نمایشگاه بیلدکس؛ تبلور ظهور تکنولوژی‌های جدید
0
نمایشگاه بیلدکس

با توجه به رشد روز افزون صنعت ساختمان و ورود تکنولوژی‌های نوظهور در این حوزه، وجود نمایشگاه‌های سالانه و حتی فصلی برای نمایش توانایی شرکت‌های مختلف و ایجاد زمینه بازاریابی برای آنها ضروری به نظر می‌رسد. نمایشگاه بیلدکس یکی از این نمایشگاه‌هاست که به صورت سالانه برگزار می‌شود و شرکت‌های مختلف امکان حضور و عرضه محصولات جدید خود را خواهند داشت.

نمایشگاه بیلدکس به معرفی تازه‌های ساختمانی می‌پردازد و شرکت‌های فعال ساختمانی می‌توانند آخرین دستاوردهای علمی و تجربی خود را به معرض نمایش بگذارند. این نمایشگاه فرصت خوبیست که این شرکت‌ها به تبادل اطلاعات با یکدیگر بپردازند.

نمایشگاه بیلدکس امسال به دهمین نمایشگاه تخصصی بازار صنعت ساختمان و همچنین هشتمین همایش تخصصی تجهیزات و فناوری‌های نوین صنعتی سازی ساختمان اختصاص یافته است. این نمایشگاه از 19 تا 21 آذرماه در تهران، شبستان مصلی امام خمینی برگزار می‌شود و بازدیدکنندگان می‌توانند از 10 صبح تا 7 عصر به اینجا مراجعه کنند.

کلینیک ساختمانی بهتام به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید محصولات ساختمانی هوشمند نیز در این فستیوال بزرگ حضور خواهد داشت و محصولات خود را نمایش خواهد گذاشت. ما در این نمایشگاه، محصولات ساختمانی مدرن خود مانند انواع قفل‌های دیجیتال یوکا و تجهیزات الکترونیکی خانه هوشمند IHS را ارائه کرده‌ایم که تحولی بزرگ در این صنعت محسوب می‌شوند.

کلینیک ساختمانی بهتام همه مشتریان و بازدیدکنندگان وب سایت خود را به این گردهمایی بزرگ دعوت می‌کند و به کلیه کسانی که از طریق سایت به این نمایشگاه مراجعه کنند، تخفیف ویژه نمایشگاهی ارائه خواهد کرد. در این فستیوال بزرگ منتظر دیدارتان هستیم.

دیدگاه شما چیست

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X