ترکیب های رنگ طوسی” جذاب ترین و پر طرفدارترین رنگ در دکوراسیون مدرن” را بشناسیم

ترکیب رنگ طوسی در دکوراسیون داخلی خانه

شاید برایتان جالب باشد که در تمامی دنیا رنگ طوسی پادشاه رنگ ها در دکوراسیون داخلی می باشد . رنگ طوسی به خاطر خنثی بودن تقریبا در هر مکانی از جمله دیوارها و مبلمان و.. می تواند به کار برده شود . شادی همرده با رنگ سفید و حتی جذاب تر ا زآن .در دکوراسیون داخلی خانه و یا محیط کار می توان از طیف های مختلف طوسی استفاده کرد . حتی کفپوش ها و دیوار پوش های خانه می تواند به رنگ طوسی باشد و جلوه و زیبایی خاصی به محیط بدهد .

در این مقاله به تام قصد داریم در خصوص 5 ترکیب رنگ پرطرفدار رنگ طوسی با رنگ های دیگر در دکوراسیون داخلی صحبت کنیم :

ترکیب رنگ طوسی و قهوه ای در دکوراسیون داخلی

ترکیب کردن طوسی + قهوه ای  در دکوراسیون می تواند فضا را کمی متعادل تر کند و سردی رنگ طوسی را بگیرد و کمتر کند و فضایی خاص و منحصر به فرد در خانه یا محل کار شما ایجاد کند .

ترکیب رنگ طوسی با زرد در دکوراسیون داخلی خانه
ترکیب رنگ طوسی با زرد در دکوراسیون داخلی خانه

ترکیب رنگ طوسی و زرد در دکوراسیون داخلی

شاید بتوانیم بگوییم یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین ترکیبهای طوسی با رنگ زرد است . در این ترکیب بهتر است رنگ طوسی را رنگ پایه یا زمینه در نظر بگیرید و رنگ زرد را برای روح بخشید و جذاب کر دن فضا در کنار آن به کار ببرید . مثلا می توانید مبلمان را طوسی روشن انتخاب کنید و کوسن ها و یا یک صندلی تکی کنار مبلمان را رنگ زرد شاد و سرزنده انتخاب کنید .

ترکیب رنگ طوسی و آبی در دکوراسیون داخلی

یکی از جدیدترین ترکیب طوسی با رنگ آبی به خصوص آبی فیروزه ای است . این ترکیب رنگ به فضا حسی مدرن و شاد و آرامش بخش می دهد .

ترکیب رنگ طوسی و سفید شیری یا سفید خالص در دکوراسیون خانه

اگر شما در دکوراسیون خانه یا محیط کار خودتان علاقه به طیف رنگی ملایم دارید باید به شما بگوییم ترکیب طوسی در طیفهای مختلف با انواع سفید یکی از بهترین گزینه های پیش روی شماست. اگر خیلی دوست ندارید که دکوراسیون روشنی داشته باشید می توانید از رنگ های شاد و تندتری به میزان خیلی کم و جزئی در کنار این ترکیب رنگی استفاده کنید .

ترکیب رنگ طوسی و سبز در دکوراسیون

همانطور که می دانیم استفاده از رنگ سیبز در هر فضایی حس سرزندگی و طراوت ایجاد میکند . از این ترکیب رنگی جذاب می توان در فضاهای مختلف استفاده کرد . برای گرفتن نتیجه بهتر است از رنگ سبزی که زردی بیشتری دارد استفاده کنید .

ترکیب رنگ طوسی و صورتی در دکوراسیون خانه

این ترکیب رنگ بسیار مناسب برای اتاق کودک و یا اتاق دخترانه است . البته این ترکیب طرفداران زیادی دارد و یک فضای ملایم و زیبا ایجاد میکند

ترکیب رنگ طوسی و رنگ نارنجی در دکوراسیون داخلی خانه
ترکیب رنگ طوسی و رنگ نارنجی در دکوراسیون داخلی خانه

ترکیب رنگ طوسی و نارنجی در دکوراسیون داخلی

ترکیب طوسی و نارنجی یکی از انرژی بخش ترین ترکیب ها می باشد که هم می تواند برای اتاق نشیمن ، آشپزخانه و اتاق خواب کودک یا بزرگسال استفاده شود .

ترکیب رنگ طوسی و طوسی در دکوراسیون خانه!

این ترکیب رنگ از آرامش بخش ترین ترکیب های طوسی است . با ترکیب طیف های طوسی روشن و تیره می توانید به فضا حس سرزندگی و پویایی بدهید .

ترکیب رنگ طوسی و رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی خانه
ترکیب رنگ طوسی و رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی خانه

ترکیب رنگ طوسی و بنفش در دکوراسیون

ترکیب طوسی ، پادشاه رنگ ها در کنار رنگ بنفش می تواند فضایی خلاقانه و رمز آلود ایجاد کند . مثلا می توانید مبلمان را به رنگ بنفش انتخاب کنید و رنگ دیوار را به طوسی روشن انتخاب کنید . حتی رنگ بنفش را می توانید در فرش یا اجزای دیگر خانه هم به کار ببرید . این ترکیب یکی از ترکیب رنگ های لوکس در دکوراسیون داخلی به حساب می آید .

اگر شما هم ایده های جذاب و خوبی برای ترکیب رنگ طوسی با رنگ های دیگردارید خوشحال میشویم با ما در میان بگذارید .

[porto_block id=”17769″ name=”interordecorationrelatedproducts”]

تحریریه به تام