پایان نمایشگاه بیلدکس تهران با حضور موفق کلینیک ساختمانی بهتام!

پایان نمایشگاه بیلدکس

نمایشگاه بیلدکس به عنوان یکی از فستیوال‌های بزرگ سالانه کشور در حوزه معرفی تازه‌های صنعت ساختمان و تجهیزات داخلی چند روز پیش و در تاریخ 21 آذر ماه به پایان رسید و شرکت‌های زیادی به معرفی کالاهای تولیدی و وارداتی خود پرداختند.

حضور در نمایشگاه بیلدکس تهران با ظهور پدیده‌هایی جدید و مدرن در حوزه ساختمان‌سازی و طراحی دکوراسیون همراه بود که بسیاری از محصولات آنها قابل توجه و چشمگیر بود. از این تحولات جدید می‌توان به قفل‌های دیجیتال ساختمانی، خانه‌های هوشمند، تکنولوژی مدرن در تجهیزات خانگی، بلوک‌های جدید هوادار و چند دستگاه هوشمند دیگر اشاره کرد که به طور کامل مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت.

بهتام در نمایشگاه بیلدکس

کلینیک ساختمانی بهتام نیز به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه عرضه محصولات جدید ساختمانی در نمایشگاه بیلدکس تهران حضور داشت و به معرفی قابلیت‌های خود در زمینه‌های مختلف پرداخت. قفل دیجیتال و تجهیزات خانه هوشمند دو محصول اصلی ارائه شده ما بودند که توجه بسیاری از مشتریان و صاحب‌نظران این حوزه را به خود جلب کرده بود.

پایان نمایشگاه بیلدکس

کلینیک ساختمانی بهتام خود را موظف می‌داند که آخرین دستاوردهای خود را به مشتریان معرفی کند و زمینه فراگیری این تکنولوژی‌ها و برقراری فضایی امن را فراهم سازد. در نمایشگاه بیلدکس تهران شاهد حضور بسیاری از مشتریان و بازدیدکنندگان وب‌سایت خود بودیم و محصولات خود را با افتخار با تخفیف ویژه نمایشگاهی به آنها عرضه کردیم.

tamep2