پرده کتیبه
0
پرده کتیبه-min

پرده کتیبه یکی از سبک‌های منحصر به فرد و خاص در طراحی و دوخت پرده است که وجود یک کتیبه بزرگ یا کوچک در قسمت بالایی پرده به عنوان مهمترین ویژگی آنها شناخته می‌شود. این شیوه بیشتر برای پرده‌های کلاسیک استفاده می‌شود و یک سبک وارداتی از کشورهای غربی است. امروزه استفاده از کتیبه در پرده‌ها با هنر ایرانی ترکیب شده و شاهد انواع مختلفی از پرده‌های مدرن با آنها هستیم.
مکان نصب پرده کتیبه:
پرده کتیبه به عنوان یک شیوه تقریباً گران قیمت و جدید در اجرای پرده کلاسیک است که عمدتاً در پرده اتاق نشیمن و پرده اتاق پذیرایی از آن استفاده می‌شود. البته در برخی از هتل‌ها و سالن‌های گردهمایی هم شاهد استفاده از این نوع پرده‌ها هستیم که بیشتر بحث دکوری و زیبایی بودن کتیبه‌ها در اولویت قرار دارد.
قیمت کتیبه پرده:
اگر کتیبه پرده را به عنوان یکی از متنوع‌ترین شیوه‌های طراحی و دوخت پرده معرفی کنیم این برداشت ما به هیچ وجه اشتباه نیست. این شیوه امکان تغییر در حجم پارچه و همچنین اندازه یک کتیبه وجود دارد و می‌توان از انواع مختلف پارچه‌ها استفاده کرد. طبیعی است که قیمت کتیبه پرده به هر کدام از این موارد وابسته بوده و در کنار آن فاکتورهای مختلف دیگری مانند اندازه پرده و سبک اجرایی آن را نیز می توانیم در نظر داشته باشیم.

نمونه های پرده کتیبه

دکوراسیون داخلی به تام

دیدگاه شما چیست

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X