نمایشگاه بیلدکس؛ تبلور ظهور تکنولوژی‌های جدید

نمایشگاه بیلدکس

با توجه به رشد روز افزون صنعت ساختمان و ورود تکنولوژی‌های نوظهور در این حوزه، وجود نمایشگاه‌های سالانه و حتی فصلی برای نمایش توانایی شرکت‌های مختلف و ایجاد زمینه بازاریابی برای آنها ضروری به نظر می‌رسد. نمایشگاه بیلدکس یکی از این نمایشگاه‌هاست که به صورت سالانه برگزار می‌شود و شرکت‌های مختلف امکان حضور و عرضه محصولات جدید خود را خواهند داشت.

نمایشگاه بیلدکس به معرفی تازه‌های ساختمانی می‌پردازد و شرکت‌های فعال ساختمانی می‌توانند آخرین دستاوردهای علمی و تجربی خود را به معرض نمایش بگذارند. این نمایشگاه فرصت خوبیست که این شرکت‌ها به تبادل اطلاعات با یکدیگر بپردازند.

نمایشگاه بیلدکس امسال به دهمین نمایشگاه تخصصی بازار صنعت ساختمان و همچنین هشتمین همایش تخصصی تجهیزات و فناوری‌های نوین صنعتی سازی ساختمان اختصاص یافته است. این نمایشگاه از 19 تا 21 آذرماه در تهران، شبستان مصلی امام خمینی برگزار می‌شود و بازدیدکنندگان می‌توانند از 10 صبح تا 7 عصر به اینجا مراجعه کنند.

کلینیک ساختمانی بهتام به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید محصولات ساختمانی هوشمند نیز در این فستیوال بزرگ حضور خواهد داشت و محصولات خود را نمایش خواهد گذاشت. ما در این نمایشگاه، محصولات ساختمانی مدرن خود مانند انواع قفل‌های دیجیتال یوکا و تجهیزات الکترونیکی خانه هوشمند IHS را ارائه کرده‌ایم که تحولی بزرگ در این صنعت محسوب می‌شوند.

کلینیک ساختمانی بهتام همه مشتریان و بازدیدکنندگان وب سایت خود را به این گردهمایی بزرگ دعوت می‌کند و به کلیه کسانی که از طریق سایت به این نمایشگاه مراجعه کنند، تخفیف ویژه نمایشگاهی ارائه خواهد کرد. در این فستیوال بزرگ منتظر دیدارتان هستیم.

tamep2