کفپوش کامپوزیتی تركيبي از نرم بودن، ماندگاري ، دوام بالا و سخت بودن سطح

كفپوش

يكي از مهمترين اجزاي ساخت يك خانه كف سازي و كفپوش آن است. يكي از بهترين نوع كفپوش ها كفپوش كامپوزيتي است. كفپوش كامپوزيتي به دليل خواص آن در سال هاي اخير محبوب شده است. جديدترین محصول در زمينه كفپوش كامپوزيتي مربوط به يك شركت آمريكايي توليد كننده كف پوش است. نام تجاري اين محصولKinetex  است. در مطلب زير به تكنولوژي ساخت و مزاياي آن مي پردازيم.

 

اين كفپوش كامپوزيتي در سايز كاشي هاي 24 اينچي توليد شده است. لايه هاي آن از جنس پلي اتيلن ساخته شده است. اين محصول تركيبي از نرم بودن، ماندگاري و دوام بالا، و سخت بودن سطح مي باشد. اين كف پوش با عملكرد منحصر به فردي كه دارد، براي محيط هاي فروشگاهي، بهداشتي و بيمارستاني، ‌مدارس و دانشگاه ها و مراكز دولتي بسيار مناسب است. اين محصول توانسته است نسبت به تمامي محصولات در بازار مضرات زيست محيطي را به شدت كاهش دهد و در عين حال كيفيت خود را بالاتر ببرد. اين كفپوش به دليل مقاوم بودن در برابر گرد و غبار داراي طول عمر طولاني است.

کفپوش
کفپوش

تكنولوژي به كار رفته در اين محصول موجب شده به مواد شوينده و سفيد كننده كاملا مقاوم باشد. اين محصول به راحتي تميز مي شود و از آن بهتر به سرعت خشك مي شود. هر گونه ناپاكي را با يك تي و مقداري آب گرم به راحتي مي توان از سطح آن پاك كرد. ضمن اينكه مقاوم بودن در برابر شوينده موجب مي شود تا شما بتوانيد كفپوش را بدون هراس از خرابي آن ضد عفوني كنيد. راحتي در پاكيزگي و سرعت در خشك شدن يك مزيت فوق العاده براي كف پوش است.

اين محصول اجازه لغزش در سطح آن را نمي دهد. در عين حال در صورت افتادن فرد روي آن احتمال آسيب ديدگي به دليل كيفيت آن بسيار كم است.

اين محصول با در نظر گرفتن اهميت حفظ محيط زيست ساخته شده است. جنس آن به گونه اي است كه قابليت 60 درصد بازيافت را دارد.

تعمير و نگهداري از آن بسيار ساده است و نياز به تعميرات و روش نگهداري و محافظت خاصي ندارد.

تحریریه به تام