درب های نقش برجسته کلاسیک در نمایشگاه ساختمان میلان

درب های نقش برجسته کلاسیک از نظر سبک شناسی در رده کلاسیک قرار دارد. این درب کلاسیک با استفاده از حجاری و نقوش برجسته به یک درب زیبا بدل شده است و دارای فریمی است که از هر دو طرف نقش برجسته است.

 

معرفی درب نقش برجسته کلاسیک

نمایشگاه ساختمان و معماری میلان بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان سازی و معماری است که هر دو سال یک بار در مجتمع نمایشگاهی میلان ایتالیا برگزار می شود. آخرین دوره این نمایشگاه در تاریخ 18 لغایت 21 اسفند 1395 (8 لغایت 11 مارس ۲۰۱۷) برگزار شد. در این نمایشگاه به روز ترین محصولات، راه حل ها و پیشرفت های جدید در صنعت ساختمان به نمایش در می آیند. جدید ترین مصالح ساختمانی، تجهیزات و فن آوری ها، تجهیزات ایمنی و امنیت، پوشش ساختمان، سیستم نما، پنجره و سیستم های حفاظت در برابر آفتاب نمونه کوچکی از مواردی است که در این نمایشگاه ارائه می شود. با توجه به اهمیت این نمایشگاه و محصولات آن، محصولات ارائه شده در این نمایشگاه را به شما معرفی می کنیم.

درب
درب

یکی از شرکت های فعال در این نمایشگاه، شرکت Fossati PVC است. یکی از محصولات این شرکت درب Classic Barcelona است. این محصول یک درب ورودی کلاسیک است.

این دربها دارای رنگ های مختلف کلاسیک است که موجب شده برای سلیقه های گوناگون مناسب باشد. طراحی آن دقیقا به مانند درب های ورودی  سنتی است.

درب
درب

ساختار HDF آن دارای مقاومت عالی در محیط های مرطوب است. این مقاومت عالی به دلیل وجود صفحه میانی SPD است که با یک HP فلزی مسلح شده است.

ضخامت استاندارد پانل آن، 28 میلی متر یا 36 میلی متر است. ضخامت استاندارد شیشه آن نیز، 28 میلی متر یا 36 میلی متر است.

پوشش آن با یک فیلم پی وی سی مخصوص انجام شده است. این پوشش در فام های مختلف رنگی وجود دارد که موجب می شود شما با توجه دکوراسیون خود نوع آن را انتخاب کنید. همچنین با یک لایه محافظ اکریلیک خارجی پوشش داده شده که موجب می شود این پوشش یک مقاومت بالا و دوام مناسبی داشته باشد.

تحریریه به تام