برگزاری نمایشگاه ها در سطوح مختلف در شهر آفتاب

سید محمد سیدی مدیر عامل شرکت نمایشگاه های شهر آفتاب اعلام کرد به علات حل شدن مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری شهر آفتاب هم اکنون این مکان آماده ی برگزاری نمایشگاه در هر سبک و سطحی از جمله کشاورزی، صنعتی، خدماتی و جشنواره ی را دارا میباشد.
وی همچنین اظهار داشت شهر آفتاب موفق به کسب تمام گواهینامه های لازم هم در سطح داخلی از سازمان توسعه تجارت و هم در سطح بین المللی از سازمان جهانی نمایشگاه ها (یوفی) شده است و در حال تهیه ی تقویم برگزاری نمایشگاه ها برای سال آینده هستند.
سیدی برای تحقق اهداف این نمایشگاه من جمله توسعه متوازن شهری، عدالت اجتماعی در جنوب شهر ، کاهش ترافیک ، آلودگی هوا و همچنین جبرات خلا نبود مرکز تجارت جهانی در تهران ابراز امیدواری کرد.
طبق گفته ی ایشان اخیرا برای برگزاری نمایشگاه های پربازدید در شهر آفتاب با نظر شورای شهر و شهرداری تهران و در نتیجه کاهش ترافیک و آلودگی شهر تهران از طرف برخی مقام های دولتی اعلام حمایت شده است.
یرگزاری نمایشگاه های ملی و بین المللی، برگزاری فستیوال ها و جشنواره ها و همچنین برگزاری نمایشگاه های برند بر اساس رویداد های اجتماعی اقتصادی از استراتژی هایی هستند که مدیر عامل شهر آفتاب برای این مکان اعلام کرد.