طراحی دکوراسیون هدفمند : طراحی خانه‌ای آرامش‌بخش و دور از استرس

طراحی دکوراسیون

طراحی دکوراسیون ؛ خانه محل آرامش و استراحت کردن است و با طراحی دکوراسیون هدفمند و ایجاد چند روال ساده و جدید، می‌توانید فضای خانه‌تان را پر از انرژی کنید. در این مطلب نگاهی به چند مطلب برای خنثی‌سازی استرس و افزودن حس آرامش خواهیم داشت:

تمایل به گیاهان سبز و گل های تازه در طراحی دکوراسیون

گیاهان زنده اکسیژن تازه را به هوا اضافه و سموم را حذف می‌کنند. این گیاهان به ویژه در پاییز و زمستان، زمانی که پنجره‌ ها کمتر باز می‌شوند، برای خانه‌های ما مهم هستند. اما فراتر از تاثیر روی هوا، تمیز کردن گیاهان، عمل رسیدگی به گیاهان زنده و یا تنظیم گل‌ها و شاخه‌ها یک راه فوق العاده برای رهایی از استرس است.

 

احساسات خود را در طراحی دکوراسیون درگیر کنید

یک پناهگاه و محل خاص برای خودتان بسازید. احساسات خود را با یک فرش کرکی، پارچه‌های دل‌پذیر، موسیقی زیبا، هنر و کتاب های مورد علاقه و عطر اتاق درگیر کنید. لپ تاپ خود را ببندید، تلویزیون را خاموش کنید و به سادگی از فضای اتاق و طراحی داخلی و احساسات خود لذت ساده از لذت ببرید.

دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

نور اتاق خواب را قبل از خواب کم کنید

نور مصنوعی در طراحی داخلی می تواند ریتم خواب طبیعی ما را بهم بزند. سعی کنید هر روز چند دقیقه در مقابل نور خورشید قرار بگیرید و قبل از خواب به تدریج نور چراغ‌ها را کاهش دهید تا آماده خواب شوید.

تنظیم یک مکان مناسب در در طراحی دکوراسیون در نزدیکی درب وروردی

پس از ورود به خانه، محلی را مخصوص قرار دادن وسایل – کت، کیف، کفش و غیره – قرار دهید تا خستگی کار را از تن بیرون کنید و آرامش بگیرید. و نیازی نباشد که مسافت زیادی را برای قرار دادن لباس و تجهیزات بیرونی بگذرانید تا بتوانید به راحتی هر وسیله را در جایگاه مناسب خود قرار بدهید. و این لازمه دانشتن نکات مهم و کاربردی در طراحی دکوراسیون خانه است .

 

[porto_block id=”17769″ name=”interordecorationrelatedproducts”]

 

تحریریه به تام