پرده پرنسس

پرده پرنسس-min

[vc_row][vc_column][custom_textbox title=”پرده پرنسس” title_color=”#a1d68b” text_title_border=”bottom_border” text_under_align=”center” text_content=”پرده پرنسس:

مدل پرده پرنسس یکی دیگر از مدل‌های پرکاربرد در پروژه‌های مسکونی و در مؤسسات آموزشی مانند مهد کودک‌هاست. این مدل پرده‌ها در عین حالی که بسیار زیبا هستند، بسیار ساده و سریع آماده سازی می‌شود و به همین دلیل یکی از اصلی‌ترین انتخاب طراحان دکوراسیون است. مدل پرده پرنسس طرح‌های مختلفی دارد که انتخاب آنها به سلیقه طراح دکوراسیون داخلی بستگی دارد.

اندازه پرده پرنسس:
در طراحی و دوخت پرده پرنسس از یک الگوی ساده بدون هیچگونه چین خوردگی یا استفاده از متعلقات اضافی بهره برده می‌شود. تقریباً پارچه پرده استفاده شده در این مدل هم اندازه با اندازه پنجره است و تنها ممکن است از هر طرف چند سانتی متر اضافه در نظر گرفته شود تا فضای بیشتری پوشش داده شود.
مکان نصب پرده پرنسس:

پرده پرنسس بهترین انتخاب ممکن برای اتاق کودک و همچنین در سازمان‌ها و مؤسسات آموزشی مانند مهد کودک‌ها و پیش دبستانی‌هاست. این پرده‌ها به راحتی آماده می‌شوند و می‌توان آنها را به صورت پانچی یا حتی به صورت اتصال به گیره‌های فلزی استفاده کرد. مدل پرده‌های پرنسس به صورت پانچی بسیار راحت‌تر از الگوهای دیگر است و معمولاً با استقبال بیشتری مواجه می‌شوند.” text_align=”right” content_fontsize=”14″ border_color=”#54af36″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][imagebox image_url=”30084″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][custom_title title=”نمونه مدلهای پرده پرنسسی”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][imagebox image_url=”30084″][/vc_column][/vc_row]

Fatemeh Golkari