پرده چاپی
0
پرده چاپی-min

پرده چاپی بهترین گزینه ممکن برای افراد تنوع طلب و افراد شیک پسند است که می‌توانند طرح و الگوی دلخواه خود را به شکل‌های مختلف بر روی پرده ببینند. پرده‌های چاپی این فرصت را به ما می‌دهند که برای پرده اتاق کودک از الگوهای کارتونی و انیمیشنی استفاده کنیم و برای پرده اتاق تلویزیون از تصاویر گرافیکی فیلم‌های سینمایی. پس طبیعی است که طرفداران پرده چاپی بسیار زیاد باشند.
قیمت پرده چاپی:
آماده سازی پرده چاپی نسبت به سایر پرده‌ها نیاز به اقدامات و الزامات ویژه‌ای دارد. برخی از این پرده‌ها سفارشی هستند و می‌توانیم از شرکت بخواهیم که الگوی مورد نظر را بر روی آنها چاپ کند. طبیعی است که قیمت این پرده‌ها نسبت به مدل‌های پیش ساخته بالاتر باشد. می‌توان ادعا کرد که قیمت پرده چاپی با توجه به اندازه پارچه پرده و همچنین نوع سفارشی یا پیش ساخته بودن آن متغیر است.
پارچه استفاده شده در پرده چاپی:
یکی از الزامات استفاده از پرده چاپی این است که پرده به هنگام نصب ساختار و شکل اولیه خود را حفظ کرده و همان الگوی مورد نظر ما را نشان دهد. بنابراین طراحان دکوراسیون داخلی ترجیحاَ به سراغ پارچه‌هایی با تراکم بالا و استحکام زیاد می‌روند که احتمالاً وزن آنها هم بالاست. پرده کتان چاپی محبوب‌ترین مدل از این پرده‌ها هستند که نمونه‌های مختلفی از آن در بخش محصولات ما وجود دارد.

نمونه مدلهای پرده چاپی

 

دکوراسیون داخلی به تام

دیدگاه شما چیست

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X