کنترل کامل و امنیت در آشپزخانه هوشمند

آشپزخانه هوشمند

یکی از مهم ترین مکان های هر خانه ای آشپزخانه آن خانه است. آشپزخانه به دلیل اهمیت آن می تواند یکی از مکان هایی در خانه باشد که هوشمند می شود. آشپزخانه هوشمند موجب سادگی کار کردن در آن می شود.

کنترل کامل و امنیت در آشپزخانه هوشمند

آشپزخانه به هر مقداری که کامل و پیشرفته باشد راحتی بیشتری را برای آشپز به همراه دارد و او می تواند با آرامش خاطر بیشتری به کار کردن مشغول شود. شرکت های پیشرو همواره به آشپزخانه هوشمند توجه ویژه ای داشته اند.

آنها در تلاش برای هر چه بهتر کردن فضای کار کردن در آنجا هستند. یکی از این شرکت های پیشرو در این زمینه شرکت Begum Tomruk است. این شرکت آشپزخانه ای طراحی کرده که یکی از هوشمند ترین آشپزخانه می باشد. هدف این شرکت از این طرح، ایجاد آشپزخانه ای است که همه چیز آن در کنترل و توسط یک سیستم مرکزی انجام شود.

آشپزخانه هوشمند
آشپزخانه هوشمند

کنترل از راد دور در آشپزخانه هوشمند

آشپزخانه طراحی شده توسط این شرکت کاملا با کنترل از راه دور و با استفاده از سیستم های دیجیتال هدایت می شود. تا به حال سیستم های مختلفی ساخته شده اند اما این بار یک آشپزخانه کاملا حرفه ای طراحی شده است.

در  آشپزخانه هوشمند تمامی دستگاه ها با یکدیگر در ارتباط هستند و البته همه آن ها توسط یک رایانه مرکزی کنترل می شود. به این وسیله شما می توانید دستورات آخرین غذا ها را گرفته و با سیستم صوتی به گاز دستور درست کردن غذا را بدهید. در آشپزخانه هوشمند دیگر نیازی نیست تا بیشتر وقت خود را به درست کردن غذا و شستن ظرف ها صرف کنید، چرا که تمامی این کار ها به کمک یک دستگاه که در دست شما می باشد قابل انجام است. این آشپزخانه در مرحله طرح است اما این شرکت به دنبال آن است تا ایده خود را تا پایان سال 2020 به مرحله انجام برساند. کار در  آشپزخانه هوشمند بسیار آسان و لذت بخش است.

کلیدواژه : تکنولوژی
تحریریه به تام