نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی

نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی

نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی

یکی دیگر از خدماتی که توسط گروه حرفه‌ای کلینیک ساختمانی به تام  انجام می‌شود، نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی است که تمامی بخش‌های آن را تحت نظارت مهندسین و طراحان حرفه‌ای انجام می‌دهیم. معمولاً صاحبخانه‌ها توجه ویژه‌ای به حمام و سرویس بهداشتی دارند و تلاش می‌کنند که از بهترین دکوراسیون ممکن از لحاظ طراحی و هزینه برای آنها استفاده کنند. ما نیز با توجه به اهمیت این موضوع، سعی می‌کنیم در تمامی مراحل، کیفیت کار را به شکلی انجام دهیم که تمامی نقاط و جزئیات در آن رعایت شود.

 نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی شامل مراحل مختلفی می‌شود که در جریان آن کلیه ابزارها را نصب می‌کنیم. پس با ما همراه باشید تا روند کلی آن را بررسی کنیم.

 جزئیات کلی نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی

همانطور که عنوان شد در جریان نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی به صورت گام به گام به سراغ تک تک محصولات می‌رویم و آنها را با توجه به تیم‌هایی که در اختیار داریم، از جمله نصاب کاشی و سرامیک، گروه تاسیسات، نقاشی و رنگ کار، گچکار، و طراح دکوراسیون؛ انجام دهیم. به طور کلی فرایندی که در جریان این کار صورت می‌گیرد شامل مراحل زیر می‌شود:

 جزئیات کلی نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی

بررسی پروژه از لحاظ هزینه، زمانبندی انجام کار و تأمین مصالح مورد نیاز

همانند تمامی پروژه‌های اجرایی دیگر، در این بخش به صورت مشورتی تمامی گروه‌های درگیر در کار به بررسی وضعیت پروژه پرداخته و هر کدام از آنها ایده‌های خود را مطرح می‌کند. در نهایت در قالب یک طرح کلی مشخصاتی مانند هزینه کلی پروژه، زمان انجام آن،  نحوه تأمین مصالح، معرفی گروههای درگیر درخواست و مواردی از این دست در مورد نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی به صاحب پروژه ارائه می‌شود و پس از تأیید برنامه ریزی کار، وارد مرحله اجرایی کار می‌شویم. لازم به ذکر است که هزینه نصب هر کدام از وسایل ممکن است متغیر باشد و حتما باید با کارشناس گروه به تام هماهنگ باشید.

نصب سنگ روشویی

شروع کار نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی را با نصب سنگ روشویی استارت می‌زنیم و با توجه به محل مشخص شده برای آن، گروه تاسیسات به راحتی می‌تواند این ابزارها را نصب کنند. معمولاً طرح و رنگ سنگ روشویی توسط گروه طراحان دکوراسیون به تام، و نصب آن توسط گروه تاسیسات انجام می‌شود.

نصب روشویی در اجرای نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی

 نصب کابینت روشویی به همراه آینه

طبیعتاً همراه با سنگ روشویی لازم است که برای آنان نیز از کابینت روشویی به همراه آینه استفاده کنیم. در مطالب قبلی به معرفی انواع کابینت روشویی و محصولات موجود در کلینیک ساختمانی به تام پرداخت. پس در این مرحله با هماهنگی صاحب پروژه، فرایند نصب کابینت روشویی را گروه تاسیسات انجام می‌دهند. هزینه نصب کابینت روشویی ممکن است با توجه به نوع آن متفاوت باشد و باید با کارشناس مربوطه در تماس باشید.

نصب کابینت روشویی همراه با آینه در اجرای نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی

 نصب شیرآلات سرویس بهداشتی

انتخاب شیرآلات بهداشتی در سرویس بهداشتی و در زیبایی آن بسیار مهم است و به همین دلیل در جریان نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی نیز در برنامه ما قرار دارد. با توجه به سبک شیرآلات ساختمانی، یک نمونه از محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی به تام را انتخاب کرده و توسط گروه تاسیسات نصب می‌کنیم. هماهنگی بین شیرآلات بهداشتی، سنگ روشویی و کابینت روشویی توسط طراحان دکوراسیون انجام می‌شود.

نصب شیرآلات بهداشتی در اجرای نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی

 نصب کابین دوش

اگرچه ممکن است کابین دوش به صورت دست ساز یا پیش آماده باشد، اما در جریان نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی ما سعی می‌کنیم که فرآیند نصب کابین دوش را نیز انجام دهیم. در صورتی که صاحب پروژه درخواست کابین دست ساز داشته باشد، گروه طراحان ابتدا و اندازه‌های مختلف را به دست آورده و سپس کابین موردنظر را می‌سازند و در محل نصب می‌کند. اما در صورتی که انتخاب صاحب پروژه، استفاده از کابین‌ های پیش آماده و پیشرفته باشد، بیشتر کار توسط گروه تاسیسات انجام شده و نصب آن توسط آنها صورت می‌گیرد.

نصب کابین دوش در اجرای نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی

 نصب وان و جکوزی

وان حمام و وان جکوزی در بسیاری از پروژه‌های خدماتی گروه به تام دیده می‌شود و اکثر افراد صاحب خانه نیز این وسایل را ترجیح می‌دهند. خوشبختانه در گروه ما نصاب حرفه‌ای برای نصب وان حمام و نصب وان جکوزی حضور دارد و می‌تواند کلیه قسمتهای آن را نصب کند. البته گروه تاسیسات نیز می‌توانند نصب اولیه وان را انجام دهد. برای محاسبه هزینه این بخش لازم است که هزینه نصب وان و جکوزی را به هزینه خرید آنها اضافه کنید.

نصب وان و جکوزی در اجرای نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی

 نصب علم دوش و شیرآلات حمام

برای کسانی که در جریان نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی نیازی به نصب کابین دوش ندارند، پیشنهاد گروه ما استفاده از علم دوش و شیرآلات معمولی است. نصب این شیرها فرایند پیچیده‌ای ندارد و به راحتی می‌توان آنها را نصب کرد.البته در مورد شیرآلات هوشمند کمی قضیه فرق کرده و ممکن است نصب آنها زمانبر باشد.

نصب علم دوش در اجرای نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی

 نصب آینه در حمام

آیینه‌های استفاده شده در حمام‌ها معمولاً بسیار ساده هستند و هر گونه متعلقات اضافی در آنها ممکن است مشکل ساز شود. برای نصب آینه حمام از گروه طراحان برای طرح و اندازه آن و از گروه تاسیسات برای نصب آینه استفاده می‌کنیم.

نصب آینه حمام در اجرای نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی

 نصب توالت فرنگی

توالت‌های استفاده شده معمولاً متفاوت هستند و انتخاب آنها به شخص صاحب پروژه بستگی دارد؛ اما در هر صورت انتخاب آنها هر مدلی از توالت‌ فرنگی، آسیایی یا وال هنگ باشد، نصب آن توسط گروه تاسیسات به تام صورت خواهد گرفت.

نصب توالت در اجرای نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی

اگر مایلید از روند نصب لوازم حمام و سرویس بهداشتی در کلینیک ساختمانی به تام مطلع شوید، با ما در تماس باشید و جزئیات بیشتری دریافت کنید.

Fatemeh Golkari