جذاب‌ترین ایده‌ها برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس

جذاب‌ترین ایده‌ها برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس

طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس همیشه برای خانواده‌ها افراد حساس اهمیت ویژه‌ای داشته است. این حساسیت به حدی است که این افراد هزینه بالایی در بخش سرویس بهداشتی انجام می‌دهند و دوست دارند که نهایت زیبایی و تکنولوژی را در این قسمت از فضای داخلی ساختمان خود به کار ببرند. از استفاده از تکنولوژی‌های هوشمند گرفته تا به کار بردن سنگ‌های زیبای مانند سنگ مرمر و حتی تجهیزاتی مانند وان حمام و جکوزی، همه این موارد را می‌توان در دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس استفاده کرد.

ما در این مطلب چند ایده‌ی جذاب و دوست داشتنی برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس ارائه خواهیم داد و هر کدام از آنها را با نشان دادن تصویری با وضوح معرفی می‌کنیم. پس با ما در کلینیک ساختمانی به تام همراه باشد!

 برای دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس خود از تجهیزات هوشمند استفاده کنید

خانه‌های هوشمند به لطف پیشرفت تکنولوژی در حال حاضر به روند رو به رشد مناسبی رسیده‌اند و امکان استفاده از برخی از آنها مانند گرمکن های هوشمند، شیرآلات هوشمند، سیستم‌های تهیه بخار هوشمند و حتی جکوزی های هوشمند نیز در سرویس‌های بهداشتی فراهم شده است. استفاده از تجهیزات هوشمند می‌تواند به زیباسازی سرویس بهداشتی کمک کنند.

 برای دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس خود از تجهیزات هوشمند استفاده کنید

سنگ مرمر  خاکستری و براق

نمایش خنک و درخشان  برای دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس یک انتخاب ایده آل است. ترکیبی از سنگ مرمر با سایر اجزای سنگی طبیعی یک زوج ایده آل ایجاد می‌کند که می‌توانند نوعی احساس تازگی در فضا به وجود بیاورند. ست کردن این اجزا کار بسیار راحتی است.

نمای شماتیک از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس

الگوهای معاصر و خلاقانه

نورپردازی مناسب، استفاده از یک دوش شیشه‌ای بسته‌ به صورت کابین، وجود سینک‌های چینی به همراه یک وان حمام یا جکوزی یک فضای چشم‌نواز به وجود می آورد. برای داشتن یک دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس استفاده از یک پرده از دانه‌های بلوری می‌توانند بسیار خلاقانه باشد.

نمای شماتیک از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس 1

از طراحی‌های باز استفاده کنید

این الگو در مورد سرویس‌های بهداشتی بزرگ یک انتخاب ایده آل است و فرد با یک طراحی باز فضای زیباسازی بیشتری در اختیار خواهد داشت. تقسیم کردن وسایل مختلف مانند وان حمام ایستاده و همچنین قرار دادن مواردی مانند آینه قدی و سینک‌های روشویی ایده‌های خلاقانه محسوب می‌شود.

نمای شماتیک از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس 2

سبک‌های یکپارچه جذاب هستند

استفاده از سنگ مرمر یا سایر سنگ‌های طبیعی با الگوهای طراحی خلاقانه در مورد چیدن وسایل و ایجاد الگوهای یکپارچه می‌تواند دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس به وجود بیاورند که فضای آن را به صورتی شگفت انگیز یکپارچه و بدون منفذ می‌کنند. این طراحی در فضاهای کوچک ایده آل است.

نمای شماتیک از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس 3

طراحی مدرن،  امکانات مدرن

در این طراحی سرویس بهداشتی استفاده از یک وان یا جکوزی ایده جالبی است که می‌تواند فضا را پر کند. کفپوش های گرمکن هوشمند، سوناهای یک نفره و استفاده از جکوزی‌های دونفره می‌تواند یک طراحی شیک به شما هدیه دهد.

نمای شماتیک از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس 4


[porto_block id=”17714″ name=”tubrelatedproduct”]

استفاده از الگوهای ملایم با نورپردازی جذاب

طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس با نورپردازی باورنکردنی ملایم و استفاده از آنها در فضاهایی مانند بالای وان و یا ورودی حمام بسیار جذاب است. استفاده از سنگ‌های مرمر به عنوان کفپوش حمام نه‌تنها سطح آن را صاف و براق نشان می‌دهد، بلکه لغزنده نیز نیست.

نمای شماتیک از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس 5

از سنگ‌های مرمر و سرامیک‌های خلاقانه استفاده کنید

سنگ مرمر در زیبایی یک دکوراسیون بسیار مهم است. استفاده مختلف از این سنگ همراه کاشی‌های جدید و سرامیک‌ها کمک می‌کند که سرویس بهداشتی به نوعی جذاب به نظر برسد. استفاده از رنگ‌های خاکستری و کرم در سنگ مرمر برای ست کردن قسمت‌های مختلف آن مناسب است.

نمای شماتیک از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس 6

 کاشی‌های تمیز و روشن

در بازار کاشی‌های مختلفی دیده می‌شود که با ظرافت خاصی تولید شده‌اند. از کاشی‌های بزرگ با رنگ کرم در نیمه پایین‌تر دوش استفاده کنید و برای قسمت‌های بالایی آن از کاشی‌های شفاف و شیشه‌ای کمک بگیرید. این موضوع به طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس و همچنین روشن‌تر شدن فضای آن کمک می‌کند.

نمای شماتیک از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس 7

 از رنگ آبی استفاده کنید

وجود رنگ آبی و سفید به صورت ترکیبی برای قسمت‌های مختلف سرویس بهداشتی مانند کناره‌های سینک‌ها همچنین کنار پنجره‌ها به ایجاد منظره زیبا کمک می‌کند. یک وان یا جکوزی آبی برای پوشش دادن فضای خالی حمام انتخاب ایده آل است.

نمای شماتیک از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس 8

در صورت امکان از منظره‌های طبیعی استفاده کنید

اگر منطقه‌ای قرار دارید که دسترسی شما به فضای سبز و منظره‌های طبیعی نامحدود است، می‌توانید از آن بهترین کمک بگیرید و در طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس خود استفاده کنید. این منظره‌ها در ایجاد حس تازگی در حمام ایده‌آل هستند.

نمای شماتیک از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس 9

 سبک‌های قدیمی استفاده کنید

اگرچه استفاده از سبک‌های قدیمی و کلاسیک در حال حاضر طرفداران بسیاری ندارد اما هنوز هم شیوه‌های بسیار جذابی هستند که می‌توان از آنها برای طراحی سرویس بهداشتی کمک گرفت. استفاده از تجهیزات مانند وان حمام به سبک قدیمی باعث جذابیت سرویس بهداشتی خواهد شد.

نمای شماتیک از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس 10

قطعات کابینت آشپزخانه را فراموش نکنید

شاید در نگاه اول استفاده از این قطعات برای طراحی دکوراسیون و زیباسازی چندان مهم به نظر نرسد، اما برخی از طراحان می‌توانند با استفاده از سبک‌های مختلف طراحی از این قطعات نهایت استفاده را ببرند. استفاده از یک آینه در یک بخش مناسب، نقشه طبیع آن را پررنگ‌تر می‌کند.

نمای شماتیک از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس 11


[porto_block id=”17743″ name=”lockhandlerelatedproducts”]

هتل‌ها مکان خوبی برای ایده گرفتن در مورد طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس هستند

برای پوشش دادن فضاهای کوچک در هتل‌ها معمولاً سعی می‌شود که از یک پنل شیشه‌ای برای جداسازی قسمت‌های مختلف استفاده شود. شما نیز می‌توانید از این حیله بزرگ برای بزرگ نشان دادن فضای خود استفاده کنید و  به ایجاد احساس راحتی در خانه کمک کنید.

نمای شماتیک از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس 12

از تجهیزات غیرمنتظره کمک بگیرید

استفاده از یک وسیله غیرمنتظره کمک می‌کنند که  سرویس بهداشتی در نگاه اول جذاب و شیک به نظر برسد. برای این کار بهتر است به سراغ گزینه‌هایی مانند گلدان‌های طبیعی و یا حتی شمعدان‌های زیبا بروید و از این طریق به طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس منزل خود کمک کنید.

نمای شماتیک از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس 13

از حربه طراحی بر روی کاشی استفاده کنیم

کوچک بودن فضا و تنگ بودن آن به این معنی نیست که شما باید از پیدا کردن سبک‌های مختلف صرف‌نظر کنید. می‌توانید برای طراحی و زیبایی بیشتر در سرویس بهداشتی خود از کاشی‌های شیشه‌ای در سایه‌های مختلف مانند آبی، خاکستری، بسیار استفاده کنید و این تنوع را به بخش‌های مختلف از کف گرفته تا سقف اعمال کنید.

نمای شماتیک از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس 14

 دیوارهای شیشه‌ای

دیوارهای شیشه‌ای برای حمام‌های باریک و کوچک ایده آل هستند و فضا را بزرگتر از اندازه‌ای که هستند نشان می‌دهند. در کنار این دیوارهای شیشه‌ای می‌توانید از نور طبیعی استفاده کنید و شرایط را طوری ایجاد کنید که فضای داخلی حمام یکپارچه و بدون درز باشد. برای پررنگ‌تر کردن طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس خود استفاده از وسایل زرق و برق دار نیز پیشنهاد خوبی است.

نمای شماتیک از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس 15

 در چیدمان وسایل از سنگ طبیعی استفاده کنید

شاید در نگاه اول استفاده از این ایده کمی عجیب به نظر برسد، ما استفاده از همین عناصر باعث می‌شود که دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس نمای کاملاً جذاب و صمیمی داشته باشد؛ به‌طوری‌که فرد از بودن در چنین فضای احساس راحتی کرده و برای لذت بخش باشد. نور طبیعی از طریق یک پنجره بزرگ به زیبایی بیشتر این ایده کمک می‌کند.

نمای شماتیک از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس 16

سنگ‌های طبیعی به همراه الگوهای مدرن

استفاده از سنگ طبیعی در طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس انتخاب خوبی به نظر می‌رسد. با این وجود طراحان تلاش کرده‌اند که از ترکیب سنگ‌های طبیعی مانند مرمر با بافت‌های مدرن یک سبک جدید به وجود بیاورند که از لحاظ جرم جذابیت در حد بسیار بالایی قرار داشته باشد. استفاده از پارچه‌های رنگی برای انجام کار پیشنهاد خوبی به نظر می‌رسد.

نمای شماتیک از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس 17

 از رنگ خاکستری پیچیده استفاده کنید

سنگ مرمر استفاده شده در سرویس بهداشتی معمولاً ملایم و درخشان هستند و نور آنها به تیرگی میزند. حال با تغییر در یکی از عناصر مختلف سرویس مانند تغییر نورپردازی آن امکان جذاب‌تر کردن این الگوها وجود دارد. سنگ مرمر خاکستری بزرگ به همراه ترکیب رنگ‌های خلاقانه و متفاوت به ایجاد یک حمام شاداب و دوست داشتنی کمک می‌کند.

نمای شماتیک از طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس 18

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب تجهیزات آشپزخانه و مصالحی مانند انواع کاشی و سرامیک و سنگ مرمر با ما در کلینیک ساختمانی به تام در تماس باشید.

[irp posts=”18458″ name=”ایده فوق العاده و ارزان برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه در تعطیلات”]


[porto_block id=”17759″ name=”bigsizeceramicrelatedproducts”]

tamep2