رنگ سال ۲۰۱۹

بالاخره انتظارها برای معرفی رنگ سال ۲۰۱۹ به پایان رسید و در ماه دسامبر موسسه پنتون رنگ مرجانی زنده را به عنوان رنگ سال معرفی کرد. رنگ سال در انتخاب دکوراسیون منزل، مد و فشن، انتخاب رنگ برای تجهیزات مختلف، زیبایی و طراحی هنری و مواردی از این قبیل اهمیت ویژه‌ای دارد. به همین دلیل موسسه پنتون از ۲۰ سال قبل وظیفه معرفی کردن رنگ سال را بر عهده گرفته و هر ساله یک رنگ معرفی می‌کند تا در حوزه طراحی‌های هنری از آن استفاده شود.

رنگ مرجانی زنده یا living coral به عنوان رنگ سال ۲۰۱۹

پیش بینی‌های مختلفی برای انتخاب رنگ سال انجام می‌گرفت و در اغلب آنها به استفاده از رنگ‌های شاد و زنده اشاره می‌شد. مطابق بسیاری از این پیش بینی‌ها، موسسه پنتون امسال انتخاب رنگ را به موجودات زیردریایی اختصاص داده و رنگ مرجانی زنده را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۹ معرفی کرد.

این رنگ از جمله رنگ های خانواده نارنجی محسوب می‌ شود و در منابع مختلف از آن تحت عنوان صورتی مرجانی و مرجانی سایه سرخ نیز یاد می‌شود. پیش‌بینی می‌ شود که این رنگ روشن و زنده در موارد مختلفی مانند طراحی لباس، طراحی دکوراسیون داخلی، مد و فشن، تکنولوژی‌های جدید و مواردی از این قبیل استفاده شود.

جالب است بدانید که برای انتخاب رنگ مرجانی زنده به عنوان رنگ سال ۲۰۱۹ ملاحظات متعددی انجام گرفته که یکی از آنها در زنده بودن این رنگ و وجود ته رنگ طلایی در ساختار آن است. در ضمن، در طالع چینی این رنگ به عنوان رنگ خوش شانسی انتخاب شده و بسیاری از طراحان خوشحالی خود را از انتخاب این رنگ به عنوان رنگ سال پنهان نمی‌ کنند.

با کلینیک ساختمانی به تام همراه باشید تا در مطالب بعدی به استفاده از رنگ سال ۲۰۱۹ در دکوراسیون داخلی و سایر قسمت‌های منزل اشاره کنیم.

tamep2