عضویت در بانک برندهای ساختمانی

آنلاین و به روز باشید

در دنیای کنونی فضای کسب و کار سنتی به سمت فضای کسب و کار اینترنتی و آنلاین در حرکت است. به تام برند مجموعه ای متشکل از برندهای ساختمانی و شرکت های فعال ساختمانی ، لوازم حمام و سرویس بهداشتی ، سازه ساختمان ، دکوراسیون داخلی ، تاسیسات ساختمان و فروشندگان لوازم ساختمانی می باشد. با عضویت در بخش برندهای ساختمانی به تام میتوانید محصولات و خدمات و پروژه های ساختمانی شرکت خود را معرفی نمایید.


برندهای ساختمانی به تام چگونه کار میکند؟

شما دارنده برند ساختمانی به دو صورت میتوانید به صورت آنلاین و با کمترین هزینه برند ساختمانی خود را معرفی کنید. با عضویت در به تام برند میتوانید صفحه اختصاصی و پروفایل کاربری خود را به صورت رایگان ایجاد نمایید. در صفحه اختصاصی و پروفایل خود میتوانید اطلاعات شرکت ، محصولات ، خدمات ، گالری تصاویر پروژه های ساختمانی خود را در معرض دید مخاطبان آنلاین قرار دهید.

ارتباط با دیگر برند های ساختمانی

با عضویت در بخش معرفی آنلاین برندهای ساختمانی میتوانید با دیگر تولید کنندگان ، واردکنندگان و فروشندگان لوازم ساختمانی ارتباط برقرار نمایید و باعث معرفی هرچه بیشتر برند ساختمانی خود شوید.

ثبت نام در بانک برندهای ساختمانی

ثبت نام در بانک اطلاعات برندهای ساختمانی لوازم ساختمانی از طریق ثبت نام ثبت برند ساختمانی امکان پذیر می باشد. ثبت برند ساختمان به صورت رایگان و برای تمام افراد حقیقی و حقوقی (معماران ، سازندگان ، شرکت های ساختمانی) متمایز شوید.

متمایز شوید!

با عضویت ویژه در ثبت برند ساختمانی نسبت به دیگر رقبا متمایز شوید و مخاطبین بیشتری را به سمت خود جذب نمایید. جهت اطلاع از مزایای صفحه ویژه برند ساختمانی و قیمت های آن لطفا درخواست خود را تکمیل نمایید.

تماس و مشاوره بی ضرر

جهت دریافت مشاوره و راهنمایی جهت ثبت کسب و کار و برند خود در به تام می توانید با کارشناسان به تام در تماس باشید.

دفتر مرکزی

آدرس: تهران , نیاوران , سه راه اقدسیه , تنگستان 4 , پلاک 4 , واحد 4

پست الکترونیک: info@behtam.org

ما خودمان تماس می گیریم

با ثبت اطلاعات خود کارشناسان به تام در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت و یا ارسال اطلاعات خواهند نمود

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

021-22820747 | 021-22820748

info@behtam.org

  • به دلیل نواسانات قیمت دلار ، قبل از خرید , برای اطلاع از قیمت محصولات با کارشناسان در تماس باشید تماس با کارشناسان