سیستم گرمایشی به صورت پانل کف تابشی

یکی از شرکت های فعال در نمایشگاه ساختمان و معماری میلان، شرکت Progress Profiles است. یکی از محصولات این شرکت Prodeso Heat System است. این محصول یک سیستم گرمایشی نوین و مبتکرانه است که به صورت یک پانل کف تابشی در زمین است.

 

نمایشگاه ساختمان و معماری میلان بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان سازی و معماری است که هر دو سال یک بار در مجتمع نمایشگاهی میلان ایتالیا برگزار می شود. آخرین دوره این نمایشگاه در تاریخ 18 لغایت 21 اسفند 1395 (8 لغایت 11 مارس ۲۰۱۷) برگزار شد. در این نمایشگاه به روز ترین محصولات، راه حل ها و پیشرفت های جدید در صنعت ساختمان به نمایش در می آیند. جدید ترین مصالح ساختمانی، تجهیزات و فن آوری ها، تجهیزات ایمنی و امنیت، پوشش ساختمان، سیستم نما، پنجره و سیستم های حفاظت در برابر آفتاب نمونه کوچکی از مواردی است که در این نمایشگاه ارائه می شود. با توجه به اهمیت این نمایشگاه و محصولات آن، محصولات ارائه شده در این نمایشگاه را به شما معرفی می کنیم.

سیستم گرمایشی
سیستم گرمایشی

سیستم گرمایشی از پانل کف

سیستم PRODESO یک سیستم گرمایشی نوآورانه است. این سیستم گرمایشی اختصاصی است و برای این شرکت به ثبت اختراع رسیده است. این پانل کف دارای ویژگی هایی صرفه جویی در زمان، مقرون به صرفه بودن و راحتی در نصب است.

کابل های گرمایی الکتریکی پانل کف تابشی می توانند در شیار یک غشای ویژه، در جایی که گرما نیاز است، نصب شوند. این غشای ویژه، یک غشای ضد آب و از جنس کرک پلی پروپیلن است. شکل آن مربع شکل است. طراحی آن به گونه ای است که ارتفاع غشاء تنها 5.5 میلی متر است.

سیستم گرمایشی
سیستم گرمایشی

سیستم گرمایشی تابشی یک راه مناسب برای پروژه های بازسازی

این سیستم گرمایشی تابشی یک راه مناسب برای پروژه های بازسازی ای است که در آن کف جدید روی کف موجود کشیده می شود. علاوه بر این، با توجه به جنس و شکل این سیستم، امکان نصب آن به عنوان یک کاشی و سیستم گرمایش از کف بر روی بسیاری از سطوح سخت وجود دارد.

ویژگی منحصر به فرد این سیستم گرمایشی تابشی آن است که می توان آن را در هر جایی که نیاز به گرما است نصب کرد، مثلا وقتی شما در اتاقی قرار دارید که نیاز است فقط اطراف مبل گرم باشد می توانید در اطراف آن این سیستم را کار بگذارید. این سیستم به طور قابل توجهی هزینه های عملیاتی را کاهش داده در حالی که موجب افزایش آسایش و راحتی شما می شود.

سیستم گرمایشی
سیستم گرمایشی

این سیستم گرمایشی تابشی به طور مستقیم بالای مکانی که قرار گفته است را گرما می دهد. انتقال گرمای آن سریع و کارآمد است که منجر به راحتی و لذت بردن شما خواهند شد.

همچنین ویژگی دیگر آن هماهنگی با ترموستات است که اجازه می دهد تا شما برنامه های خود و کنترل چرخه حرارتی را برای بهینه سازی و به حداقل رساندن هزینه اجرایی کنید. این سیستم گرمایشی را می توان در زمان یک روز نصب کرد.

تحریریه به تام
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • دانلود کتاب آیین نامه رانندگی 27 مهر 1396 / 6:31 ب.ظ

    ممنون از آموزش هایی که قرار می دهید

دیدگاه ها بسته شده.