معرفی کوتاه محصول جدید دیوار خارجی کامپوزیتی

دیوار خارجی کامپوزیتی

یکی از شرکت های فعال در قسمت سقف ها و دیوار ها، شرکت Jendy Joss است. یکی از محصولات این شرکت Dry External Walls است. این محصول یک دیوار خارجی کامپوزیتی است.

 

معرفی دیوار خارجی کامپوزیتی در نمایشگاه ساختمان و معماری میلان

نمایشگاه ساختمان و معماری میلان بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان سازی و معماری است که هر دو سال یک بار در مجتمع نمایشگاهی میلان ایتالیا برگزار می شود. آخرین دوره این نمایشگاه در تاریخ 18 لغایت 21 اسفند 1395 (8 لغایت 11 مارس ۲۰۱۷) برگزار شد. در این نمایشگاه به روز ترین محصولات، راه حل ها و پیشرفت های جدید در صنعت ساختمان به نمایش در می آیند. جدید ترین مصالح ساختمانی، تجهیزات و فن آوری ها، تجهیزات ایمنی و امنیت، پوشش ساختمان، سیستم نما، پنجره و سیستم های حفاظت در برابر آفتاب نمونه کوچکی از مواردی است که در این نمایشگاه ارائه می شود. با توجه به اهمیت این نمایشگاه و محصولات آن، محصولات ارائه شده در این نمایشگاه را به شما معرفی می کنیم.

دیوار خارجی کامپوزیتی
دیوار خارجی کامپوزیتی

عایق حرارتی و صوتی دیوار خارجی کامپوزیتی

دیوار خارجی کامپوزیتی Jendy بهترین راه برای رسیدن به بالاترین ویژگی های یک عایق گرمایی و عایق صوتی می باشند. ضخامت دیوار خارجی کامپوزیتی بسیار نازک است و وزن آنها بسیار کم می باشد. این دیوار ها سازگار با محیط زیست هستند و برای کسانی که به حفظ محیط زیست اهمیت می دهند می تواند جذاب باشد. آنها دارای دو فریم پروفیل در فولاد گالوانیزه هستند، و اندازه ضخامتی آنها به صورت 100-170-200-250-300 میلی متر است.

ساختار دیوار خارجی کامپوزیتی به گونه ای است که به طور کامل پل حرارتی را از بین می برد. نوع مواد استفاده شده در آن، یک عایق بازیافتی و الیاف پلی استر قابل بازیافت، و یا پشم سنگ است که موجب شده اند این دیوار ویژگی یک عایق صوتی –  حرارتی بسیار عالی را داشته باشد. مقادیر عبوری بین 0.115 الی 0.198 W/mqk است. همچنین نرخ مقدار آکوستیک این دیوار ها بسیار بالاست.

دیوار خارجی کامپوزیتی دارای ویژگی های مقاومت مکانیکی بسیار بالایی هستند. پوشش بیرونی آن به صورت الیاف شیشه ای مناسب می باشد.  این پوشش 30 میلی متری به گونه ای است که خواص حرارتی – صوتی آن را بهبود می بخشد. پوشش آن می تواند هر گونه ای که شما سفارش می دهید باشد مثلا آجری، کاشی، الیاف سیمان، قاب های چوبی، و غیره … .

تحریریه به تام
دیدگاه کاربران 4 دیدگاه

دیدگاه ها بسته شده.