با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

آشنایی با هتل‌های لوکس دنیا و اطلاع از امکانات آنها همیشه جالب است و لوکس ترین هتل های آنتالیا نیز از این قضیه مستثنا نیستند. شهر آنتالیا یکی از زیباترین و مدرن‌ترین شهرهای کشور ترکیه است که هر ساله آمار بالایی در جذب گردشگر به خود اختصاص می‌دهد. این شهر علاوه بر دسترسی به دریا و جاذبه‌های تاریخی، از هتل‌هایی مدرن و لوکس برخوردار است که آن را برای همه کشورهای دنیا جذاب کرده است.

در این مطلب به معرف 10 مورد از لوکس ترین هتل های آنتالیا خواهیم پرداخت و برخی از امکانات آنها را ذکر خواهیم کرد. پس با ما در کلینیک ساختمانی به تام همراه باشید!

هتل رامادا پلازا به عنوان یکی از لوکس ترین هتل های آنتالیا

این هتل به دلیل ویژگی‌های خاص خود به عنوان صدرنشین فهرست لوکس ترین هتل های آنتالیا شناخته می‌شود که در یک منطقه مدیترانه ای و در فاصله یک کیلومتری از شهر قدیمی مارینا واقع شده است. در این هتل برای گردشگران سونا و ساحل خصوصی در نظر گرفته شده است در کنار آن می‌توانند از مراکز تناسب اندام و حمام به همراه رستوران و نوشیدنی‌های مختلف لذت ببرند.

هتل راماد پلازا در لوکس ترین هتل های آنتالیا

هر کدام از اتاق‌های این هتل دارای یک حمام خصوصی است که تلویزیون در آنها تعبیه شده است. در این هتل برای گردشگران امکان اجاره ماشین فراهم شده است و فاصله آن تا فرودگاه شهر آنتالیا حدود ۱۰ کیلومتر است. از لحاظ جغرافیایی این هتل در یکی از بهترین مناطق شهر آنتالیا واقع شده است.

هتل رامادا پلازا در لوکس ترین هتل های آنتالیا 2

هتل باشاران

هتل باشاران برای کسانی که در حوزه کسب و کار فعالیت دارند، آشنا است. این هتل حدود دو کیلومتر از شهر قدیمی مارینا فاصله دارد، در آن استخرهای سالنی و استخرهای روباز در نظر گرفته شده است که گردشگران می‌توانند از غذا در رستوران و نوشیدنی در بار‌های مختلف لذت ببرند.

هتل باشاران در لوکس ترین هتل های آنتالیا

اتاق‌های این هتل دارای سیستم‌های تهویه مطبوع، یک تلویزیون بزرگ مجهز به تلویزیون‌های ماهواره‌ای، یک واحد نشیمن برای استراحت پس از یک روز شلوغ و امکانات رفاهی متعددی تعبیه شده است. برای هر کدام از اتاق ها حمام خصوصی لوکس ساخته شده که در آن‌ها امکاناتی مانند لوازم آرایشی به همراه سشوار در نظر گرفته شده است. فاصله این هتل تا فرودگاه شهر آنتالیا ۸ کیلومتر است.

هتل باشاران در لوکس ترین هتل های آنتالیا 2

هتل آکرا

استخرهای سالنی بزرگ، زمین‌های بازی، تراس‌های بزرگ با نماهای زیبا باعث شده است این هتل به عنوان یکی از لوکس ترین هتل های آنتالیا شناخته شود. درهتل آکرا دو مرکز تناسب اندام ساخته شده است که مهمانان می‌توانند بعد از آن به غذاخوری و بارهای نوشیدنی مراجعه کنند. در این هتل برای گردشگران وای فای رایگان همچنین پارکینگ‌های اختصاصی در نظر گرفته شده است.

هتل آکرا در لوکس ترین هتل های آنتالیا

در اتاق خواب‌های هتل یک تلویزیون بزرگ، سرویس مبلمان کامل، وسایل پذیرایی کامل و همچنین سیستم تهویه مطبوع ایجاد شده است. اتاق‌های این هتل به قسمت‌هایی از دریا و شهر دید دارند و برای هرکدام‌های یک حمام خصوصی به همراه دوش لوکس در نظر گرفته شده است. پذیرش این هتل به صورت ۲۴ ساعته بود و در آن آرایشگاه نیز وجود دارد.

هتل آکرا در لوکس ترین هتل های آنتالیا 2

هتل SU & Aqualand

در این هتل می‌توانید به بازی تنیس بپردازید، ماشین و دوچرخه کرایه کنید و از فضای اطراف لذت ببرید. نزدیک‌ترین فرودگاه به این هتل حدود ۱۰ کیلومتر فاصله دارد. فاصله این هتل تا ساحل را می‌توان با دو دقیقه پیاده‌روی کرد. در این هتل استخر و زمین‌های بازی در نظر گرفته شده است که وجود آنها در منطقه مدیترانه‌ای آنتالیا به همراه تراس آفتابی و منظره دریایی باعث شده است که یکی از لوکس ترین هتل های آنتالیا را ببینید.

هتل su در لوکس ترین هتل های آنتالیا

هر کدام از اتاق‌های این هتل دارای یک تختخواب و یک تلویزیون است. در برخی از اتاق خواب‌های آن یک منطقه نشیمن برای استراحت در نظر گرفته شده است، در ضمن شرایطی فراهم شده است که می‌توانید به باغ هتل بروید و در آنجا از یک فنجان چای لذت ببرید. یک حمام خصوصی به همراه امکانات و در آخر روز انتظار شما را کشید.

هتل su در لوکس ترین هتل های آنتالیا 2

هتل ویلایی مأوی

این هتل دارای یک ساحل خصوصی است و امکان اجاره دوچرخه و ماشین را برای گردشگران فراهم آورد. گردشگران در این هتل می‌توانند به بازی‌های مانند پینگ پنگ و دارت بپردازند و از استخرهای آن لذت ببرند. فاصله این هتل تا فرودگاه آنتالیا حدود ۱۳ کیلومتر است و بسیار به ساحل نزدیک است.

هتل ویلایی ماوی در لوکس ترین هتل های آنتالیا

این هتل یکی از نزدیک‌ترین اقامتگاه‌ها به شهر قدیمی مارینا و فاصله آن تنها ۴۰۰ متر است. در ضمن سیستم تهویه مطبوع به همراه تلویزیون‌های بزرگ، یک منطقه غذاخوری، آشپزخانه شیک به همراه ماشین ظرفشویی و اجاق گاز به گردشگران داده می‌شود. استفاده از حمام خصوصی به همراه لوازم آرایشی رایگان و حوله و ملافه از دیگر امکانات این هتل محسوب می‌شود.

[irp posts=”18945″ name=”خارق‌العاده‌ترین هتل های لوکس دبی چه ویژگی‌هایی دارند”]

هتل ویلایی ماوی در لوکس ترین هتل های آنتالیا 2

هتل دریایی خانوادگی

اگر می‌خواهید با یکی از لوکس ترین هتل های آنتالیا که امکان استفاده خانوادگی نیز در آن فراهم است آشنا شوید، به سراغ این هتل بروید. از فاصله یک دقیقه‌ای آن تا ساحل گرفته، و فاصله ۶ کیلومتری آن از شهر قدیمی مارینا و همچنین فاصله ۱۶ کیلومتری آن از فرودگاه، همگی می‌توانند یک تجربه جذاب و دلنشین برای گردشگران را خلق کنند.

هتل دریایی خانوادگی در لوکس ترین هتل های آنتالیا

در این هتل هر کدام از اتاق ها دارای تراس و یک ساحل خصوصی است که مهمانان می‌توانند از غذا در رستوران و نوشیدنی درباره لذت ببرند. دسترسی به وای فای رایگان و همچنین پارکینگ‌های خصوصی باعث شده است که این هتل جذابیت بالایی برای گردشگران داشته باشد. در هر کدام از اتاق‌های این هتل یک تلویزیون، یک سرویس مبلمان کامل به همراه یک حمام خصوصی و لوازم جانبی مورد نیاز تدارک دیده شده است. امکان اجاره دوچرخه و ماشین نیز در این هتل فراهم است.

هتل دریایی خانوادگی در لوکس ترین هتل های آنتالیا 2

هتل کرون پلازا

استخرهای روباز و بزرگ، زمین بازی و تراس دوش آفتاب در کنار منطقه مدیترانه‌ای ایده آل باعث شده است که این هتل یکی از لوکس ترین هتل های آنتالیا باشد. این هتل حدود ۷ کیلومتر از شهر قدیمی مارینا فاصله دارد و مهمانان می‌توانند در بار‌های در نظر گرفته شده نوشیدنی میل کنند. در مناطق نزدیک به این هتل وای فای رایگان در نظر گرفته شده و گردشگران می‌توانند از پارکینگ‌های اختصاصی رایگان استفاده کنند.

هتل کرون پلازا در لوکس ترین هتل های آنتالیا

برای هر کدام از اتاق‌های این هتل یک تلویزیون و یک تخت خواب در نظر گرفته شده است که می‌توانند سرویس مبلمان آن نیز لذت ببرند. اتاق خواب‌های مجهز به وان حمام به همراه دوش‌های لوکس امکاناتی هستند که در انتظار گردشگران هستند. این هتل یک ساحل خصوصی دارد و امکان اجاره دوچرخه را برای گردشگران فراهم آورده است. فاصله آن تا فرودگاه آنتالیا حدود ۱۸ کیلومتر است.

هتل کرون پلازا در لوکس ترین هتل های آنتالیا 2

هتل ریکسوز

فاصله ۴ دقیقه‌ای به صورت پیاده از ساحل، سوناهای اختصاصی و مراکز تناسب اندام، قرار داشتن در قلب شهر آنتالیا و فاصله دو و نیم کیلومتری از شهر قدیمی مارینا مشخصات این هتل هستند. همچنین یک استخر روباز بزرگ به همراه فضای شنا برای گردشگران و پارکینگ‌های اختصاصی رایگان برخی دیگر از ویژگی‌های یکی دیگر از لوکس ترین هتل های آنتالیا است.

هتل ریکسوز در لوکس ترین هتل های آنتالیا

این هتل امکان انجام بازی تنیس را برای گردشگران فراهم می‌کند، دوچرخه‌های کرایه‌ای برای آنها ارائه می‌دهد و اتاق خواب‌های ماساژ و آرایشگاه نیز وجود دارد. فاصله این هتل تا نزدیکترین فرودگاه حدود ۱۱ کیلومتر برآورد می‌شود.

هتل ریکسوز در لوکس ترین هتل های آنتالیا 2

هتل Address Residence Luxury Suite

محل قرارگیری این هتل تنها ۸ کیلومتر از شهر قدیمی مارینا فاصله دارد و در آن وای فای رایگان به همراه استخرهای روباز و پارکینگ خصوصی رایگان ارائه می‌شود. سوئیت‌های این هتل دارای تراس‌های آفتاب‌گیر هستند مسافران می‌توانند به مناظر اطراف نگاه کنند.

هتل Address Residence Luxury Suite در لوکس ترین هتل های آنتالیا

امکانات استفاده شده در این هتل همگی لوکس بوده و در آن آشپزخانه‌ای به صورت تکمیل در نظر گرفته شده است. اجاق گاز، یخچال، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی از امکانات اولیه این هتل به شمار می‌رود. در ضمن در حمام‌های این هتل امکاناتی مانند لوازم آرایشی رایگان و سشوار در نظر گرفته شده است.

هتل Address Residence Luxury Suite در لوکس ترین هتل های آنتالیا 2

هتل لوکس تعطیلات

یکی از لوکس ترین هتل های آنتالیا با فضای طبیعی و تهویه مطبوع، این هتل است که منظرهای کامل و زیبا از باغ‌ها و درخت‌های مختلف را دارد. در این هتل یک منطقه غذاخوری و یک آشپزخانه در اختیار گردشگران قرار می‌گیرد و فاصله آن تا فرودگاه شهر آنتالیا در حدود ۱۰ کیلومتر است.

 

هتل لوکس تعطیلات در لوکس ترین هتل های آنتالیاشهر قدیمی Kaleici در کنار این هتل قرار دارد که مسافران علاقه‌مند به اکتشافات تاریخی می‌توانند به پیاده‌روی و مطالعه تاریخ در آن بپردازد.

هتل لوکس تعطیلات در لوکس ترین هتل های آنتالیا 2

[irp posts=”18702″ name=”لوکس ترین هتل های تایلند را بشناسید”]

tamep2
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • farnood 26 اردیبهشت 1397 / 1:45 ب.ظ

    خیلی خوب بود این مطلب تون
    یک مقاله هم در لینک زیر میخواندم در مورد اینستاگرامی ترین هتل های دنیا که توصیه میکنم بخوانید چون برای من جالب بود و عجیب
    https://www.touristgah.com/Article/517

دیدگاه ها بسته شده.