مدل مبل مدرن ۲۰۱۹

همزمان که سال ۲۰۱۸ در حال  به پایان رسیدن و جمع کردن ایده‌های قدیمی است، طراحان دکوراسیون به فکر استفاده از مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ در دکوراسیون داخلی هستند. تجهیزات استفاده شده سال گذشته در دو الگوی کلی دکوراسیون کلاسیک و مدرن تعریف می‌شدند که به صورت الگوهای ترکیبی با استفاده از تجهیزات براق و درخشان انجام می‌شد. این در حالی است که در سال جدید، رنگ مرجانی زنده به عنوان رنگ سال ۲۰۱۹ معرفی شد و طراحان سعی می‌کند که از این رنگ بیشتر استفاده کنند.

این موضوع باعث شد که ما هم به فکر استفاده از مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ در طراحی دکوراسیون داخلی باشیم و ایده‌هایی طراحی کنیم که در زیر تصاویر آنها را می‌بینید.

استفاده از مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ در اتاق نشیمن

احتمالاً در بین مطالب یا حتی در قسمت نوار ابزار وبسایت ما دیده‌اید که گروه به تام خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی را انجام می‌دهد. هدفم از گفتن این جمله تبلیغات یا معرفی خدمات نبود، بلکه می‌خواستم به این نکته اشاره کنم که طراحان ما در گام ابتدایی به سراغ طراحی داخلی اتاق پذیرایی یا همان اتاق نشیمن می‌روند. به رسم عادت ما هم مطلب خود را با استفاده از مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ در اتاق نشیمن شروع می‌کنیم:

پیشنهاد اول: استفاده از دیوار به عنوان نقطه کانونی و کمک گرفتن از مبلهای ترکیبی

این یکی از جذاب‌ترین ایده‌ها برای ایجاد یک دکوراسیون داخلی گرم و صمیمی است. در واقع شما دیوار اتاق نشیمن را با یک رنگ روشن و مدرن مانند رنگ سبز رنگ آمیزی می‌کنید (یا حتی از کاغذ دیواری استفاده کنید!). در کنار آن سایر تجهیزات را باید از رنگ‌های روشن استفاده کنید. در این حالت مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ در یک قالب ترکیبی معرفی می‌شود و برای پایین آن می‌توانید یک فرش ایرانی جذاب انتخاب کنید.

استفاده از مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ در اتاق نشیمن

 پیشنهاد دوم: طرح ساده و جذاب با رنگ‌های اشتها آور

 این ایده برای کسانی مناسب است که به خوردن ناهار و صبحانه در اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی علاقه دارند. رنگ‌های زرد و نارنجی و حتی رنگ مرجانی زنده به عنوان رنگ‌های اشتها آور شناخته می‌شوند. برای استفاده از این ایده شمار رنگ غالب محیط را به رنگ سفید انتخاب می‌کنید و در آن از یک مبل مدرن با رنگ‌های گفته شده بهره می‌برید. قرار دادن یک میز عسلی نسبتاً بزرگ و استفاده از یک چراغ تزیینی رومیزی در اینجا پیشنهاد خوبی به نظر می‌رسد.

استفاده از مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ در اتاق نشیمن 2

پیشنهاد سوم: اگر آپارتمان بزرگ یا خانه ویلایی دارید

استفاده از مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ فقط به آپارتمان‌های کوچک و فضای محدود اختصاص ندارد و می‌توانید آن را برای یک اتاق پذیرایی بزرگ هم استفاده کنید. این ایده را در تصویر زیر می‌بینید که مبل‌ها به رنگ سرد و خاکستری انتخاب شده‌اند و این سردی در طراحی با کمک پرده‌های به رنگ سال ۲۰۱۹ کنترل شده است. به کار بردن آباژور و چراغ‌های تزیینی رومیزی در این تصویر به زیبایی محیط کمک کرده است و بهتر است که زمین را با رنگ کرم یا رنگ‌های گرمتر بپوشانید.

استفاده از مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ در اتاق نشیمن 3

پیشنهاد چهارم: استفاده از رنگ سال ۲۰۱۹ به همراه لوسترهای تزیینی

اگر خیلی اصرار دارید که از رنگ مرجانی زنده برای مبل سال ۲۰۱۹ استفاده کنیم، به این ایده ما در دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی توجه کنید. در اینجا از چند مبل راحتی تک نفره با رنگ مرجانی در کنار یک مبل راحتی چند نفره استفاده شده است. الگوی کلی انتخاب شده برای این اتاق، دکوراسیون کلاسیک است که استفاده از یک میز سنگی باعث جذابیت آنها شده است. به کار بردن موکت یا فرش به رنگ قهوه‌ای کمرنگ و همچنین وجود لوستر مدرن برای توجه به جزئیات کافی است.

 می‌توانید انواع محصولات ما را در زمینه نورپردازی در بخش لوستر و چراغ تزئینی ببینید.

استفاده از مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ در اتاق نشیمن 4

استفاده از مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ در اتاق خواب

بدون شک مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ در اتاق خواب هم کاربرد دارد و ما هم می‌خواهیم که از ایده‌های مربوط به این حوزه استفاده کنیم. البته در مورد اتاق خواب باید حساسیت بیشتری به خرج دهید که استفاده از رنگ های زنده و شاد کمتر در آن دیده شود و بیشتر به سمت رنگ‌های آرام کننده و خنثی بروید. ایده‌هایی که برای اتاق خواب داریم به شکل‌های زیر هستند:

پیشنهاد اول: یک تخت سلطنتی بزرگ در کنار مبل راحتی

در این ایده در واقع شما دقیقاً یک اتاق پادشاهی برای خود فراهم می‌کنید که خواب به هر شکلی در آن راحت است. یک تخت بزرگ سفید رنگ انتخاب کنید که امکان بستن چهار طرف آن وجود داشته باشد. وجود یک مبل راحتی مدرن در گوشه اتاق برای استراحت‌های کوتاه مدت مناسب است سعی کنید از پرده‌های بزرگ و ضخیم برای تکمیل فضای اتاق استفاده کنید. هم وزن بودن رنگ پوشش زمین، رنگ تخت خواب و رنگ روکش مبل به زیبایی این ایده کمک می‌کند.

استفاده از مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ در اتاق خواب 1

پیشنهاد دوم: ایده آل برای تنبل‌ها

هیچ وقت احساس نکنید که ما به فکر شما نیستیم. این ایده دقیقاً برای کسانی مناسب است که عاشق استراحت‌های کوتاه مدت و بلند مدت هستند. البته در این ایده یک ویو عالی و یک نورپردازی مناسب نیاز دارید. یک تخت کوچک یا یک مبل راحتی جدید فراهم کنید و به شکل نشان داده شده در تصویر زیر آن را قرار دهید. از یک لوستر تزیینی برای زیباتر کردن محیط کمک بگیرید و استفاده از پارکت چوبی یا موکت قهوه‌ای رنگ را فراموش نکنید.

استفاده از مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ در اتاق خواب 2

استفاده از مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ در اتاق شخصی

برخی از افراد حساسیت بیشتری در دکوراسیون داخلی به خرج می‌دهند و به استفاده از مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ در اتاق شخصی خود فکر می‌کند. تعداد افرادی که امروزه یک اتاق شخصی کنار گذاشته باشند، در خانواده‌ها کم نیست. پس ما به این گروه هم فکر کرده‌اید و چند پیشنهاد جذاب برای آنها داریم:

 پیشنهاد اول: یک مبل راحتی کلاسیک در قالب دکوراسیون مدرن

اگر شخص تنبلی هستید و به دیدن تلویزیون علاقه دارید، پیشنهاد می‌کند که این ایده را اجرا کنید. یک مبل راحتی به رنگ قهوه‌ای و هر رنگ گرم دیگر انتخاب کنید که محل آن دقیقاً رو به تلویزیون باشد. برای داشتن یک دکوراسیون مدرن هم می‌توانید از یک مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ به شکل راحتی و یک میز عسلی شیشه‌ای استفاده کنید. به کاربردن پارکت تیره رنگ یا قهوه‌ای سوخته و همچنین استفاده از رنگ غالب سفید رنگ برای دیوارها به تکمیل زیبایی این ایده کمک می‌کند.

استفاده از مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ در اتاق شخصی 1

پیشنهاد دوم: استفاده از مبل‌های فانتزی و سفارشی

 اگر شخص خلاقی هستید و می‌خواهید از یک دکوراسیون مدرن استفاده کنید، چرا به فکر استفاده از مبل‌های فانتزی و سفارشی نباشید؟ اتفاقاً این ایده شما را بیشتر به سمت مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ سوق می‌دهد. اگرچه پیشنهاد ما در این تصویر استفاده از یک مبل دو نفره فوق العاده زیباست، اما شما در این مورد حق انتخاب بیشتری دارید و گزینه‌های دیگری هم هست.

استفاده از مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ در اتاق شخصی 3

استفاده از سرویس مبلمان سال ۲۰۱۹ در سرویس بهداشتی

اگر از آدمهای ریز بین باشید، احتمالاً متوجه شده‌اید که در مورد سرویس بهداشتی از مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ استفاده نکردیم و به واژه سرویس مبلمان اشاره کردیم. در واقع در مورد سرویس بهداشتی، واژه مبل نامأنوس است و اکثر طراحان ترجیح می‌دهند که از همان سرویس مبلمان استفاده کنند. طبیعتاً اگر بخواهیم طراحی دکوراسیون داخلی منزل را با الگوهای جدید تغییر دهیم، بدون شک سرویس بهداشتی هم باید تغییر کند. برای این قسمت از منزل شما دو پیشنهاد داریم:

 پیشنهاد اول: الگوی قدیمی و باستانی در قالب جدید

شاید این طرح برای بینندگان فیلم‌های قدیمی مانند تروی یا گلادیاتور آشنا به نظر برسد. این یک سبک طراحی داخلی سرویس بهداشتی قدیمی است که ما آن را در یک قالب جدید معرفی می‌کنیم. این شیوه برای افراد بزرگسال و کودکان هم مناسب است. برای زمین و دیوارهای سرویس بهداشتی می‌توانید به سراغ کاشی و سرامیک شطرنجی بروید و از یک آینه دایره‌ای بزرگ در پشت آن استفاده کنید. هرچه تجهیزات استفاده شده مانند شیرآلات بهداشتی مدرن‌تر باشند، ظاهر حمام جدیدتر و جذاب‌تر به نظر می‌رسد.

استفاده از سرویس مبلمان سال ۲۰۱۹ در سرویس بهداشتی 1

پیشنهاد دوم: سرویس مبلمان مدرن با رنگ سال ۲۰۱۹

 نگران نباشید، فراموش نکرده‌ایم که مطلب ما در مورد مبل سال ۲۰۱۹ است. در اینجا پیشنهاد ما استفاده از سرویس مبلمان با رنگ مرجانی زنده برای سرویس بهداشتی و به طور ویژه قسمت روشویی آن است. اگر به تأثیر نشان داده شده نگاه کنید، به خوبی متوجه می‌شوید که قسمت‌های مختلف آن دارای رگه‌هایی از رنگ مرجانی هستند که با استفاده از رنگ سفید و شیره‌های کلاسیک این موضوع کمی و کنترل شده است. البته اون پرتغال هم میتونید بخورید!

استفاده از سرویس مبلمان سال ۲۰۱۹ در سرویس بهداشتی

در این مطلب نشان دادیم که استفاده از مدل مبل مدرن ۲۰۱۹ از یک الگوی تکراری و همیشگی پیروی نمی‌کند و شما می‌توانید تغییرات دلخواه در هر قسمت ایجاد کنید. البته این فرصت را خواهید داشت که از خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی گروه به تام هم استفاده کنید تا تجربه‌ای جذاب و جدید داشته باشید.

tamep2