برگزاری نمایشگاه ها در سطوح مختلف در شهر آفتاب
0

سید محمد سیدی مدیر عامل شرکت نمایشگاه های شهر آفتاب اعلام کرد به علات حل شدن مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری شهر آفتاب هم اکنون این مکان آماده ی برگزاری نمایشگاه در هر سبک و سطحی از جمله کشاورزی، صنعتی، خدماتی و جشنواره ی را دارا میباشد.
وی همچنین اظهار داشت شهر آفتاب موفق به کسب تمام گواهینامه های لازم هم در سطح داخلی از سازمان توسعه تجارت و هم در سطح بین المللی از سازمان جهانی نمایشگاه ها (یوفی) شده است و در حال تهیه ی تقویم برگزاری نمایشگاه ها برای سال آینده هستند.
سیدی برای تحقق اهداف این نمایشگاه من جمله توسعه متوازن شهری، عدالت اجتماعی در جنوب شهر ، کاهش ترافیک ، آلودگی هوا و همچنین جبرات خلا نبود مرکز تجارت جهانی در تهران ابراز امیدواری کرد.
طبق گفته ی ایشان اخیرا برای برگزاری نمایشگاه های پربازدید در شهر آفتاب با نظر شورای شهر و شهرداری تهران و در نتیجه کاهش ترافیک و آلودگی شهر تهران از طرف برخی مقام های دولتی اعلام حمایت شده است.
یرگزاری نمایشگاه های ملی و بین المللی، برگزاری فستیوال ها و جشنواره ها و همچنین برگزاری نمایشگاه های برند بر اساس رویداد های اجتماعی اقتصادی از استراتژی هایی هستند که مدیر عامل شهر آفتاب برای این مکان اعلام کرد.

دیدگاه شما چیست

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X