خدمات بازسازی حمام

خدمات بازسازی حمام

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

خدمات بازسازی حمام

در بخشی از خدمات بازسازی خانه به روند بازسازی حمام نیز پرداختیم و اکنون در این مطلب قصد داریم که آن را به عنوان یکی از خدمات گروه کلینیک ساختمانی به تام معرفی کنیم. گروه ما با توجه به سابقه طولانی خود در زمینه عرضه و فروش مصالح ساختمانی و تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی، سابقه زیادی در اجرای خدمات بازسازی حمام و سایر اماکن منزل را دارد و معمولاً با هماهنگی کارفرما، تغییرات محسوس و قابل توجه در این بخش از ساختمان به وجود می‌آوریم. پس با ما همراه باشید تا روند بازسازی حمام را به طور دقیق و مرحله‌ای توضیح دهیم.

کارهایی که در جریان بازسازی حمام انجام خواهیم داد

بهتر است قبل از اینکه وارد بحث خدمات بازسازی حمام شویم، اطلاعاتی در مورد تمام کارهایی که در این فرایند انجام خواهیم داد، ارائه دهیم. لازم به ذکر است که تمامی این مراحل با هماهنگی کارفرما و متناسب با بودجه آنها صورت می‌گیرد. در حقیقت، خرید تجهیزات لازم برای حمام و همچنین نحوه انتخاب دکوراسیون داخلی آن با نظر مستقیم کارفرما و با پیشنهاد تیم طراحی ما انجام می‌گیرد.

پس به طور خلاصه می‌توان گفت که مراحل زیر در جریان بازسازی حمام اجرا می‌شود:

 • بررسی مطالعاتی و بودجه پروژه و ارائه گزارش
 • خرید تجهیزات لازم برای حمام و سرویس بهداشتی
 • نصب کاشی برای دیوارها و سرامیک برای کف
 • انتخاب و نصب وان حمام
 • انتخاب و نصب کابین دوش
 • انتخاب و نصب پنل دوش و علم دوش
 • انتخاب آینه و اکسسوری حمام
 • رفع ایراد و تحویل پروژه

بررسی مطالعاتی و بودجه پروژه و ارائه گزارش

این مرحله به عنوان اولین مرحله بازسازی حمام در نظر گرفته می‌شود و تیم ما وضعیت پروژه را از جهات مختلف مورد بررسی قرار می‌دهند.

 • گروه طراحی دکوراسیون به بررسی طرح‌های مختلف برای دکوراسیون حمام می‌پردازند و یک الگوی کلاسیک یا مدرن پیشنهاد می‌دهند.
 • گروه فنی، وضعیت تجهیزات مورد نیاز برای بازسازی حمام را بررسی می‌کنند و بهترین گزینه‌ها را با توجه به پیشنهاد کارفرما انتخاب می‌کند؛
 • گروه مالی به بررسی وضعیت هزینه بازسازی حمام و بودجه مورد نیاز برای آن می‌پردازند و آن را در قالب یک طرح به سرپرست تیم ارائه می‌دهند؛
 • در نهایت، گروه تاسیسات وضعیت اجرای هر کدام از تجهیزات حمام مانند وان حمام، کابین دوش، پنل دوش و نصب سرامیک و کاشی را بررسی کرده و یک گزارش کلی آماده می‌کنند.

ما در کلینیک ساختمانی به تام تمامی نتایج مربوط به گروه‌های مختلف را گردآوری کرده و در قالب یک طرح کلی به کارفرما ارائه می‌دهیم. در این مرحله کارفرما می‌تواند در مورد هر کدام از این مراحل پیشنهاد دهد و تغییراتی با توجه به سلیقه و بودجه آنها به وجود می‌آیند. با توافق بین گروه به تام و کارفرما، عملاً پروژه وارد فاز اجرایی می‌شود و از این لحظه ما فرایند انجام کار را شروع می‌کنیم.

خرید تجهیزات لازم برای حمام و سرویس بهداشتی

خرید تجهیزات لازم برای بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

اولین کار اجرایی، خرید تجهیزات برای بازسازی حمام است. با توجه به اینکه در فروشگاه به تام انواع مختلفی از تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی ارائه شده است، این امکان برای کارفرما فراهم است که گزینه مورد نظر خود را از بین محصولات ما انتخاب کند. البته اگر کارفرما تمایلی به استفاده از این تجهیزات نداشته باشد، با شرکت‌ها و گروه‌های دیگر در تعامل هستیم و می‌توانیم تجهیزات مطابق با سلیقه کارفرما را تهیه کنیم.

نصب کاشی برای دیوارها و سرامیک برای کف

با خرید تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی، عملاً خدمات بازسازی حمام شروع شده و آغاز کار ما از نصب کاشی و نصب سرامیک شروع می‌شود. نصاب‌های حرفه‌ای گروه ما، فرایند نصب کاشی بر روی دیوارها و نصب سرامیک بر روی کف را بر عهده می‌گیرند و از لحاظ طراحی و دکوراسیون، آن‌ها را آماده سازی می‌کنند.

انتخاب و نصب وان حمام

انتخاب و نصب وان حمام

انتخاب وان حمام یا در برخی موارد، جکوزی، با سلیقه مشتری و با پیشنهاد گروه طراح دکوراسیون ما انجام می‌گیرد. مهمترین فاکتور در انتخاب وان، اندازه حمام و تعداد افرادی که از آن استفاده می‌کنند، است. البته نمونه‌های مختلفی از وان و جکوزی در فروشگاه به تام نیز هست که کارفرما می‌تواند گزینه خود را از بین آنها انتخاب کنند. نصب وان حمام نیز توسط گروه تاسیسات ما انجام می‌گیرد.

انتخاب و نصب کابین دوش

احتمالاً در جریان بازسازی حمام برخی از کارفرمایان درخواست نصب کابین دوش را داشته باشند. برای این گروه از کارفرمایان، پیشنهاد ما بازدید از محصولات فروشگاه به تام است که مطابق با سلایق مختلف انتخاب شده‌اند. بنابراین اگر کارفرمایان بتوانند گزینه مناسب خود را انتخاب کنند، گروه تاسیسات نیز نسبت به نصب کابین دوش اقدام خواهند کرد. البته خوشبختانه ما در زمینه طراحی و اجرای کابین دوش نیز دارای سابقه هستیم و می‌توانیم مطابق با سلیقه مشتریان، پیشنهادهای آنها را اجرا کنیم.

انتخاب و نصب پنل دوش و علم دوش

گام بعدی مربوط به انتخاب پنل دوش و علم دوش است. این دو مورد  از هم جدا هستند و ممکن است برخی استفاده از پنل دوش را ترجیح دهند و برخی به سراغ نصب علم‌دوش بروند. خوشبختانه هر دو گزینه در فروشگاه به تام موجود است و کارفرمایان می‌توانند انواع مختلف آن‌ها را مشاهده و انتخاب کند. فرایند نصب علم دوش یا پنل دوش نیز توسط گروه نصاب و تاسیسات ما انجام می‌شود.

انتخاب آینه و اکسسوری حمام

انتخاب آینه و اکسسوری حمام

آخرین مرحله از اجرای بازسازی حمام به انتخاب آینه و اکسسوری حمام اختصاص می‌یابد. معمولاً گروه طراحی دکوراسیون داخلی ما در این زمینه پیش‌قدم می‌شوند و پیشنهادهای مختلفی به کارفرما می‌دهند تا آنها را با توجه به سلیقه و بودجه خود انتخاب کند. در نهایت نیز نصب آینه و اکسسوری حمام توسط گروه تاسیسات به تمام اجرا می‌شود.

رفع ایراد و تحویل پروژه

مسلماً گروه ما در روند اجرای بازسازی حمام نهایت دقت خود را به کار می‌برند و با توجه به تجربیات قبلی خود، با کمترین مشکل و ایراد مواجه خواهند شد. البته گروه طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین گروه تاسیسات بعد از پایان کار به طور کامل به بررسی بخشهای مختلف آن خواهند پرداخت و نسبت به رفع ایرادات احتمالی آن خواهند پرداخت.

اگر برای بازسازی خانه خود یا هر کدام از قسمت‌های آن مانند بازسازی حمام نیاز به مشاوره و همکاری دارید، با گروه ما در کلینیک ساختمانی به تام در تماس باشید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Fatemeh Golkari