پرده پلیسه
دیدگاه‌ها برای پرده پلیسه بسته هستند
پرده پلیسه-min

پرده پلیسه یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین طرح‌های ارائه شده از پرده‌های مدرن هستند که در ساختمان‌های مسکونی و اداری قابلیت استفاده دارند. مهم‌ترین ویژگی این پرده‌ها این است که به شکل‌ها و طرح‌های مختلفی قابل استفاده هستند و به راحتی می‌توان از آن در دکوراسیون مدرن استفاده کرد. پرده پلیسه در گروه پرده کلاسیک طرفداران چندانی ندارند و معمولاً در دکوراسیون کلاسیک استفاده نمی‌شود.
اندازه پرده پلیسه:
پرده پلیسه به لطف طراحی و ویژگی‌های منحصر به فرد خود یک محصول خاص محسوب می‌شود که به کاربردن آن هزینه‌ای چندانی ایجاد نمی‌کند. این پرده به طور کامل در فضای داخلی پنجره قرار می‌گیرد و اندازه آن کاملاً با اندازه پنجره یکسان است. به همین دلیل می‌توان انتظار داشت که استفاده از این پرده‌ها هزینه‌ی چندانی نداشته باشد و برای مدت زمان طولانی‌تری به کار گرفته شوند.
قیمت پرده پلیسه:
پرده پلیسه از ویژگی‌های منحصر به فردی مانند قابلیت شستشو و طول عمر بالا برخوردار است تنوع در رنگ و طرح از مهمترین ویژگی‌های آن محسوب می‌شود. در ضمن این پرده¬ها در برابر نور خورشید و شرایط محیطی مقاومت بالایی دارند و تغییرات فصلی تأثیر چندانی بر روی آن نمی‌گذارد. قیمت پرده پلیسه با توجه به فاکتورهایی مانند اندازه جنس پرده و همچنین طرح و رنگ آن متغیر است.

پرده اتاق پلیسه

دکوراسیون داخلی به تام
0

بالا