مدل پرده ۲۰۱۹

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی منتظر ورود به سال ۲۰۱۹ یا حتی تحویل سال ۹۸ نمانده‌اند و مدل پرده ۲۰۱۹ را با توجه به رنگ سال و دیگر الگوهای طراحی داخلی پیشنهاد داده‌اند. مطابق پیش بینی‌ها، استفاده از رنگ سال ۲۰۱۹ یا همان رنگ مرجانی زنده در این الگوها بیشتر دیده می‌شود و می‌بینیم که برای پرده هرکدام از اتاق‌ها، پیشنهادات مختلفی وجود دارد.

ما هم در گروه کلینیک ساختمانی به تام برای اینکه از قافله عقب نمانیم، نه مدل پرده ۲۰۱۹ را برای شما آماده کردیم که با توجه به محل استفاده و نصب آن‌هاست. البته برای استفاده از هر کدام از این پیشنهادات می‌توانید از خدمات طراحی و دوخت پرده گروه به تام استفاده کنید.

   مطلب پیشنهادی :       

دوخت پرده مدرن

طراحی و دوخت پرده

مدل پرده ۲۰۱۹ برای اتاق نشیمن

اتاق نشیمن به عنوان پر ترددترین اتاق هر خانه شناخته می‌شود و معمولاً محل پذیرایی مهمان‌ها و برگزاری دورهمی های خانوادگی است. بنابراین جدیدترین مدلهای پرده و دکوراسیون داخلی معمولاً در اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی دیده می‌شود. اولین پیشنهاد ما برای استفاده از مدل پرده ۲۰۱۹ در اتاق نشیمن، الگوی هم مانند تصویر زیر است.

پیشنهاد اول: همانطور که در این تصویر می‌بینید، تأثیر رنگ سال ۲۰۱۹ یا همان مرجانی زنده در بخش‌های مختلف آن دیده می‌شود. از روکش مبلمان گرفته تا طرح اصلی پیاده شده بر روی دیوار از این الگو بهره می‌برند. پرده پیشنهاد شده به صورت ترکیبی از رنگ سفید و رنگ مایل به نارنجی است که با دکوراسیون داخلی هماهنگی کاملی دارد. این پارچه ضخیم بوده و عبور نور آن کم است و معمولاً از پارچه کتان و مخمل برای آن پیشنهاد می‌شود.

محصولات پیشنهادی: 

پرده-کتان-طرح-شلوغپرده آشپزخانه   

مدل پرده ۲۰۱۹ برای اتاق نشیمن 1

پیشنهاد دوم: برای کسانی مناسب است که به سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک علاقه دارند. در این تصویر شما از رنگ پرده‌ها، رنگ پوشش سرویس مبلمان و همچنین رنگ غالب فرش نزدیک به رنگ سال ۲۰۱۹ انتخاب شدند. پیشنهاد مدل پرده ۲۰۱۹ با رنگ نارنجی و هماهنگ کردن آن با دیوارهای سفید رنگ ایده بسیار جالب و جذابی است. در این پرده خبری از والان یا کتیبه نیست و از سیستم حلقوی ساده برای نگهداری آن استفاده می‌شود.

مدل پرده ۲۰۱۹ برای اتاق نشیمن 2

پیشنهاد سوم: در مورد مدل پرده ۲۰۱۹ برای اتاق پذیرایی استفاده از پرده‌های ضخیم و سنگین به صورت رنگ غالب ست کردن آن با سرویس مبلمان سفید رنگ است. این شیوه از طراحی یک نمای کاملاً گرم و صمیمی را می‌رساند که در کف آن از پارکت چوبی، و در سایر اجزاء از دکوراسیون تیره استفاده شده است. در این الگو استفاده از پارچه پرده کتان و مخمل به رسمیت محیط کمک می‌کند.

مدل پرده ۲۰۱۹ برای اتاق نشیمن 3

مدل پرده سال ۲۰۱۹ برای اتاق خواب

استفاده از رنگ سال ۲۰۱۹ در اتاق نشیمن چندان جذاب نیست و به همین دلیل شاهد استفاده کمتر از این رنگ در رنگ پرده‌ها و به طور کلی در دکوراسیون داخلی هستیم. اما پیشنهاداتی که ما برای این قسمت آماده کرده‌ایم، به نوعی الگوهایی جذاب و جدید در حوزه پرده تزئینی هستند.

                                      محصولات پیشنهادی:                                             

پرده کتان چاپی

پرده نشیمن

پیشنهاد اول: در این ایده موارد استفاده از پرده‌های سبز روشن یا همان سبز زیتونی است که به صورت ضخیم و بلند با والان های معمولی به کار برده می‌شود. رنگ‌های نارنجی و قرمز برای اتاق خواب بسیار تند هنوز زنده هستند و به همین دلیل باید با کمک یک رنگ خنثی کنترل شوند. هم رنگ خاکستری پوشش تخت و هم رنگ پرده‌ها در کنترل این رنگ نقش دارد. پارچه های پلی استر و ساتن برای این پرده‌ها مناسب هستند که هم وزن سبکی دارند و هم ضخامت آنها مناسب است.

مدل پرده سال ۲۰۱۹ برای اتاق خواب 1

پیشنهاد دوم: این پیشنهاد ما بیشتر شامل استفاده از مدل پرده ۲۰۱۹ در اتاق خواب کودک است. از آنجایی که خانواده‌ها به ست شدن و ایجاد هماهنگی در اجزاء مختلف اتاق خواب کودک توجه دارند، پیشنهاد ما استفاده از پارچه پرده خالخالی با خال‌های قرمز و مرجانی است کشیدن آن با رنگ سبز کنترل شده است. در این پیشنهاد رنگ پوشش تخت، رنگ کاغذ دیواری و رنگ پرده با همدیگر ست شده‌اند. در این مورد پیشنهاد ما استفاده از پارچه پلی استر و پارچه کتان چاپی است که از هر لحاظ مناسب هستند

مدل پرده سال ۲۰۱۹ برای اتاق خواب 2

پیشنهاد می‌کنم که محصولات ما را در بخش پرده تزیینی ببینید تا بیشتر الگوی طراحی پرده‌ها را بشناسید.

مدل پرده سال ۲۰۱۹ برای آشپزخانه

پرده آشپزخانه معمولاً اندازه بسیار کوچکی دارد و از جنسی انتخاب می‌شود که امکان شستن مکرر آن وجود داشته باشد. مسئله انتخاب مدل پرده سال ۲۰۱۹ برای آشپزخانه تا حدودی تحت تأثیر استفاده از رنگ مرجانی زنده قرار گرفته می‌بینیم که در برخی از طرح‌ها از آن استفاده شده است. برای این مورد چهار  پیشنهاد داریم:

پیشنهاد اول: در این حالت می‌توانید استفاده از رنگ سال ۲۰۱۹ را به تجهیزات دیگر مانند سرویس مبلمان محدود کنید و از رنگ‌های خنثی برای کاهش شدت این رنگ استفاده کنید. به عنوان مثال، در این تصویر رنگ پرده به رنگ کابینت آشپزخانه انتخاب شده که بیشتر به صورت یک والان طراحی شده است. طراحی و دوخت این پرده‌ها به شکلی است که می‌توان آنها را تا نیمه یا به طور کامل باز کرد. پارچه پرده مخمل و پارچه پرده کتان برای این مورد مناسب‌تر است.

مدل پرده سال ۲۰۱۹ برای آشپزخانه 1

پیشنهاد دوم: پیشنهاد بعدی ما مخصوص کسانی است که به استفاده از دکوراسیون کلاسیک در آشپزخانه علاقه دارند و سعی می‌کند که از سرویس مبلمان راحتی آشپزخانه استفاده کند. اگرچه در این شیوه از طراحی تغییر بسیار زیادی دیده نمی‌شود، استفاده از رگه‌های نارنجی رنگ و زنده به همراه رنگ‌های قهوه‌ای و خاکستری به زیبایی و صمیمیت محیط کمک می‌کند. برای این پیشنهاد می‌توانید از پارچه پرده ابریشم، پارچه پرده حریر و پارچه پرده توری استفاده کنید.

مدل پرده سال ۲۰۱۹ برای آشپزخانه 2

پیشنهاد سوم: پیشنهاد سوم ما بسیار راحت و کم هزینه است و حتی از پارچه پرده کمتری در آن استفاده کنید کنید. در ضمن استفاده از رنگ سال ۲۰۱۹ این احساس را به شما خواهد داد که از مدل پرده ۲۰۱۹ در آشپزخانه خود استفاده می‌کنید. بهترین پیشنهاد برای این پرده استفاده از پارچه پرده توری و همچنین پارچه پرده حریر است. البته در استفاده از پارچه پلی استر احتیاط به خرج دهید که حرارت می‌تواند بر آن تأثیر منفی بگذارد.

مدل پرده سال ۲۰۱۹ برای آشپزخانه 3

پیشنهاد چهارم: طراحان دکوراسیون داخلی برای انتخاب تجهیزات بخش های مختلف در سال 2019 بیشتر به سراغ الگوهایی رسمی و صمیمی رفته اند که در قالب دکوراسیون کلاسیک و مدرن به کار گرفته می شوند. یکی از زمینه های استفاده از این ایده، به کار بردن پرده دبل شید به عنوان مدل پرده ۲۰۱۹ است که ما در اینجا استفاده از آن را برای آشپزخانه مدرن پیشنهاد داده ایم. در این ایده پرده ها به رنگ کرمی انتخاب می شوند و رنگ زمینه اصلی به صورت غالب، سفید رنگ است. این ایده با استفاده از رنگ سبز و همچنین رنگ تیره نمای جالبی به آشپزخانه می بخشد.

مدل پرده سال ۲۰۱۹ برای آشپزخانه 4

هر کدام از این ایده ها به شکل های مختلفی و با کمک پارچه های مختلف قابل اجراست. پس برای کسب اطلاع بیشتر و سفارش خرید پرده تزیینی همین الان سفارش خود را ثبت کنید.

                                             محصولات پیشنهادی:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]

قیمت پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب 

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]مدل پرده کتان ترک سبز

دسته پرده کتان چاپی

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row]
tamep2