محیطی سالم و بدون آلاینده ‌های مضر با سیستم های تصفیه هوا

تصفيه هوا

اهمیت سلامتی برای هیچ کس پوشیده نیست، سيستم هاي تصفیه هوا به شكلي طراحی شده اند تا با استفاده از فناوری پیشرفته تصفیه، محیطی سالم و بدون آلاینده ‌های مضر را ايجاد كنند. بطور کلی سيستم تصفيه هوا با جذب و از بین بردن ذرات آلوده کننده و جذب گازهای سمی، هوای محیط را تصفیه مي كند. همچنین سيستم تصفيه هوا از رشد قارچ ها و کپک ها جلوگیری مي كند و موجب کاهش چشمگیر حملات آسمی و آلرژی می شود. سيستم تصفيه هوای خانگی همچنین با از بین بردن بوهای نامطبوع و بوی سیگار در محیط های بسته در تصفیه هوا کاملا مؤثر است. امروزه با توجه به انواع آلودگی هاي موجود در هوا، استفاده از سيستم تصفيه هوا یکی از ضروری ترین ملزومات زندگی شده است. طبق جدید ترین تحقیقات انجام شده، آلودگی هوا بخصوص براي سالمندان و افرادی که دارای زمینه فشار خون بالا می باشند باعث بروز سکته های قلبی و مغزی می شود.

جديد ترين سيستم هاي تصفيه هوا

يكي از جديد ترين سيستم هاي تصفيه هوا توسط شركت Healthway ساخته و به بازار عرضه شده است. نام تجاري اين محصول Healthway 200 SC است.

تصفیه هوا
تصفیه هوا

سيستم تصفيه هواي Healthway 200 SC، 99.99 درصد از باکتری ها و آلاینده های موجود در هوا را از بین بردن مي برد. سیستم  Healthwayمحصولي است كه توانسته به يك موفقیت بی نظیر براي از بین بردن باکتری های موجود در هوا، آلرژن ها، ترکیبات آلی فرار و بوی قوی دست پيدا كند. همچنین اين محصول ثابت کرده است که مي تواند كاربرد هايی زيادي در برنامه ريزي هاي تنظیمات بهداشت زندان ها داشته باشد. اين محصول با ایجاد یک تفاوت فشار در هواي يك مكان، موجب ايجاد یک خلا مي شود. پيامد اين امر ايجاد يك هواي مناسب در آن مكان مي باشد. تکنولوژی طراحی مدولار آن سبب مي شود كه بتواند در هر فضايي وظيفه خود را انجام دهد. يك دمنده مستقل براي آن در نظر گرفته شده است. ظرفيت فيلتر آن به شكلي است كه چهار برابر ظرفيت استاندارد توانايي بارگيري دارد.

تحریریه به تام