مسابقه طراحی دکوراسیون

مسابقه طراحی دکوراسیون یک رقابت بین المللی سالانه در جهان است. بهترین طراحان از تمام کشورهای دنیا در رشته های مختلف طراحی و دکوراسیون به رقابت می پردازند. کارهای ارائه شده کارشناسی می شوند و توسط هیئت داوران با نفوذ از دانشگاهیان با تجربه، اعضای مطبوعات برجسته و حرفه ای داوری می شوند. و در نهایت برندگان این مسابقه شهرت، اعتبار، تبلیغات و رسمیت بین المللی را کسب خواهند کرد.

هدف اصلی این مسابقه ایجاد یک آگاهی جهانی، درک شیوه های طراحی مناسب، معرفی برجسته ترین و بهترین طرح ها در تمام کشورها و در تمام زمینه های صنعتی و در نهایت ایجاد محصولات و پروژه هایی است که به نفع جامعه می باشند. این مسابقه دارای هدفی بشردوستانه برای پیش برد جامعه با گسترش مرزهای علم، طراحی، خلاقیت و تکنولوژی با ایجاد مشوق هایی برای نوآوران است و از ایده های برتر استقبال می کند.

هر سال، پروژه هایی با تمرکز بر نوآوری، فناوری، طراحی و خلاقیت انتخاب می شوند. سالانه طراحی ها تا 28 فوریه پذیرفته می شوند و نتایج در 15 ام ماه آوریل اعلام گردند. طراحان بنام در سراسر جهان برای شرکت در این مسابقه بهترین آثار، پروژه ها و محصولات خود را می فرستند. در ادامه نمونه هایی از طراحی های منتخب در این مسابقه را می بینید:

 

 

 

طراحی دکوراسیون

طراحی دکوراسیون

مبلمان شبح مقدس که در گروه طراحی مبلمان، اقلام تزئینی و لوازم خانه در سال 2015 – 2016 انتخاب شده است، یکی از نمونه های طراحی شده در این مسابقه می باشد.

طراحی دکوراسیون قفسه کتاب لانه زنبوری طراحی شده توسط سید محمد مرتضوی در گروه طراحی مبلمان، اقلام تزئینی و لوازم خانه در سال 2015 – 2016 انتخاب شده است را در زیر می بینید :

 

 

میز آشپزخانه بانکو در گروه طراحی مبلمان، اقلام تزئینی و لوازم خانه در سال 2015 – 2016 انتخاب شده است:
طراحی دکوراسیون

طراحی دکوراسیونآشپزخانه فشرده که در گروه طراحی مبلمان، اقلام تزئینی و لوازم خانه در سال 2015 – 2016 انتخاب شده است:

طراحی دکوراسیون

و میز قهوه خوری قطره ای از برندگان منتخب در گروه طراحی مبلمان، اقلام تزئینی و لوازم خانه در سال 2015 – 2016 بوده اند.

طراحی دکوراسیون

محصولات و طرح های معرفی شده نمونه هایی از طرح های منتخب در این مسابقه بوده اند که با نوآوری و استفاده درست و مناسب از تکنولوژی توانسته اند نظر همه را جلب کنند.

منبع: http://interiorzine.com/2016/12/22/greenery-pantone-color-of-the-year-2017/