پنتون رنگ سال 2017 را رنگ سبز روشن اعلام کرد

پنتون رنگ سال 2017 را اعلام کرد

رنگ سال 2017 ، رنگ سبز روشن که ته مایه زرد داشته و طراوت و تازگی آن، تداعی کننده روز اول بهار و طبیعت زنده است.رنگ سال 2017 نمونه ای از شکوفایی شاخ و برگ ها و سرسبزی، که باعث تقویت احساس سبز در مصرف کنندگان می شود تا یک نفس عمیق بکشند و اکسیژن بیشتری دریافت کنند،می باشد.

رنگ سال 2017

رنگ های پنتون طیف های گوناگونی از رنگ ها هستند که توسط شرکت پنتون طبقه بندی و کد گذاری شده اند. شرکت پنتون معمولا رنگ سال را اعلام می نماید که رنگ سال 2017 رنگ سبز با ته مایه زرد معرفی شده است.
شرکت پنتون(Pantone) که مرکز اصلی آن در نیوجرسی واقع شده است، ماخذ معتبر جهانی در زمینه رنگ است. بیش از ۴۰ سال است که پنتون با محصولات، خدمات و تکنولوژی پیشرو خود الهام بخش متخصصین طراحی در شناسایی رنگ ها است. پنتون سیستم تطبیق رنگ خود را به سایر صنایعی که با رنگ سروکار داشتند مانند چاپ دیجیتال، فشن، مصنوعات، معماری و نقاشی بسط و گسترش داده است. امروزه پنتون در سرتاسر دنیا به عنوان زبان استاندارد تعیین رنگ شناخته شده است.
رنگ سبز معرفی شده برای رنگ سال 2017 طبیعتی خنثی دارد. برای مردمی که در زندگی مدرن غوطه ور هستند، باعث نزدیکی ذاتی آن ها به زیبایی جهان طبیعی است. این تغییر با گسترش رنگ سبز در زندگی روزمره از طریق برنامه ریزی شهری، معماری، شیوه زندگی و طراحی در سطح جهانی منعکس می شود. هم چنین رنگ سال 2017 سمبلی از احساسات شخصی و نشاط است. مجموعه ای از محصولات ارائه شده در رنگ سبز را در ادامه می بینید:

رنگ سال 2017
رنگ سال 2017

همان طور که در شکل ها میبینید، محصولات مختلفی برای داخل و خارج از منزل با این رنگ ارائه شده اند.

رنگ سال 2017

هر یک از محصولاتی که با رنگ سال 2017 تولید شده اند با هدف ایجاد آرامش و طراوت در زندگی روزمره مردم معرفی و ارائه شده اند تا علاوه بر کاربرد محصولات بتوان از رنگ آن ها نیز بهره گرفت و لذت برد./ تجهیزات جوشکاری

کلینیک ساختمانی به تام همواره به استفاده صحیح ازمنابع طبیعی احترام گذاشته است و سعی بر استفاده از مصالح و تجهیزات ساختمانی که در حفظ محیط زیست هستند را دارد.

منبع خبر : http://interiorzine.com/2016/12/22/greenery-pantone-color-of-the-year-2017/