آسانسورهایی با تکنولوژی عیب یابی از راه دور

آسانسور از جمله وسايلي است كه نياز به تعمير و نگهداري دائمي دارد. آسانسور ها به صورت دوره اي سرويس مي شوند، اما با اين حال بسيار ديده ايد كه باز هم دچار نقص و خرابي مي شوند. ايده و تكنولوژي عيب يابي از راه دور مي تواند در اين مسير كمك كننده باشد.

آسانسورهایی با تکنولوژی عیب یابی از راه دور

با اين كار ديگر نيازي به مراجعه و صرف هزينه براي عيب يابي نيست. با استفاده از عيب يابي از راه دور به سرعت مي توان همه چيز را چك كرد. با اين امر دوره هاي بازرسي آسانسور كاهش يافته و مي توان از بروز خرابي و نقص هاي ناگهاني تا حدودي جلوگيري كرد.

شركت زيمنس اين آسانسور را توليد كرده است. خدمات دهي بيشتر، تشخیص خودکار خرابی، کنترل و نظارت از راه دور و واکنش های هوشمند نظیر اشکال زدایی و سهولت نگهداری موجب شده اين نوع آسانسور کیفیتی بسیار بالا به خريداران ارائه دهد.

آسانسور
آسانسور

 به کار گیری فناوري ITA در آسانسور

اين آسانسور داراي فناوري ITA است. اين فناوری در محصولات زیمنس با تکیه بر شیوه برنامه ریزی، ارتباطی و انتقال داده ها به شکلی مناسب به خريداران محصولات زيمنس خدمت رسانی می کند. تمام پکیج سطح بسیار بالایی از امنیت، ثبات و اطمینان با حداقل خطا در عملکرد دارد و تعمير و نگهداري از آن داراي فرآیندی ساده است. سطح بهره وری بسیار بالا و بهینه سازی مصرف انرژی اين محصول زیمنس، به دليل جریان مغناطیس هم زمان موتور کشش بدون گیربکس است. موتور های پیشرفته آنها مقاومت چشم گیری در برابر امواج سینوسی میدان شکاف هوا و امواج سینوسی ضد فرکانس های تلویزیونی دارند. همچنين عملکردی بسيار خوبي در جریان کنترل برداری موتور، حرکت و ترمز دارند.

در مورد اين تکنولوژی ۵ اختراع جهانی ثبت شده است. مواد به كار رفته در ساخت موتور آن از موادي با بالاترین سطح کیفیت است که تا ۲۰ سال کار خواهد کرد.

تحریریه به تام