قیمت دلار ثابت می شود؛ دلار 4200 تومانی از فردا در بازار

ثبات در قیمت دلار در بازار

در حالی که در چند روز اخیر شاهد افزایش چشمگیر و غافلگیر کننده قیمت دلار بودیم، معاون دولت از ثابت شدن قیمت آن در بازار خبر داده و از فردا شاهد حضور دلار 4200 تومانی در بازار خواهیم بود.

اسحاق جهانگیری اعلامکرده است که از فردا، سه شنبه، قیمت دلار برای فعالان اقتصادی ثابت شده و شرایطی فراهم می شود که تمامی فعالان اقتصادی، از جمله مسافران، دانشجویان، و محقیقن و فعالان حوزه ساختمان از این دلار بهره کافی را ببرند.

به نقل از پاریگاه اطلاع رسانی نهاد ریاست جمهوری، معاون اول ریاست جمهوری با اشاره به نقش دلار در ثبات بازار اعلام کرده است: دولت باید تدارک لازم برای کنترل قیمت دلار انجام دهد و از این طریق ثبات لازم را به بازار برگرداند.

وی با بیان این نکته که امشب جلسه مهمی در رابطه با نرخ ارز در سطح کشور برگزار شد افزود: در این جلسه تصمیمات مهمی در رابطه با بازار ارز اتخاذ شده است و در حضور رئیس جمهور تصمیم بر این شده است که در سطح کشور دلار تک نرخی عرضه شود و از این طریق بازار کشور کنترل شود.

وی در رابطه با تامین منابع لازم برای این تصمیم نیز افزود: حجم وسیعی از سرمایه گذاری خارجی به سمت کشور جاری شده است و انتظار میرود که قیمت دلار به خوبی کنترل شود. البته میتوان ادعا کرد که عوامل خارجی در این تلاطم نقش داشته اند و باعث ایجاد این قیمت غیرمنطقی شده است.

در چند روز اخیر تنش زیادی در قیمت دلار و بازار ارز شاهد بوده ایم و کلینیک ساختمانی به تام نیز از این موضوع متاثر شده است. خوشبختانه در صورت تحقق چنین وعده ای، فروشگاه به تام نیز به روند کاری عادی خود بازخواهد گشت و خدمات خود را طبق روال قبل به مشتریان خود و مراجعین وبسایت ارائه خواهد کرد.

tamep2