کارهای فوق العاده ای که با خرید دریل می‌توانید آنها را انجام دهید

کارهای فوق العاده ای که با خرید دریل می‌توانید آنها را انجام دهید

خرید دریل در بسیاری از پروژه‌ها و کارگاه‌ها نقشی حیاتی دارد؛ به طوری که انجام بسیاری از این کارها بدون داشتن یک دریل و مته مناسب امکان پذیر نیست. امروزه پیشرفت در تولید ابزارهای مختلف شرایطی را فراهم آورده است که انواع دریل‌های الکتریکی و بادی در بازار وجود دارند که هر کدام از آنها برای اهداف خاصی طراحی شده‌اند. انجام یک پروژه به کمک دریل کار نسبتاً ساده ای است و شاید سخت‌ترین قسمت استفاده از این ابزارها را خرید دریل مناسب دانست. با توجه به اینکه امروزه برندهای بسیاری در بازار حضور دارند انجام این کار می‌تواند با مشکلاتی همراه باشد.

در این مطلب ما قصد داریم چند کار فوق العاده را که می‌توان به کمک خرید دریل انجام داد ذکر کنیم و نحوه انجام آنها را شرح دهید. پس تا انتها با ما همراه باشید!

خرید دریل و ساخت یک پادری فانتزی

یکی از تجهیزاتی که می‌توانید به کمک خرید دریل انجام دهید، ساخت یک پادری فانتزی است. امروزه با توجه به وضعیت آپارتمانی بودن اکثر ساختمان‌ها، استفاده از یک پادری به آنها کمک می‌کنند که از ورود خاک و مواد آلاینده به داخل ساختمان جلوگیری کنند. برای استفاده از دریل و تولید یک پادری فانتزی، به چند تکه چوب و یک قسمت موکت به همراه چند پیچ نیاز دارید. به کمک یک خط کش، ابعاد پادری را مشخص کنید، زاویه‌های آن را درست کنید، به کمک دریل چند سوراخ در آنها ایجاد کنید، و در نهایت با استفاده از پیچ به صورت محکم ببندید.

خرید دریل و ساخت یک پادری فانتزی

 تعمیر کابینت و نصب کابینت جدید

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در اثر بی احتیاطی یا اعمال فشار به کابینت‌ها بخشی از آنها کنده شده و دچار مشکل شوند. تعمیر کابینت و بردن آن به پیش تعمیرکار علاوه بر این که هزینه زیادی از شما بگیرد، وقت شما را نیز تلف می‌کند. این در حالی است که به کمک خرید دریل می‌توانید براحتی بخش‌های آسیب دیده را جایگزین کنید و آنها را به کمک پیچ و دریل‌های بادی محکم کنید. برای جایگزین کردن کابینت‌های قدیمی و نصب کابینت‌های جدید نیز می‌توانید از همین گزینه استفاده کنید و از لحاظ زمان و هزینه برای شما مقرون به صرفه خواهد بود.

تعمیر کابینت با خرید دریل

پوشش دادن قفسه‌ها

قفسه یکی از گزینه‌های سریع و بدون دردسر برای طراحی دکوراسیون در آشپزخانه و دکوراسیون مغازه و فروشگاه است. از سوی دیگر طراحان دکوراسیون برای حفظ زیبایی و ایجاد نمای مناسب در این قفسه‌ها از روکشهای چوبی و فلزی برای آنها استفاده می‌کنند. استفاده طولانی مدت و غیر اصولی از این قفسه‌ها باعث می‌شود که لایه پوششی آنها به راحتی کنده شده و نمای بسیار نامناسب ایجاد کنند. خرید دریل در اینجا نیز می‌تواند مزیت خود را نشان دهد. بدون اینکه نیاز به درخواست تعمیر کار داشته باشید یا حتی مجبور شوید که قفسه‌ها را به تعمیرگاه ببرید، می‌توانید چند مورد از این روکش ها را تهیه کرده و با استفاده از رعایت اصول اولیه آنها را بر روی قفس آن نصب کنید. تیز بودن و خرید دریل مناسب در این مورد بسیار سودمند است.

[irp posts=”18201″ name=”ایده‌هایی برای طراحی دکوراسیون مغازه و فروشگاه”]

پوشش دادن قفسه ها به کمک خرید دریل

یک جا شمعی چندتایی بسازیم

یکی از خلاقیت‌هایی که اخیراً در برخی از خانه‌ها دیده می‌شود و معمولاً با استقبال مهمانان و بینندگان نیز مواجه می‌شود، استفاده از جاشمعی‌های چند تایی است. جاشمعی‌های چند تایی به صورت یک سکوی چوبی هستند که در آنها چند حفره برای قرار دادن شمع در نظر گرفته شده است و بر روی آنها حکاکی‌های فانتزی صورت گرفته است.

ساخت جاشمعی به کمک خرید دریل

در نگاه اول ساخت این جا شمعی‌ها ممکن است خیلی سخت و وقت گیر به نظر برسد این در حالی است که به کمک خرید دریل می‌توانید تمامی کارهای ساخت جاشمعی را انجام دهید. یک مته دریل بزرگ تهیه کنید و با استفاده از آن به اندازه خود شمع‌ها بر روی یک قطعه چوب ضخیم چند سوراخ ایجاد کنید. هر کدام از این سوراخ‌ها را می‌توانید به کمک یک نمای ساده زیبا کنید و قسمت‌های ظاهری آن را رنگ آمیزی کنید.

یک گلدان چوبی بزرگ بسازید

ساخت یک گلدان چوبی نیز کار چندان سختی ندارد و اگر بتوانید چند تکه چوب فانتزی به همراه چند پیچ به همراه یک لایه پلاستیکی عایق تهیه کنید، با استفاده از خرید دریل امکان ساخت یک گلدان در کمتر از یک ساعت را خواهید داشت. ابتدا با استفاده از یک متر نواری اندازه مورد نظر خود را تعیین کنید و چوب‌ها را همان اندازه برش دهید. محل اتصال چوب‌ها به یکدیگر را مشخص کنید و آن‌ها را به کمک دریل سوراخ کنید. در این مرحله با استفاده از پیچ‌های محکم آن‌ها را به هم متصل کنید و بخش داخلی آن را با یک لایه پلاستیکی نفوذ پذیر بپوشانید. این لایه از رسیدن آب به چوب و فرسوده شدن آن جلوگیری می‌کند.

ساخت گلدان چوبی به کمک خرید دریل

قفسه چوبی برای اتاق کودک

یکی دیگر از وسایلی که می‌توانید با استفاده از خرید دریل بسازید و کودکان را از داشتن آن خوشحال کنید، ساخت یک قفسه چوبی برای اتاق آنهاست. قفسه چوبی فراتر از کمدهای معمولی بچه است که در بازار عرضه می‌شوند و این امکان را دارید که انواع خلاقیت‌ها و الگوهای دوست داشتنی خود و موردنظر کودک را در آنها به وجود آورید. معمولاً کودکان به خاطر داشتن همچنین هدایایی تا مدتها از شما سپاسگزار خواهند بود.

ساخت قفسه چوبی به کمک خرید دریل

ایده‌های مختلف دیگری نیز وجود دارد که به کمک خرید دریل می‌توانید آنها را اجرایی کنید و تنها باید کمی خلاقیت و صبر و حوصله به خرج دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از این ابزارها به وب سایت کلینیک ساختمانی به تام مراجعه کنید و برای خرید این ابزارها با ما در تماس باشید.

[irp posts=”9100″ name=”14 نکته ایمنی و کاربردی در هنگام دریل کاری”]


[porto_block id=”18353″ name=”drill”]

tamep2