و دکوراسیون داخلی منزل می توانند انتخاب شوند. از این کاغذ دیواریها می توان در اتاق خواب ، سالن پذیرایی و دیگر قسمت های داخلی خانه نیز استفاده نمود. و همچنین علاوه بر استفاده در منازل مسکونی از این کاغذ دیواریهای زیبای 3 بعدی میتوان در ادارات ، شرکتها و مغازه های تجاری نیز استفاده کرد و با استفاده از طرح های مختلف آن میتوان هر حالتی را به محیط پیرامون خود بدهید از جمله طرح های مختلف این کاغذ دیواریهای منحصر به فرد میتوان به حالت های رسمی و اداری اشاره کرد که برای استفاده در شرکتهای تجاری و ادارات دولتی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

و همچنین طرح گرافیکی کاغذ دیواری 3 بعدی را میتوان برای استفاده در شرکت های تبلیغاتی و گرافیکی به کار بست و محیط شرکت را به محیطی کاملا سه بعدی تبدیل نمود .

و همچنین طرح کارتونی و کودکانه کاغذ دیواری سه بعدی را میتوان برای مهد کودک ها و مراکز مربوط به کودکان مورد استفاده قرار داد .

کاغذ دیواری
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اتاق نشیمن سه بعدی :

یکی از مهمترین قسمت های منزل, اتاق نشیمن می باشد. برای تزیین این قسمت از خانه, می توان از کاغذ دیواری سه بعدی استفاده نمود. کاغذ دیواری 3 بعدی با تصاویر خاص مانند گل ها می تواند جلوه زیبایی به پذیرایی بدهد. در ادامه نمونه هایی از این مدل کاغذدیواری جدید  و پر طرفدار را مشاهده می کنید.

همچنین کاغذدیواری 3 بعدی %100  ضد آب بوده و قابلیت شستشو (با استفاده از مواد شوینده) را دارا می باشد. که باعث متمایز کردن این محصول از محصولات دیگر در دکوراسیون داخلی منازل و شرکتها شده است .

مزایای کاغد دیواری های سه بعدی

  • چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری با طرح و ابعاد دلخواه شما
  • نصب سریع و آسان
  • بدون محدودیت عرض و ارتفاع
  • قابلیت شستشو با مواد شوینده
  • ثبات رنگ در مقابل نور مستقیم خورشید
  • مواد اولیه ساخت آلمان و ترکیه
  • امکان چاپ تصاویر ارسالی از طرف شما

برای دیدن کاغذ دیواری های متنوع و زیبای  کلینیک ساختمانی به تام کلیک کنید .

[porto_block id=”17741″ name=”wallpaperrelatedproducts”]

تحریریه به تام