6 نکته اصلی فنگ شویی در انتخاب وسایل منزل

فنگ شویی|فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی به تام

فنگ شویی که کلمه ای چینی میباشد در لغت به معنای باد و آب است . فنگ شویی هنر و علم بررسی رابطه میان دکوراسیون خانه و روحیه و نشاط و سلامتی افراد است .

 

1.تداخل خوشبختی با شلوغی : از مهمترین نکات فنگ شویی در طراحی داخلی این است که از شلوغ و در هم و بر هم شدن وسایل منزل و اتاق جلوگیری شود . شلوغی خانه موجب کاهش تمرکز افراد خانواده می شود و این مسئله به خصوص در هنگام کار های دقیق آزار دهنده است . در همین راستا توصیه شده است خانه را به طور مرتب تمیز کرده و از تهویه درست هوا مطمئن شوید .

 

 

2.عدم نگهداشتن وسایل خراب در خانه به منظور پیشرفت : اصول فنگ شویی پیشنهاد می کند وسایلی که پس از گذر زمان خراب شده اند یا به هر دلیلی مورد پسند افراد خانواده نیستند را دور بیاندازید . نگه داشتن این وسایل باعث تجمع انرژگی منفی شده و آرامش ذهنی را کاهش می دهند. با دور ریختن آنها مسیر ذهن را برای پیشرفت و راه های نو باز کنید.

3.افزایش شانس به وسیله بامبو : با خریداری چند شاخه گیه بامبو و قرار دادن آنها در جایی به خصوص در خانه ( پیشنهاد می شود نزدیک پنجره ) روحیه افراد خانواده بهتر شده و رابطه افراد بهبود می یابد . در ضمن بهتر است مکان قرار دادن بامبو ها را در خانه خیلی تغییر ندهید .

 

بامبو در فنگ شویی|فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی به تام

4.انتخاب شکل ساعت دیواری : در اتاق کارتان از ساعت منحنی ( بیضی ، گرد یا منحنی ) استفاده کنید . این کار باعث افزایش حس خلاقیت و نوآوری فرد مشغول به کار می شود . برعکس استفاده از اشیا نوک تیز خلاف آن عمل خواهد کرد و موجب از بین رفتن کانون های انرژی مثبت می شود . این توصیه محدود به ساعت نشده و انتخاب گرد و لبه دار بودن مبلمان و سایر لوازم منزل پیشنهاد می شود .

 

ساعت گرد در فنگ شویی|فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی به تام
ساعت گرد در فنگ شویی|فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی به تام

5.تاثیر نور بر سلامتی : اصول فنگ شویی پیشنهاد می کند هر روز صبح دست کم 20 دقیقه پرده های خانه را کنار زده و از مزایای نور خورشید بهره مند شوید . تاثیر نور خورشید و گردش آن در خانه و روشن شدن فضا بر سلامتی و تندرستی و همچنین روحیه افراد منزل بر کسی پوشیده نیست .

6.بهبود خواب با پرهیز از لوازم برقی : اگر مشکلاتی در رابطه با به خواب رفتن یا خواب دیدن دارید سعی کنید لوازم برقی و الکترونیکی را از مکان خواب خود دور نگه دارید . این نکته علاوه بر اینکه از اصول فنگ شویی است توسط پزشکان نیز توصیه شده است.

[porto_block id=”17769″ name=”interordecorationrelatedproducts”]

تحریریه به تام